2017. 11. 19. vasárnap - Erzsébet 2°C | 7°C Még több cikk.

A Debrecen nyerte a hazai Szuperkupát

A DVSC TEVA nyerte a Szuperkupát, miután a finálé visszavágóján 3–0-ra legyőzte a Bp. Honvédot.
Dzsudzsák Balázs gyorsan gondoskodott róla, hogy kevés izgalmat tartogasson a Szuperkupa-döntő tegnapi felvonása. Előbb a 6. percben szabadrúgásból talált be Tomic kapujába, majd a 17. percben 23 méterről vette be a hálót. A 31. percben Kiss Zoltán 20 méteres lövése pattant meg, kissé becsapta Tomicot, a kapus csak beleérni tudott a labdába, amely a léc alatt vágódott a hálóba. 3–0.

A „Loki" korán eldöntötte a kupadöntő sorsát, a hátrány tudatában a Honvéd volt méltó ellenfél.

Összesítésben 4–1 a DVSC TEVA javára.

Józsi György új kihívás előtt

Győrbe igazolt a volt zalaegerszegi Józsi György s három évre kötelezte el magát a zöld-fehérekhez. A középpályásnak a ZTE-nél lejárt a szerződése, úgy érezte, új célokra volt szüksége. Tovább olvasom