2016. 12. 06. kedd - Miklós -6°C | 3°C

A csornai Koronára süt a nap - Körmend-Csorna 2-5

A mérkőzés összképe alapján a Csorna megérdemelten hozta el a három pontot az újonc Körmend otthonából.
Körmend–Csorna 2–5 (1–1)
Körmend, 150 néző. V.: Varga P.

Körmend: Táncsics – Németh, Csenterics, Bozóki, Balikó, Takács M. (Vass), Sárközi, Kiss (Kovács), Niksz, Takács Á., Sipos. Edző: Molnár Károly.

Csorna: Lőre – Simita, Jakab Á., Fenyő, Nagy Szabolcs, Dorogi, Horváth A. (Nagy Szilárd), Szigeti, Molnár G. (Molnár A.), Nyerges, Maidics (Véghelyi). Edző: Varga Péter.

Gsz.: Niksz, Takács M., ill. Maidics (2), Nyerges (2), Dorogi.

A 23. percben Nyerges kellemetlen távoli lövése kipattant a kapusról, amit Maidics 8 méterről higgadtan belsőzött a kapuba. 0–1. A 38. percben Takács Á. indította Nikszet, aki 10 méterről a jobb alsó sarokba helyezett. 1–1.

Szünet után Nyerges középre lőtte a labdát, amit a rövid sarokhoz érkező Maidics a kapus lábai között gurított a kapuba. 1–2. A 67. percben szabadrúgáshoz jutott a Körmend a kaputól 25 méterre, a labdát Takács M. a sorfal felett a kapufát is érintve a bal sarokba tekerte. 2–2. Alig egy percig örülhettek a gólnak a vasiak, ugyanis a labda Nyergeshez került, aki a kivetődő kapus mellett 5 méterről a jobb alsó sarokba passzolt. 2–3.
A 83. percben Molnár A. visszapasszolt Dorogi elé, aki az üres kapuba továbbította a labdát. 2–4. Nem sokkal a vége előtt Nyerges feltette a koronát teljesítményére. A csornai támadó labdát szerzett, majd 15 méterről kissé jobbról a rövid sarokba bombázott. 2–5.

Jók: Bozóki, illetve Fenyő, Jakab Á., Szigeti, Maidics, Nyerges

Molnár Károly: – Iskoláskorban sem lehet ilyen gólokat kapni, de ez van. Egyszer hopp, máskor kopp.

Varga Péter: – Öt gólt szerezni idegenben dicsérendő, de a játékunkkal és a helyzetkihasználásunkkal így is akadtak gondok.
Tüske Adrián

Futsal: Csömörön kezd a bajnok Rába ETO

Csömörön kezdi meg szereplését a bajnokságban a címvédő Rába ETO. A győriek elsősorban a nemzetközi… Tovább olvasom