2016. 09. 29. csütörtök - Mihály 13°C | 24°C

A Chelsea is az FA-kupa elődöntőjében

A Chelsea Terry 4. percben szerzett góljával nyert a Newcastle United ellen, és bejutott a labdarúgó FA-kupa legjobb négy csapata közé. Ezt korábban megtette az FC Liverpool is, amely 7–0-s zakót szabott idegenben a Birminghamre.
A Chelsea Terry 4. percben szerzett góljával nyert a Newcastle United ellen, és bejutott a labdarúgó FA-kupa legjobb négy csapata közé. Ezt korábban megtette az FC Liverpool is, amely 7–0-s zakót szabott idegenben a Birminghamre. Az Olasz Kupa elődöntőjében az Internazionale 1–0-ra győzte le az Udinese csapatát, a Palermo pedig 2–1-re az AS Romát.

Eredmények:

FA-kupa, negyeddöntő: Chelsea–Newcastle United 1–0. Birmingham City–FC Liverpool 0–7.

Olasz Kupa, elődöntő, első mérkőzések: Internazionale– Udinese 1–0, Palermo–AS Roma 2–1.

Primera Divisón, 29. forduló: Real Zaragoza–Real Madrid 1–1. Athletic Bilbao–Espanyol 1–1. Alavés–Celta Vigo 1–0. Deportivo La Coruna–Málaga 2–1. Real Mallorca–Cádiz 1–0. Osasuna–Real Sociedad 2–0. Real Betis–Racing Santander 1–0. Valencia–Villarreal 1–1. FC Barcelona–Getafe 3–1). A bajnokság állása (élboly): 1. FC Barcelona 67 pont, 2. Osasuna 55, 3. Real Madrid 54, 4. Valencia 53.