2017. 12. 16. szombat - Etelka, Aletta 2°C | 6°C Még több cikk.

A Chelsea a bajnokságban, az Ajax a BL-ben bukott

A hajrában szenvedett vereséget a Chelsea az angol labdarúgó Premier League 2. fordulójában. Nem jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára az Ajax együttese.
A hajrában szenvedett vereséget a Chelsea az angol labdarúgó Premier League 2. fordulójában.

A címvédő londoni együttes Sevcsenko góljával egészen a 80. percig vezetett a Middlesbrough otthonában, ekkor azonban Pogatetz egyenlített, az utolsó percben pedig Viduka a győztes gólt is megszerezte a Borónak. Simán nyert viszont a Manchester United: a "vörös ördögök" 3-0-ra győztek a Charlton otthonában, így továbbra is hibátlanok.

További szerdai eredmények: Blackburn-Everton 1-1, Fulham-Bolton 1-1, Aston Villa-Reading 2-1, Manchester City-Portsmouth 0-0.

Elbukott az Ajax!

Nem jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájára az Ajax együttese. A holland sztárcsapat hiába nyert idegenben 2-1-re az FC Koppenhága ellen, a visszavágón ugyanis a dán együttes Amszterdamban Silberbauer góljával és Vermaelen öngóljával 2-0-ra győzött, így 3-2-es összesítéssel a dánok kerültek a BL főtáblájára.

További eredmények: Szpartak Moszkva-Liberec 2-1, továbbjutott: a Moszkva, 2-1-gyel; Fenerbahce-Dinamo Kijev 2-2, tj.: Kijev 5-3-mal, Mlada Boleslav-Galatasaray 1-1, tj.: a Galatasary, 6-3-mal; Steaua-Standard Liege 2-1, tj.: a Steaua 4-3-mal; Rabotnicski-Lille 0-1, tj.: a Lille, 4-0-val, Ruzomberok-CSZKA Moszkva 0-2, tj.: CSZKA 5-0-lal, Legia Varsó-Shakhtar Donyeck 2-3, tj.: Shakhtar 4-2-vel, AEK Athén-Hearts 3-0, tj.: AEK 5-1-gyel, Chievo-Levszki Szófia 2-2, tj.: Levszki 4-2-vel, Arsenal-Dinamo Zagreb 2-1, tj.: Arsenal 5-1-gyel.

Krónika Hírszolgálat

Biztató főpróba

A vasárnapi magyar–osztrák nyílt bajnokság volt a hét végén a Sopronban rendezendő Európa-bajnoki futamok főpróbája. Mindhárom soproni BMX-versenyző bekerült a nyolcas döntőbe. Radasics Vilmos remek versenyzéssel 2., Prájczer Péter 4., míg a több év kihagyás után visszatérő Mészáros Krisztián 6. lett. Tovább olvasom