2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 16°C | 26°C Még több cikk.

2-1-re győzött a Győri ETO FC a Vasas ellen

Véget ért a Győri ETO FC-Vasas labdarúdó mérkőzés. 2-1-re győzött a Győr, esély nyílt a bronzéremre.
93. perc: Vége a mérkőzésnek, az ETO Bajzát és Józsi góljaival 2-1-re legyőzte a Vasast. A mieink hazai pályán veretlenek maradtak ebben az idényben. A csapatnak megmaradt az esélye arra, hogy z utolsó meccsen, Diósgyőrben kiharcolja a bronzérmet!

90. perc: Góllá érett az ETO- fölény ! Pákolicz ugratta ki a védők között Józsit. A Győr irányítója előbb átvette a labdát majd lapos lövést küldött kapura 11 méterről. Németh nem érte el a labdát. (2-1)

88. perc: Az ETO a kapujához szögezi a Vasast, ám gólt szerezni nem tud a hazai együttes.

82. perc: Megint egy ETO helyzet. Völgyi majdnem gólt szerez első labdaérintéséből. Közeli próbálkozását hárította Németh.

80. perc: Brnovic helyett Völgyi folytatja a hazai csapatban. Közben újabb gólt szerezhetett volna az ETO. Bajzát hozta ziccerbe Pákoliczot, aki  ballal csúnyán fölé lőtt.

74. perc: Többet támad a Győr. Bajzát fejezett be lövéssel egy támadást.

66. perc: Egyenlít az ETO ! Dudás előbb összeveszett a Vasas játékosok közül csaknem mindenkivel, majd a következő támadásnál gyönyörűen csavart a kapu előtt üresen érkező Bajzát felé. A tavalyi idény gólkirálya köszönte a pontos labdát és szép gólt fejelt. (1-1)

60. perc: Megszerzi a vezetést a Vasas. Németh Norbert távoli szabadrúgása Starkon pattant meg, a labda pedig az elmozduló Stevanovic mellett a kapuban kötött ki. (0-1)

53. perc: Vasas ziccer után ETO helyzet: Előbb Stevanovic hárított egy fejest, majd a másik kapu előtt Bank lőhetett 10 méterről. Németh védett. Továbbra sincs gól.

48. perc: Gyönyőrű Vasas támadás végén Lázok ívelt középre. Németh Norbert háttal állva  a kapunak, ollózva lőtt mellé.

46. perc: A szünetben a bajnoki aranyérmes Audi ETO kézilabdás lányait köszöntötték a szurkolók. Az ünneplés a labdarúgó meccs után a Városházán folytatódik, remélhetőleg úgy, hogy a fiúk legyőzik a Vasast. A szünetben egyik edző sem cserélt. Gól nélküli döntetlenről folytatódik a mérkőzés.

45. perc: Dudás csavart kapura egy szabadrúgást a pálya bal oldaláról, az oldalvonal mellől. Németh vetődve hárított. Ez volt az lső játékrész utolsó említésre méltó eseménye. Eddig kevés helyzet, sok hiba- ezt láthattuk 45 perc alatt. A félidőben: ETO-Vasas 0-0.

40. perc: Lázok vállalkozott lövésre a győri tizanhatos bal sarkáról. A  Stevanovic vetődve ütötte ki a labdát.

37. perc: Lázok vett át 12 méterre a győri kaputól egy pontos passzt, de mielőtt lőhetett volna Bank becsúszva szerelt. Cserélt Egervári Sándor. A sérült Koltai helyett Dudás Ádámot állította a csapatba.

25. perc: Többet támad az ETO. Bajzát keresztlabdájáról Koltai centikkal maradt le a tizanhatoson belül.

19. perc: Böőr passzolt Koltaihoz, az ETO újdonsült válogatott játékosa a kapu felé fordult, és 22 méterről laposan lőtt. Németh először kiejtette a labdaát, majd Bronvic elől mentett.

13. perc: Az első csaknem negyed óra eseménytelenül telt. Az első ziccerig a Vasas jutott. Németh Norbert jobb oldali beadását B. Tóth vette le a tizenhatoson belül, majd lőtt Stevanovic kapuja fölé.

1. perc: Az ETO utolsó hazai mérkőzésére megtelt a lelátó az ETO Parkban, ami 6000 nézőt jelent. A szukolók már percekkel a kezdés előtt hangoltak a Vasas elleni meccsre. Egervári Sándor a Stevanovic-Nikolov, Stark, Supic, Bank-Koltai, Józsi, Jäkl, Böőr-Bajzát, Brnovic kezdőcsapatot küldte pályára. Mészöly Géza a Vasas vezetőedzője a Németh G.-Balog, Pandur, Unierzyski, Tóth A.-Divic, Németh N., B. Tóth, Piller-Sowunmi, Lázok együttessel kezdett.

• 2. suti1904 2008. május 25. 19:20
    „Biztos jo mecs kár hogy sehol nem közvetititik.Ahogyan a kézis lányai nkat sem tartota méltonak egyik sport(1,2)csatorna sem a közvetitésre .hunnet médi ának kőszönet a mérközés köz vetitéséért.csak az érem osztást meg várhaták volna.remélem jövöre is fojtatják a közvetitéseket hamár a sport csatornák inkáb ezerévés bajnokok ligáját ismételnek unalomig.”
  • 1. postaman 2008. május 25. 18:16
    „Sima, közönségszórakoztató meccs lesz. 4-1”

Gyirmót–Pécsi MFC 2–1 (2–1)

Gyirmót–Pécsi MFC 2–1 (2–1) Tovább olvasom