Kisalföld logö

2018. 01. 20. szombat - Fábián, Sebestyén -4°C | 6°C Még több cikk.

15-0-ra nyert a Győrszemere

Megyei I. o.: idegenben nyert a Petőháza, a Gönyű és az Öttevény. Megyei II. o.: hetet rúgott a Mosonszolnok. Megyei III. o.: félbeszakadt az Und-Nagylózs meccs.
Összefoglalók, nyilatkozatok >>
Duna Takarék Megyei I. osztály 23. forduló.

2013. 04. 20., szombat,
Győrszemere-Töltéstava 15-0,
Beled-Kapuvár 1-1.
2013. 04. 21., vasárnap:
Lipót-Koroncó 3-1,
Hédervár-Gönyű 0-3,
Fertőszentmiklós-Öttevény 1-5,
Rajka-Lébény 3-3,
Tét-Petőháza 1-5,
Ménfőcsanak-Jánossomorja 5-0.


Eredmények, góllövők >>
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport 22. forduló.

2013. 04. 20., szombat:
Győrújbarát-Pannonhalma 1-0.
2013. 04. 21., vasárnap:
Bajcs-DAC 1912 1-4,
Felpéc-Egyed 0-2,
Bácsa-Abda 2-3,
Táp-Rábapordány,
Győrújfalu-Kajárpéc 0-1,
Győrszentiván-Pér 3-0,
Nyúl-Kóny 9-1.

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 22. forduló.
2013. 04. 21., vasárnap:
Püski-Dunakiliti 0-3,
Dunaszeg-Börcs 4-1,
Győrsövényház-Bősárkány 3-2,
Mosonszolnok-Barbacs 7-0,
Hegyeshalom-Mosonszentmiklós 2-2,
Máriakálnok-Győrzámoly 2-0,
Károlyháza-Enese 2-2,
Bezenye-Kunsziget 4-1.

Megyei II. o. Tercia Étterem Soproni csoport 22. forduló.
013. 04. 21., vasárnap: 
Répcementi-Veszkény 4-1,
Rábakecöl-Szany 2-4,
Osli-Babót 3-3,
Vitnyéd-Fertőendréd 2-1,
Mihályi-Egyházasfalu 0-3,
Iván-Lövő 3-2,
Rábaszentandrás-Ágfalva 5-0,
Nagycenk-Hegykő 1-3.


Eredmények, góllövők >>
Megyei III. o. Pálya-Vasút Győri csoport 22. forduló.

2013. 04. 21., vasárnap:
Szerecseny-Csikvánd 1-8,
Győrság-Sokorópátka 3-3,
Écs-Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 3-1,
Mezőörs-Veszprémvarsány 0-1,
Tényő-Pázmándfalu 6-1,
Gyarmat-Bakonyszentkirály 1-3,
Mindszentpuszta-Gyömöre 1-2,
Bakonyszentlászló-Nyalka 0-4.

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győri-Mosonmagyaróvári csoport 18. forduló.
2013. 04. 20., szombat:
Rajka II-Mosonudvar 2-2,
Dunakiliti II-Ikrény 0-2,
Vámosszabadi-Győrladamér 2-1,
Nagyszentjános-Dunasziget 3-1,
Győrszentiván II-DAC 1912 II 5-3.
2013. 04. 21., vasárnap: 
Abda II-Dunaszentpál 10-0.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Mosonmagyaróvári-Csornai csoport 22. forduló.
2013. 04. 20., szombat:
MITE-Rábaszentmihály 5-3.
2013. 04. 21., vasárnap:
Rábacsécsény-Bőny,
Nádorváros-Levél,
Rábapatona-Halászi,
Újrónafő-Bezi 4-0,
Darnózseli-Mecsér 0-2,
Várbalog-Kimle 5-1,
Ásványráró-Acsalag 16-0.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Csornai csoport 22. forduló.
2013. 04. 20., szombat:
Markotabödöge-Szárföld 5-0.
2013. 04. 21., vasárnap:
Szilsárkány-Pásztori-Vág 1-0,
Bodonhely-Rábacsanak 1-3,
Agyagosszergény-Jobaháza 4-0,
Csapod-Bágyogszovát 1-0,
Farád-Magyarkeresztúr 9-1,
Rábatamási-Kisfalud 2-3,
Himod-Szil 2-5.

Megyei III. o. Deák Étterem Soproni csoport 22. forduló.
2013. 04. 21., vasárnap:
SFAC 1900-Zsira 4-4,
Harka-Fertőd 6-3,
Balf-Répcevis 6-1,
Sopronkövesd-Pereszteg 0-4,
Újkér-Fertőrákos 3-2,
Sarród-Fertőszéplak 6-0,
Und-Nagylózs 1-1-nél félbeszakadt,
Kópháza-Sopronhorpács 0-1.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Harcsa Zoltán a belgrádi boksztorna legjobbja

A döntőbe jutott három magyar közül Harcsa Zoltán győzött, Szőrös Márk és Varga Miklós pedig második… Tovább olvasom