2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

SVSE: Négy gól és 1-1 pont

SVSE-GYSEV-Goldschmidt - Videoton Puskás Akadémia 2 - 2 (0-1). Sopron kétszer egyenlített.

A felcsútiak kétszer jutottak vezetéshez: előbb egy öngólnak köszönhetően, majd a 66. percben már emberhátrányban futballozva. Az SVSE azonban mindkétszer egyenlített, utóbb a 86. percben - tudóst az svse.hu.

SVSE-GYSEV-Goldschmidt:
Bozsó – Csontos (Tamási R., a 76. percben), Szmiljanics, Baranyai T., Nagy Z. – Bieder, Lazics, Bausz, Simon A. (Fazekas N., a 76. percben), Szabó L. (Perics, a 67. percben), Vólent.
Vezetőedző: Soós Imre

VIDEOTON II:
Czirják – Margitics, Papucsek, Aposztolopulosz, Farkas N. – Macsicza – Gosztonyi (Molnár T., a szünetben), U. Nikolics, Soós (Vaszicsku, az 52. percben), Jeff Silva – Máté J. (Jankovics, a 82. percben)
Edző: Hartyáni Gábor

Gólszerző: Baranyai T. (öngól, 0–1) a 24., Szabó L. (11-esből, 1–1) a 48., Máté J. (1–2) a 66., Vólent (11-esből, 2–2) a 86. percben

Kiállítva: Papucsek (Szabó László buktatásáért) a 48. percben

Soó Imre - Nem érdemtelenül, kétszer is egyenlítve, végre gólokat is lőve megérdemeltük az egy pontot.

• 3. pumukli59 2012. április 01. 13:02
    „Minimális változás látható, de ez még mindig nem elég a győzelemhez. Továbbra sincs irányítónk, lassú a játék, emberelőnyben sem tudtunk dominálni. Szombaton újabb sorsdöntő meccs következik a Bkv Előre ellen , utána már csak nehezebb ellenfelek következnek.Most már győzelmekre is szükség lenne.
    Hajrá Sopron!!!”
  • 2. pumukli59 2012. április 01. 13:02
  • 1. raptor12 2012. április 01. 08:04
    „Más felfogásban lépetünk pályára ennek nagyom örülök mint ahogy a góloknak is, de azért még van tennivaló bőven a középpálya szinte nulla nincs irányító nincs szűrő...és a fék még mindig itt sétálgat pályán sajnos!!”