SVSE: Gólnélküli döntetlen Budaörsön

Egy pontot szerzett az SVSE a Budaörs vendégeként. Gólnélküli döntetlen.

Budaörs - SVSE-GYSEV-Goldschmidt: 0-0

Budaörs
: Mester – Szvoboda, Hegedűs N., Márton D., Ódé – Csobánki, Tüske, Lattenstein (Papp G., 80. percben) Mihályi – Szentgyörgyi (Sánta A., 88. percben), Szűcs P. (Kollega, 74. percben)
Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

SVSE-GYSEV-Goldschmidt: Bozsó – Csontos, Szmiljanics, Baranyai T., Nagy Z. – Perics (Vólent, a 60. percben), Bieder, Lazics, Szabó L. – Simon Attila (Fazekas N., 78. percben), Bausz (Bognár Gy., 85. percben)
Vezetőedző: Soós Imre

Lucsánszky Tamás: – Csalódott vagyok, mert az ilyen meccseket hazai pályán meg kellene nyerni.

Soós Imre: – Remek játékkal értékes pontot szereztünk idegenben.

Előzmény:

Mint a párkapcsolat elején, ismerkedem a csapatommal. Úgy gondolom, hogy a jelenlegi keretben több van, mint amit a bajnoki tabellán elfoglalt helyezés mutat. Mentális gátat érzek főleg a támadójátékban. Ezt a gátat szeretném minél előbb átszakítani. Több utánpótlás válogatott játékos, valamint NB I-ben szerepelt játékos is a keret tagja. Tehát a játékosállománnyal nincsen probléma, a támadószekcióban szereplő játékosok eddig keveset adtak ki magukból - mondta el Soós Imre vezetőedző az svse.hu-nak.

Más játékot szeretnék a csapattal játszani, mint korábban. A támadójátékban kell előre lépnünk, de ehhez labdát kell szerezni. Nagyobb probléma, hogy a támadás nem tanítható, míg a védelem szervezhető.

Minden játékosnak tudnia kell, hogy a bajnokság egy háború, és minden mérkőzés egy csata. Korábban nem igazán láttam a játékosokon ezt az elszántságot, harciasságot. Fontos, hogy mindenki küzdjön a csapatért, Sopronért, a szurkolókért. Lehet hibázni, de harcolni mindenkinek kell a sikerért. Olyan katonákkal harcolok, akik harcolni akarnak és nem hősi halottak szeretnének lenni.

Soós Imre szerint tipikusan 6 pontos mérkőzés lesz. Amennyiben sikerül nyernünk, úgy 8 pont előnyünk lenne az ellenfelünkkel szemben. Számunkra is fontos mérkőzés lesz, de nem szabad elfelejteni, hogy a Budaörs számára az utolsó szalmaszálat jelenti a mérkőzés. Jól ismerem őket, jó játékosok alkotják az ellenfelünket, nem szabad, hogy megtévesszen bennünket a tabellán elfoglalt helyezésük. Évek óta stabil szereplői az NB II-es bajnokságnak.

Kíváncsi vagyok saját csapatomra, hogy éles helyzetben mire képesek. Bízom a három pont megszerzésében - tette hozzá a vezetőedző.

Simon András továbbra is sérült, Tornyai a Győr elleni mérkőzésen kapott rúgást, így könnyített edzést végzett. Az ETO FC elleni mérkőzésen második sárga lapja után kiállított Vanja Despotovic egy mérkőzéses eltiltását tölti, így játékára biztosan nem számíthatnak.

• 5. vpeti19 2012. március 25. 16:33
    „Ennyit tudnak.”
  • 4. lackojr 2012. március 25. 10:08
    „Választ kaptam a kérdésre.Egy újabb bábu.......Miért hagyják ezt??Jó ez a vasútnak?????Nekik mindegy mire adják a pénzüket??”
  • 3. fcsopron60 2012. március 25. 09:16
    „Most már csak Lazicsnak kellene menni és lesz csapat is”
  • 2. raptor12 2012. március 24. 17:06
    „amíg itt van a "fék" addig nem lesz normális közeg a csapaton belül sem...és minden meccsen lehet gyakorolni a 10 a 9 elleni játékot! : DDD”
  • 1. nága 2012. március 24. 10:07
    „Nem háborúzni és csatázni kell, "csak" jól és lelkesen focizni, meg arra felkészíteni a csapatot.”

Száraz fű és bozót égett Sopron mellett - Fotók

Sopron és Harka között több helyen, összesen mintegy 300 négyzetméteren égett a száraz fű és a bozót… Tovább olvasom