Kisalföld logö

2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 22°C Még több cikk.

Sportgálán köszöntötték Sopron legeredményesebb sportolóit - fotók

Nagyszabású rendezvényen, Sportgálán köszöntötték Sopron sikeres sportolóit vasárnap, akik 2014-ben nemzetközi és országos szinten első-, második- és harmadik helyezésükkel öregbítették a város hírnevét.
Sopron büszke lehet sportolóira: ezúttal összesen 166-an vehettek át emlékplakettet, illetve serleget. A kultúrműsorral színesített Sportgálán Simon István alpolgármester méltatta a sikeres sportolók teljesítményét.

Sportgála Sopronban - Nyikos Péter felvételei.

NEMZETKÖZI EREDMÉNYEK 2014

1 Mini kiscsoport/Múzsa Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 3. hely – Gyermek
2 Mini Formáció/Hairspray Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 2. hely – gyermek
3 Mini Formáció/Pingvinek Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 1. hely – Gyermek
4 Radics Bettina Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 3. hely – Serdülő – duó
5 Tihanyi Dorka Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 3. hely – Serdülő – duó
6 Imre Viktória Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 2. hely – Serdülő – duó
7 Majoros Petra Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 2. hely – Serdülő – duó
8 Lendvai Dorina Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 1. hely – Junior – duó
9 Németh László Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 1. hely – Junior – duó
10 Junior formáció 1./Buborékok Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 2. hely – junior
11 Junior formáció 2./Charlie Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 1. hely – junior
12 Felnőtt formáció/ Kemény tempó Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 3. hely – Felnőtt
13 Felnőtt kiscsoport 2/Az utolsó Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 3. hely – Felnőtt
14 Felnőtt kiscsoport 1/ Mix seven Dirty Dance Sopron Sporttánc VB 1. hely – felnőtt
15 Kovács Dávid ------- Triatlon VB 2.hely - felnőtt
16 Böröndy Vivien Soproni Darazsak Kosárlabda EB Magyar Válogatott U20 - 2. hely
17 Kuttor Enikő Soproni Darazsak Kosárlabda VB Magyar Válogatott U17 - 3. hely
18 Weninger Virág Soproni Darazsak Kosárlabda VB Magyar Válogatott U17 - 3. hely
19 Böröndy Dominika Soproni Darazsak Kosárlabda VB Magyar Válogatott U17 - 3. hely
20 Tóth Luca SRSE Karate - shotokan VB 3. hely – Gyermek
21 Róth Máté SRSE Karate - shotokan VB 3. hely Gyermek
22 Gáll Bernadett GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás EB 3. hely – junior
23 Erdélyi Roland GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás EB 2. hely – junior
24 Dr. Gasztonyi Károly Soproni Líceumi Vívóegylet Vívás – kard VB 2.hely – veterán
25 Eőry Viktória SRSE Karate - shotokan VB 2. hely – Gyermek
26 Gáncs Adrienn SRSE Karate - shotokan VB 2.hely csapattal
27 Szabó Dorina SRSE Karate - shotokan VB 2. hely – Serdülő
28 Szalon DK „Dödi" (Pintér Edina, Binder Mónika, Szatmári Zsuzsanna, Sophi Fasching) Szalon Darts Klub Darts EB 2. hely -Felnőtt
29 Soproni Építők SK (Böröcz Tamás - Szigethi Botond - Horváth Tibor) Soproni Építők SK Vitorlázás shark 24 EB 2. hely Felnőtt összesített
30 Bokor János Soproni Rádióamatőr Klub Rádióforgalmi verseny EB 1. hely – Vegyes üzem 100 Watt
31 Szerelem Nikolett SRSE Karate - shotokan VB 1. hely – Gyermek
32 Zsebők Cintia SRSE Karate - shotokan VB 1. hely – Serdülő
33 Szalon DK „Droidok" (Németh László, Melisek Zsolt, Szabados Attila, Végső János) Szalon Darts Klub Darts EB 1. hely -Felnőtt
34 Szalon Darts Klub, Tripla Mix (Puskás Erzsébet - Végső János - Szabados Attila) Szalon Darts Klub Darts EB 1. hely -Felnőtt
35 Némethné Bősze Viktória Szalon Darts Klub Darts EB 1. hely -Felnőtt
36 Szepesi Csenge Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin EB 1. hely -Felnőtt
37 Némedi Varga Csilla GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás – WBF VB 1. hely -Felnőtt

2014-ES ORSZÁGOS CSAPATBAJNOKSÁGOK EREDMÉNYEI

1 Soproni Tigrisek SE Kerekesszékes Kosárlabda Felnőtt 3. hely
2 Mozgás Ritmus Lendület Club Sporttánc Junior – kiscsoport 3. hely
3 Turris SE (Asbóth András, Böhm Gábor, Lung Dániel, Markó András, Dr. Paár Dávid) Asztalitenisz Felnőtt 3.hely
4 Soproni Darazsak Akadémia Kosárlabda U15 serdülő 3. hely
5 Soproni Darazsak Akadémia Kosárlabda U17 kadett 3. hely
6 Soproni Darazsak Akadémia Kosárlabda U19 Junior 2. hely
7 Jazz-Dance Academy( Bóna Anna, Seifert Boglárka, Horváth Zsófia, Németh Csenge) Aerobik Ifjúsági 2. hely
8 Mozgás Ritmus Lendület Club Sporttánc Serdülő – formáció 2. hely
9 Mozgás Ritmus Lendület Club Sporttánc Junior – formáció 2. hely
10 Dirty Dance Sopron (Bad pink) Sporttánc Felnőtt 2. hely
11 Synchro Sopron SE (Götz Lilien - Baptsán Réka - Turi Sára - Kuslics Petra - Varga Petra) Szinkronúszás U12 gyermek 2. hely
12 Jazz-Dance Academy (Boros Kata) Aerobik Gyermek 1. hely
13 Dirty Dance Sopron (Bowling) Sporttánc Gyermek 1. hely
14 Soproni Torna Club (Farkas Krisztina - Maráczi Hanga - Nagy Diána - Nádudvari Teréz - Vida Bianka - Hidy Noemi - Jones Nadin) Torna Gyermek 1. hely
15 Soproni VSE Tenisz (Kovács Balázs – Kovács Imre – Janda Martin) Tenisz F18 1. hely
16 GYSEV Sopron BMX SE BMX Cross Összesített 1. hely
17 Focus Team Hungary Hegyikerékpár Összesített 1. hely
18 SMAFC Tájfutó szakosztály (Melkes Antal- Rétfalvi Lajos – Spiegl János) Tájfutás Felnőtt – váltó 1. hely
19 SMAFC Tájfutó szakosztály (Skerletz Imola – Takácsné Tömördi Gabriella – Skerletz Noémi) Tájfutás Felnőtt – váltó 1. hely
20 Soproni Bowling Club (Skobrics Zoltán, Pisarski Erich, Farkas János, Farkas Bucin Luminita, Baranyai Róbert) Bowling Felnőtt 1. hely
21 UNIQA-Euroleasing Sopron Kosárlabda Felnőtt 3. hely, MK 2. hely, Közép Európai Liga 2.hely
22 Soproni Sördögök Kosárlabda Felnőtt 3. hely, MK 2. hely

2014 ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 1. HELYEZETTEK

1 Dívós Boglárka Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Gyermek
2 Kovács Tímea Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Gyermek
3 Brieber Patrícia Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Felnőtt
4 Pálfy Zsófia Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Felnőtt
5 Forgács Eszter Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc – duó Junior
6 Ragats Klaudia Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc – duó Junior
7 Böcskei Barnabás SMAFC Szektorlabda Junior
8 Füzy Csaba SMAFC Szektorlabda Felnőtt
9 Viserálek Balázs Soproni Sörgurítók SE Teke Ifjusági
10 Fekete Zsófia Focus Team Hungary Hegyikerékpár U11
11 Kádár Anna Focus Team Hungary Hegyikerékpár U13
12 Kiss László Mátyás SMAFC Karate - kyokushin Gyermek
13 Németh Dzsenifer SMAFC Karate - kyokushin Gyermek
14 Gáncs Dávid SRSE Karate – shotokan Gyermek
15 Király Zsanett SRSE Karate – shotokan Felnőtt
16 Czifrik Hajnalka Széchy Tamás Sportiskola Masters Úszás Felnőtt
17 Mesics Péter SMAFC Tájbringa – hosszútáv Felnőtt
18 Spiegl János SMAFC Tájfutás – középtáv Felnőtt
19 Rák Edina SMAFC Paradíjlovaglás Felnőtt
20 Buzonics Dominik Soproni VSE Tenisz – páros F12
21 Skobrics Zoltán Soproni Bowling Club Bowling Felnőtt
22 Szalai Patrik GYSEV Sopron BMX SE BMX Gyermek
23 Pichler Igor GYSEV Sopron BMX SE BMX Ifjusági
24 Kelemen Botond GYSEV Sopron BMX SE BMX Junior
25 Kránitz Mátyás Kamikaze K.K.K. Karate - kyokushin Serdülő
26 Varga Benjamin Soproni Atlétika Club Atlétika 800m Gyermek
27 Hanzséros Róbert Lővér Íjász Egyesület Íjászat Gyermek
28 Gyarmati Bálint Lővér Íjász Egyesület Íjászat Serdülő
29 Simon Tamás Lővér Íjász Egyesület Íjászat Serdülő
30 Dr. Szabadkai Péter Lővér Íjász Egyesület Íjászat Felnőtt
31 Hirschler Rebeka Soproni Építők SK Vitorlázás – laser 4.7 Felnőtt

2014 ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2. HELYEZETTEK

1 Kádár Eszter Focus Team Hungary Hegyikerékpár U9
2 Schmidel Regina Focus Team Hungary Hegyikerékpár U17
3 Horváth Csaba Focus Team Hungary Hegyikerékpár Master
4 Horváth Kata Dirty Dance Sopron Sporttánc Serdülő
5 Bugoi Vivienne Dirty Dance Sopron Sporttánc Felnőtt
6 Sipőcz Patricia Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Junior
7 Vissi Klaudia Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Junior
8 Tomasits Kíra Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Serdülő
9 Tihanyi Bianka Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Serdülő
10 Szakács Olivér GYSEV Sopron BMX SE BMX Serdülő
11 Réti Tibor GYSEV Sopron BMX SE BMX Junior
12 Bak Réka Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc – duó Junior
13 Palotai Bori Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc – duó Junior
14 Nótáros Mihály Soproni Modellező Egyesület Repülőmodell Felnőtt
15 Puskás Borbála Széchy Tamás Sportiskola Masters Triatlon Felnőtt
16 Horváth Attila Soproni Judo SE Judo Gyermek
17 Hermann Benedek Soproni Judo SE Judo Gyermek
18 Szabó Szebasztián Lővér Íjász Egyesület Íjászat Gyermek
19 Szabó Andor Lővér Íjász Egyesület Íjászat Gyermek
20 Molnár Ferenc Lővér Íjász Egyesület Íjászat Serdülő
21 Varga Boglárka SMAFC Karate – kyokushin Gyermek
22 Máté Rajmond SMAFC Karate – kyokushin Gyermek
23 Dénes Ákos SMAFC Karate – kyokushin Serdülő
24 Ferenczi Csongor SMAFC Karate – kyokushin Ifjusági
25 Gaál Gellért Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Serdülő
26 Orosz Dóra Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Ifjusági
27 Jámbor Albert Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Gyermek
28 Pöpperl Pascal SRSE Karate – shotokan Gyermek
29 Kovács Panna SRSE Karate - shotokan Serdülő
30 Kovács Balázs SVSE Tenisz – páros F18
31 Kovács Imre SVSE Tenisz – páros F18
32 Berecz Boglárka Soproni Atlétika Club Atlétika – 800m Gyermek
33 Koch Bernát Soproni Atlétika Club Atlétika – 800m Gyermek
34 Róka Daniella GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás Ifjusági
35 Wéber Dániel GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás Ifjusági
36 Hirschler Ludovika Soproni Építők SK Vitorlázás – laser radial Felnőtt

2014 ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 3. HELYEZETTEK

1 Horváth Zsófia Jazz-Dance Academy Aerobik Serdülő
2 Bóna Anna Jazz-Dance Academy Aerobik – duó Serdülő
3 Seifert Boglárka Jazz-Dance Academy Aerobik – duó Serdülő
4 Benő Krisztina Jazz-Dance Academy Aerobik – duó Serdülő
5 Kovács Júlia Jazz-Dance Academy Aerobik – duó Serdülő
6 Lékai Gabriella Dirty Dance Sopron Sporttánc – duó Felnőtt
7 Török Flóra Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc – duó Serdülő
8 Galambos Viktória Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc – duó Serdülő
9 Friderics Márta Mozgás Ritmus Lendület club Sporttánc Junior
10 Kuslics Anna Synchro Sopron SE Szinkronúszás Utánpótlás
11 Szajvolt Gábor Soproni Modellező Egyesület Autómodell Felnőtt
12 Kocsis István Soproni Modellező Egyesület Repülőmodell Felnőtt
13 Zsejki Boglárka Focus Team Hungary Hegyikerékpár U9
14 Varga Benedek GYSEV Sopron BMX SE BMX Ifjusági
15 Schlosser Márton GYSEV Sopron BMX SE BMX Junior
16 Makai Krisztián Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Gyermek
17 Neuherz Szonja Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Serdülő
18 Görög Bettina Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Serdülő
19 Jakab Benedek Kamikaze K.K.K. Karate – kyokushin Serdülő
20 Kiss Milán Rokkó SMAFC Karate – kyokushin Gyermek
21 Ferenczi Csenge SMAFC Karate – kyokushin Serdülő
22 Gáncs Krisztián SRSE Karate – shotokan Felnőtt
23 Király Zoltán SRSE Karate – shotokan Felnőtt
24 Kiss András SRSE Karate – kyokushin Felnőtt
25 Horváth Attila Soproni Judo SE Judo Gyermek
26 Gál Miklós Soproni Judo SE Judo Gyermek
27 Kerékgyártó Patrik Soproni Judo SE Judo Serdülő
28 Vajda Tamás Soproni Judo SE Judo Felnőtt
29 Nyári Krisztián Harcosok Csapata SE Ökölvívás Serdülő
30 Bese Dominik Harcosok Csapata SE Ökölvívás Serdülő
31 Pandur Péter Fertő Tavi Vitorlázó Egyesület Vitorlázás – Laser Standard osztály U21
32 Horváth Dorottya Soproni Úszók Baráti Köre Úszás - 50m hát Ifjúsági
33 Horváth Rezső Soproni Atlétika Club Atlétika – hétpróba Ifjúsági
34 Róka Vanessza GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás Junior
35 Dobos Zsuzsanna GYEVÁT Sportegyesület Ökölvívás Felnőtt
36 Pisarski Erich Soproni Bowling Club Bowling Felnőtt
37 Király Gábor Lővér Íjász SE Íjászat Felnőtt

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Százan oltottak - Tűz volt Liszt-szülőházánál Ausztriában

Az ausztriai Doborjánban, egy asztalos műhely silója gyulladt meg. A közelben van a Liszt-központ és… Tovább olvasom