Kisalföld logö

2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 12°C | 23°C Még több cikk.

Nemzetiségi választás: ők a képviselők megyénkben

Megmutatjuk, megyénk mely településein volt nemzetiségi választás, s azt is, kik lettek a képviselők.

A roma, német, bolgár, szlovén, horvát, lengyel, örmény, román nemzetiségek esetében alakulhatnak meg majd a nemzetiségi önkormányzatok megyénkben.

Az alábbi településeken tartottak - az önkormányzatival egyidőben - választást, ők lettek a képviselők.

Ágfalva
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Amring Elvira (NÖME), Kirchknopf Günter Mihály (NÖME), Skala János (NÖME), Vargáné Plöchl Ilona (NÖME).

Bakonyszentlászló
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Kovácsné Horváth Ibolya (LUNGO DROM), Nyári Dezső (LUNGO DROM), Nyáriné Triebl Ildikó (LUNGO DROM).

Bezenye
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Ille Sándor (MGHE-MHE-OM - HBT), Kammerhofer Róbert (MGHE-MHE-OM - HBT), Radák István (MGHE-MHE-OM - HBT), Tóth-Novák Renáta (MGHE-MHE-OM - HBT).

Bezi
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Baier János (NÖME), Dóra Vilmos (NÖME), Martini Csilla (NÖME).

Bőny
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Lencse Edit (LUNGO DROM), Varga Károly (LUNGO DROM), Varga Katalin (LUNGO DROM).

Csorna
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Kőfalvi Norbert (LUNGO DROM), Kolompár Norbert (LUNGO DROM), Sztojka Ervin Tamás (LUNGO DROM).

Fertőd
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Fülöp Istvánné (NÖME), Göncz Erzsébet Anna (NÖME), Kreiterné Kovács Jolán (NÖME), Reinhofferné Fülöp Gyöngyi Terézia (NÖME).

Fertőhomok
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Horváth Ádám (MGHE-MHE-OM - HBT), Horváth János (MGHE-MHE-OM - HBT), Kozák Józsefné (MGHE-MHE-OM - HBT).

Fertőrákos
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Huber Hedvig Erzsébet (NÖME), Palkovits János (NÖME), Schuster Mátyás (NÖME).

Győr
Lengyel települési nemzetiségi önkormányzat: Baló Joanna Jan Sobieski (LKE), Kollár János Sándor (PILSUDSKI TT), dr. Szomszéd Imre (PILSUDSKI TT). Német települési nemzetiségi önkormányzat: Czibik Istvánné (NÖME), Ferenczi Tamás János (NÖME), Ruisz Oszkár (NÖME), Scheibelhoffer Ottóné (NÖME). Örmény települési nemzetiségi önkormányzat: Agekjan Ajasztan (ARMÉNIA-KILIKIA-ÖIE), dr. Pénzes Éva (ARMÉNIA-KILIKIA-ÖIE), Vaganjan Vagan (ARMÉNIA-KILIKIA-ÖIE). Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Horváthné Pintér Viktória (LUNGO DROM), Kolompár Gábor (LUNGO DROM), Nyári Róbert (LUNGO DROM). Román települési nemzetiségi önkormányzat: Kardos Rita (BRE), Karika Rudolf (BRE), Karika Rudolfné (BRE).

Győrság 
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Kolompár Edina (LUNGO DROM), Orsós Klaudia (LUNGO DROM), Orsós Sándor (LUNGO DROM).

Győrszemere
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Buni Róbertné (LUNGO DROM), Horváth Árpád (LUNGO DROM), Horváth Árpádné (LUNGO DROM).

Győrsövényház
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Göltl Annamária (NÖME), dr. Matusz Árpád Lajos (NÖME), Perl László (NÖME).

Gyömöre
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Bihari-Horváth Mónika (LUNGO DROM), Horváth Lajos Csaba (LUNGO DROM), Kozári Sándor (LUNGO DROM).

Harka
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Dani Alexandra (NÖME), Haris-Payer Ilona Gertrud (NÖME), Michtits Jánosné (NÖME).

Hegyeshalom
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Bognárné Csernó Éva (NÖME), Csernó Lászlóné (NÖME), Kiss József Alajosné (NÖME), Rauch Ferenc (NÖME).

Hidegség
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Horváth Tamás (MGHE-MHE-OM - HBT), Pilsits Mária (MGHE-MHE-OM - HBT), Völgyi Ferenc (MGHE-MHE-OM - HBT).

Iván
Roma települési nemzetiségi önkormányzat:
Kovács István (LUNGO DROM), Vajda István (LUNGO DROM), Varga Tamás (LUNGO DROM).

Jánossomorja
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Theiler Frigyes (NÖME), Wally János Pál (NÖME), Wennesz József Károly (NÖME).

Kapuvár
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Horváth István (LUNGO DROM), Kolompár Norbert (LUNGO DROM), Kolompár Szabolcs (LUNGO DROM).

Kimle
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Farkas Mátyás (MGHE-MHE-OM - HBT), Ronczai Jánosné (MGHE-MHE-OM - HBT), Stipkovits Jánosné (MGHE-MHE-OM - HBT), Takács Jánosné (MGHE-MHE-OM - HBT). Német települési nemzetiségi önkormányzat: Gálné Eller Teréz Mária (NÖME), Grundtner Alajos (NÖME), Krankovits Antal (NÖME), Virág Gézáné (NÖME).

Kópháza
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Klemensits Ingrid Irén (MGHE-MHE-OM - HBT), Mogyorósi Péter (MGHE-MHE-OM - HBT), Sárközi Ágnes (MGHE-MHE-OM - HBT), Völgyi Géza (MGHE-MHE-OM - HBT).

Koroncó
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Bakacs Györgyné (LUNGO DROM), Orsós Jánosné (LUNGO DROM), Pék József Benedekné (LUNGO DROM).

Lébény
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Horváth Tibor (NÖME), Kovácsné Unger Márta (NÖME), Porcsalmy Klára Rita (NÖME).

Levél
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Burda Éva (NÖME), Domonkos Sándor (NÖME), Weiszdorn László (NÖME).

Máriakálnok
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Frauhammer József (NÖME), Schmucker Terézia Hedvig (NÖME), Varga István (NÖME).

Mosonmagyaróvár
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Fekete Jenőné (MGHE-MHE-OM - HBT), Nusszer István (MGHE-MHE-OM - HBT), Tolnai József (MGHE-MHE-OM - HBT). Német települési nemzetiségi önkormányzat: Giffinger Mihály (NÖME), Holczinger Lajos József (NÖME), Kocsisné Balassa Gyöngyi Irén (NÖME), Pfemeter József (NÖME). Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Bertók Béla (LUNGO DROM), Bertók Béla (LUNGO DROM), Karika Tibor (LUNGO DROM), Puter Ferenc (LUNGO DROM). Szlovén települési nemzetiségi önkormányzat: Brasits László (MSZSZ), Brasits Lászlóné (MSZSZ), Lázár József (MSZSZ).

Pannonhalma
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Csonka Mária (LUNGO DROM), Csonka Sándor (LUNGO DROM), Csonka Sándorné (LUNGO DROM).

Pázmándfalu
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Járóka Elek (LUNGO DROM), Járóka János (LUNGO DROM), Nyári Rita (LUNGO DROM).

Rajka
Német települési nemzetiségi önkormányzat: Farkas János (NÖME), Molnár Kálmánné (NÖME), Sándorné Hönigmayer Erzsébet (NÖME), Sukola-Nick Ágnes (NÖME).

Sopron
Bolgár települési nemzetiségi önkormányzat: dr. Irinkov Dimiter Mihály (MBE), dr. Irinkovné Fodor Szilvia (MBE), Rábensteiner Viktor Imre (MBE). Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: dr. Grubits János Ferenc (MGHE-MHE-OM - HBT), Dr. Payrits Ferenc (MGHE-MHE-OM - HBT), Weinacht János (MGHE-MHE-OM - HBT). Német települési nemzetiségi önkormányzat: Graf Nándor (Német Kultúrklub), Krisch Aladár Róbertné (Német Kultúrklub), Krisch András (Német Kultúrklub), Sauer Attila (Német Kultúrklub). Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Fabriczy István (LUNGO DROM), Gerencsér András Tomor (LUNGO DROM), Rétfalvi Csaba Jenő (LUNGO DROM).

Sopronhorpács
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Dongó János Péterné (MGHE-MHE-OM - HBT), Egresits József (MGHE-MHE-OM - HBT), Prikoszovits Antal (MGHE-MHE-OM - HBT).

Szany
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Greznár János (LUNGO DROM), Greznár Zsolt (LUNGO DROM), Nyári Zoltánné (LUNGO DROM).

Szil
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Balogh József (LUNGO DROM), Balogh Józsefné (LUNGO DROM), Csupor Gábor (LUNGO DROM).

Tét
Roma települési nemzetiségi önkormányzat: Horváth István (LUNGO DROM), Molnár Lívia (LUNGO DROM), Pusztai Antal (LUNGO DROM).

Und
Horvát települési nemzetiségi önkormányzat: Gátiné Hanis Annamária (MGHE-MHE-OM - HBT), Gáti Nikolett (MGHE-MHE-OM - HBT), Kiss Györgyi (MGHE-MHE-OM - HBT), Koloszár István (MGHE-MHE-OM - HBT).        

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

GYSEV - Szolgálatba állnak az újabb motorvonatok

Előrelépés, hogy a Szombathely–Csorna szakasz jelenleg zajló villamosítása után, jövő… Tovább olvasom