Az SVSE és az ETO B idegenben, a Gyirmót hazai pályán győzött.

Kozármisleny, 300 néző. V.: Farkas.

Kozármisleny: Sólyom – Tasselmajer, Balaskó, Fellai, Samuel Ato – Koller, Andruskó (Nagy E., 46.), Kovács T. (Laki Z., 46.), Rácz – Ukwuooma, Végh (Eszlátyi, 78.). Edző: Márton Gábor.

SVSE: Borsi – Csontos, Szmiljanic, Tóth D., Nagy Z. – Csordás (Tamási, 60.), Bozsoki, Tatai (Planéta, 86.), Lazic – Szabó L. (Peric, 91.), Bausz. Edző: Végh Tibor.

Kiállítva: Bozsoki (68.).

Gólszerzők: Laki (11-esből) 73. percben, ill. Bausz 19. percben, Fellai (öngól) 65. percben, Szabó L. 84. percben.

Végh Tiborvezetőedző: - Bravúrra készültünk, nagyon sokat tettünk érte, és végül sikerült.

Márton Gábor vezetőedző: - Ilyen rosszul nagyon régen játszottunk, nem is érdemeltünk mást, mint amit kaptunk.

Részletek itt >>

Gyirmót-Szigetszentmiklós 2-1 (1–1)
Gyirmót, 300 néző. V.: Berke B.

Gyirmót: Tarczy – Bognár Zs., Kozmér, Tóth B., Szabó Cs. – Homonyik (Tóth N., 46.), Polyák (Makrai, 46.), Horváth R., Cseri – Weitner, Laki (Lázár P., 66.). Edző: Soós Imre.

Szigetszentmiklós: Kozma – Csák, Szamosszegi, Szamosi, Sadjo – Bonifert (Fekete L., 70.), Barna, Tóth F. (Csiszár, 62.), Varga Z. – Somorjai (Ngalle, 75.), Fekete Á. Edző: Horváth Ferenc.

Kiállítva: Sadjo (60.), Varga Z. (89.).

Gólszerzők: 20. perc Cseri T. 1-0; 26. perec Somorjai T. 1-1; 47. perc Laki B. 2-1

Soós Imre: – Szervezetten, helyenként agresszíven védekező ellenfelünkkel szemben nehéz mérkőzést játszottunk, melyet két csodálatos gólunknak köszönhetően megérdemelten nyertünk meg.

Horváth Ferenc: – Nem érdemeltünk vereséget. Ha  nem a Gyirmót az ellenfelünk, mai játékunkkal bármely csapatot legyőzhettük volna. Kettős emberhátrányban is voltak lehetőségeink.

BKV Előre-Győri ETO B 0-2 (0–1)
Budapest, 200 néző. V.: Nagy R.

BKV Előre: Kóré – Császár (Rápó, 46.), Miklósvári, Baranyai, Sebők – Máj, Selei (Berki, 46.), Csikós, Fazekas (Boros, 73.) – Takács M., Szabó V. Edző: Szapor Gábor.

ETO B: Nacsa – Kálmán, Paget, Zámbó, Nagy Á. – Nyitrai, Kiss M. (Serfőző, 46.), Németh L. (Köles, 55.), Kis Sz., – Varga T., Miklós V. (Hagymási, 68.). Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

Kiállítva:  Nyitrai (85.).

Gólszerzők: Varga T. (0–1) a 20., Kiss Sz. (0–2) 92. percben.

Jók: Tarczy, Bognár Zs., Cseri, Tóth B., Laki, ill. Szamos-
szegi, Bonifert, Barna.

20. p:  Kiss M. szögletét Paget fejelte kapura, ezt még Kóré bravúrral védte, a kipattanó labdát Varga T. lőtte a hálóba. 0–1.
92. p: Varga T. nagy bedobása után Hagymási pörgette be a labdát és Kis Sz. lőtt a kapuba. 0–2.

Kiváló játékvezetés mellett a vendégek teljesen megérdemelt három ponthoz jutottak.

Jók: Takács M., Baranyai, Miklósvári, ill. Kiss Sz., Nyitrai Á., Varga T.

Szapor Gábor: – Az első félidőt elajándékoztuk.

Klement István: – Ha ezeknek a fiataloknak több rutinjuk lesz, sok ilyen meccset fognak megnyerni.