Megyei rangadó: SVSE-GYSEV-Goldschmidt - Gyirmót FC 2 - 3

Hátrányból fordította meg a meccset, és nyert 3-2 Sopronban a Gyirmót.

SVSE-GYSEV-Goldschmidt - Gyirmót FC

2012. április 14. 17:30 óra Sopron, Káposztás utca

Jv.: Németh Ádám, segítői Butkai Zsolt és Kovács II. Gábor.

SVSE-GYSEV-Goldschmidt: Bozsó – Csontos (K. Perics, a szünetben), Baranyai T., Bieder, Nagy Z. (Fazekas N., a 71. percben) – Lazics, Deszpotovics – Simon Attila (Simon András, a 75. percben), Bausz, Szabó L. – Vólent

Vezetőedző: Soós Imre

Gyirmót FC: Somodi – Bognár Zs., Csizmadia, Kardos N., Nagy II G. (Hajba, a 63. percben) – Fitos, Laki B. (Nagy L., a 70. percben), Makrai, Cseri T. – Ferenczi I., Berde (Varga L., a 42. percben)

Vezetőedző: Csank János

Gólszerző: Cseri T. (0–1) a 15., Szabó L. (1–1) a 43., Bausz (2–1) a 49., Ferenczi I. (2–2) a 80., Ferenczi I. (2–3) a 87. percben

Soós Imre: A mai mérkőzésen a csapat nem érdemelt vereséget. Jól és fegyelmezetten játszottunk. Sajnos a kényszerű cserék megbontották a csapatot. Ennek köszönhető, hogy a végére elfáradtunk és két gólt is kaptunk, amikor már nem volt lehetőségem a változtatásra. A csapat nem játszott rosszul, ha a jövőben is tudjuk ezt a formát folytatni, akkor lehetnek még sikerélményeink.

Csank János: Az első félidőben kellett volna eldöntenünk a mérkőzést, ám a soproniak később átvették az irányítást. Amikor hátrányba kerültünk, ismét talpra álltunk.

Előzmény:

Innentől kezdve nekünk nagyon nehéz mérkőzéseink lesznek, hiszen a bajnokság 1-5 helyén szereplő csapatok ellen fogunk szerepelni. Pontot, pontokat kell szereznünk mindenáron. Ha nem tudunk csúszni, mászni, küzdeni a sikerért, akkor nagyon kevés pozitív élményben lesz részünk.

Minden mérkőzésre a csapatomat úgy készítem fel, küldöm pályára, hogy nyerje meg a mérkőzést. Nyilvánvalóan jól ismerem a Gyirmót FC csapatát, játékosait, mely tapasztalatomat a játékosaimnak is átadok. A játékosok vannak a pályán az ő feladatuk végrehajtani a feladatot. Nagyon nehéz mérkőzésre számítok - nyilatkozta az svse.hu-nak Soós Imre vezetőedző, aki korábban a Gyirmót trénere volt.

Gyirmóton a vezetők felkérése alapján boldogan vállaltam el a vezetőedzői teendőket. Szép időszak volt ez az éltemben. Tiszta a lelkiismeretem, távozásomkor a második helyen álltunk a bajnokságban. Szurkolok a Gyirmótnak és a tulajdonosainak, hogy minél előbb az NB 1-ben tudjanak játszani. Természetesen most az SVSE-GYSEV-Goldschmidt csapat sikeréért dolgozom, így mindent elkövetek a három pont itthon tartásáért - emelte ki Soós Imre.

Simon András továbbra is sérült, eltiltott játékos nincs.

• 5. egon1 2012. április 17. 14:24
    „Azt hiszem velem együtt ,nagyon sokan nem értik Sós Imrét,a nyilatkozatai alapján őt a következő NB III-as évadra szerződtedték ?

Ha igen?--- Miért csinálnak hülyét ebből a kevés-de hűséges szurkolóból ?
    Abdai ur! Netalán ön másodállásban (sírásó)?! a soproni futbal-sírásoja ?”
  • 4. pumukli59 2012. április 15. 21:51
    „Három csapat esik ki és jó eséllyel pályázunk az egyik helyre.”
  • 3. pulci 2012. április 15. 18:00
    „NB3 nem lesz mivel már a tavaszi szezon kezdete előtt megvolt a két kieső a Dunaferr és BKV-al...
    Tegnap utolsó fél órát láttam az egyetlen játékos akit ebből a csapatból megtartanék az Bausz Robi ő volt az egyetlen aki harcolt meg Csonti aki már korábban lejött.
    Elképesztő, hogy milyen színtelen és szagtalan játékosokat sikerült idehozni komoly pénzekért azt gondolná ember, hogy korábbi nb1-es és válogatott focisták legalább egy kiesés ellen küzdő gárdában kiemelkednének de sajnos csak negatív értelemben teszik ezt.
    Idén még megúszhatják de jövőre már összevont NB2 lesz ott pedig nincs keresnivalójuk talán akkor végre valahára lehet igazi soproni foci ahogy skandi írja soproniakkal a soproniakért...”
  • 2. pumukli59 2012. április 15. 15:29
    „Most kellene győzni, nem a jövőben. Különben a jövő az NB III.”
  • 1. skandi 2012. április 14. 19:26
    „NB3!!! Soproni vezetést, soproni játékosokat, alázatot és megbecsülést! Abdai! Már 80 millát adtatok az egész 2008 tavaszt végigbundázó REAC-nak. Most is egy kútba dobjátok a pénz. Végetek lesz 2014ben!!!”

Súlyos vonatbaleset: Három halálos áldozat

Három halottja és több súlyos sérültje van annak annak a vonatbalesetnek, ami péntek délután fél… Tovább olvasom