Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2010. 07. 29. csütörtök - Márta, Flóra
Időjárás: Napos, felhős25°C - Esős22°C
Itt vagyok: Nyitólap > Sopron hírei, soproni hírek > Iván: Kiégett egy családi ház, több milliós kár

Iván: Kiégett egy családi ház, több milliós kár

Cziráki Viktória
2009.01.19. 10:17
Értékelem a cikket!
Betűméretet növelem Betűméretet csökkentem Cikket küldöm e-mailben Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Iván - Több millió forintos kár keletkezett egy iváni családi házban, miután hétfőn hajnalban – eddig tisztázatlan okok miatt – kigyulladt az épület tetőszerkezete. A helyszínen egy gázpalack is felrobbant, ami nehezítette az oltást.

Hírlevél feliratkozás

Értesülni szeretnék a napi friss helyi hírekről! E-mailemre levél érkezik, amelyben megerősítem a feliratkozást.




Hétfőn, reggel hét óra körül Ivánból a kapuvári tűzoltóságra érkezett riasztás, mely szerint füstöl egy Kápolna utcai családi ház tetőszerkezete. A tűzoltókat egy szomszéd értesítette.


– A kapuvári tűzoltóság két autóval, a csornai és a sárvári egység egy-egy autóval vonult a helyszínre, valamint részt vettek az oltásban az iváni önkéntesek – tudtuk meg Németh Szabolcs tűzoltó őrnagytól, tűzoltási és műszaki mentési osztályvezetőtől.


– Kiérkezésünkkor, 7 óra 28 perckor az egyszintes, 150 négyzetméteres lakóház tető és födémszerkezete, valamint a kazánháza és konyhája égett. Összesen hat vízsugárral kevéssel tíz óra után sikerült megfékezni a lángokat. Az oltást nehezítette, hogy az épületben időközben felrobbant egy gázpalack is.


Németh Szabolcs hozzátette, az osztrák állampolgár tulajdonában álló családi házban több millió forintos kár keletkezett. A tűz okát a soproni tűzoltóság vizsgálja.
ˆaz oldal tetejéreˆ

Hozzászólok a cikkhez


Mi tekintettel vagyunk a személyiségi jogokra, elutasítjuk a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja! Ön a(z) 38.107.191.118 IP címről szól hozzá.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 5. hozzászólás ASHER 2009.02.16. 18:46

maffia leszamolas a la ivan??

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 4. hozzászólás kanca01 2009.01.25. 14:42

Peptio rolatok készülne cikk ahogy drogoztok a játszotéren és tönkretesztek mindent ivánban ezért nem fejlödik ez a falu és már rolad is tudjuk ki vagy ugyhogy te is kapsz!!!!!a Bella haveroddal együtt!!

Rasszista gecis majmok

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 3. hozzászólás Igazság 2009.01.25. 14:36

pepito mi közöd van ehhez ,lehet te loptál mert igen magyarázol
amugy meg aki ellopta álgya meg a jo isten ezt mondom,jah az osztrák nem jelentett fura hogy te meg azt hireszteled hogy kirabolták hol ott nem hisz haza hordtaaz áruját dárga pepito

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 2. hozzászólás cigányvagyok 2009.01.25. 11:34

pepito tudom ki vagy anyád alkholista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 1. hozzászólás pepito007 2009.01.24. 18:33

Arról nem készül cikk, hogy éjszaka a romák a mozditható dolgokat szép csendesen elpakolták?



Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ
HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...