2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

A Sopron hat, Gyánó három góllal kezdett Baján

A soproniak mindkét játékrészben 3-3 gólt szereztek, így kétség sem férhet megérdemelt sikerükhöz. Gyánó Szabolcs három góllal kezdte a szezont.

Baja LSE: Tulipán, Szabó Gy., Szilasi, Dudu (Szénási 72.), Lógó, Nagy E. (Szabó Sz. 72.), Szentgyörgyi, Despotovic, Hajnal, Kazi, Illés (Szöllősi 46.)

Soproni VSE: Boros, Bognár, Seper, Baranyai, Varga K., Pintér, Varga G. (Csikós 67.), Deme, Gaál, Gyánó, Fazakas (Balázs 65., Horváth P. 72.)

8. perc:
Gyánó előkészítése után a 16-osra jobbról betörő Gaál lőtt laposan a kapu jobb alsó sarkába 0-1

25. perc: Bognár adott egész pályás keresztlabdát Gaálnak, aki ezúttal balról tört be a büntetőterületre, ahol hátulról buktatták. A megítélt tizenegyest Gyánó laposan a kapu bal alsó sarkába lőtte 0-2

45. perc: Sásdi kirúgását Gyánó csúsztatta meg a félpályán, a védők között kilépő Fazakast a 16-oson belül lerántották. A soproniak újabb büntetőhöz jutottak, amelyet ezúttal is Gyánó értékesített 0-3

48. perc: Szépítettek a hazaiak. Szöllősi lépett ki középen és emelet a kifutó kapus felett a kapuba 1-3

62. perc: A soproni Varga K. szabálytalankodott büntetőt érően. A hazaiaktól Lógó állt a labda mögé, azonban a 11-est Sásdi védte.
67. perc: Gólgyártásba kezdett az SVSE: Gaál lekészített labdáját, Deme 18 méterről félmagasan lőtte a kapu jobb oldalába 1-4

68. perc: Gaál újabb gólt ért ezzel; a 16-oson belülről vállalkozott és lövése a kapufáról vágódott a gólvonal mögé 1-5

72. perc: A Sopron a hatodik, Gyánó pedig harmadik gólját szerezte egy szép akció végén 1-6

Edzői értékelések:

Goretich Krisztián, BLSE: Gratulálok a Sopronnak a győzelemhez. A két jogos tizenegyes és a kiállítás eldöntötte a találkozó sorsát. Hibáinkból tanulunk, folytatjuk a megkezdett munkát.

Soós Imre, SVSE: Fontos volt a jó kezdés, hisz minden feltétel adva van csapatunknak. A játékosok ennek megfelelően átérezték a találkozó jelentőségét. Az első félidőben eldöntöttük a meccset, a kiállítás azonban csapatomat zavarta meg, ennek is köszönhető, hogy a második játékrész elején gólt kaptunk. A három gyors góllal végleg lezártuk a mérkőzést. Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

A Soproni VSE a bajnokság 2. fordulójában augusztus 25-én, szombaton 19.00 órakor, az újonc Csákvár együttesét fogadja a soproni Városi Stadionban.

Soós Imre csapata a Bajai LSE vendégeként lép pályára. A találkozó 17.30-kor kezdődik.

Gyánó Szabolcsék már pénteken elutaztak a Duna parti városba. A csapat Pakson szállt meg, ahol a hosszú út után átmozgató edzés várt a fiúkra. Pörgős, jó hangulatú trainingen vettek részt a játékosok, melyen a frissítésen volt a hangsúly.

Soós Imre: Fegyelmezett, taktikus játékot várok csapatomtól. Szeretnénk stabilan és jól játszani. Vendéglátónk játékoskerete átalakult, sok információnk nincs róluk. Amit azonban tudni kell, azt begyűjtöttük. Bízom a játékosaimban. Három pontért utazunk Bajára.

Várható kezdőcsapat: Boros – Bognár, Seper, Baranyai, Varga K. – Pintér, Varga G., Deme – Gaál, Gyánó, Fazakas G.

• 6. pumukli59 2012. augusztus 24. 18:08
    „fcsoproni
    Ahogy ezt a városvezetést ismerem, már készül a forgatókönyv arra az esetre, ha megnyerjük a bajnokságot, milyen okok miatt nem tudja vállalni a város az első osztályt.
    Korrektek a bérlet- és jegyárak, remélem holnap sokan leszünk. Jó szereplés esetén a nézőszámot tekintve is az elsők között lehetünk.
    Hajrá Sopron!!!”
  • 5. Dani82 2012. augusztus 20. 20:59
    „Folytassátok itthon is!!!HAJRÁ CSAK A SOPRON!!!!!!!!!!!!!!!”
  • 4. fcsoproni 2012. augusztus 20. 12:38
    „Messze van még a bajnokság vége, de ha úgy alakulna remélem senki nem akadályozná meg a feljutást? Most biztos sokan nevetnek, megnéztem pár edzést Csernai Pálnál láttam hasonlót. Aki nevet rajtam, az az Eger példáját nézze meg. Az önkormányzat remélem nem gáncsoskodik, volt már rá példa!!!!!!!!!!!!!!”
  • 3. pumukli59 2012. augusztus 19. 22:05
    „Grat a szép győzelemhez! Most kell a földön maradni és továbbra is szerényen készülni. Érdekes a NS-ban edzőnk mérkőzés utáni nyilatkozata. Az itt megjelent értékelés nekem sokkal szimpatikusabb.
    Keddtől vásárolhatók a csapat meccseire a bérletek. Jó lenne olvasni a bérlet- és jegyárakról.

• 2. anyu10 2012. augusztus 19. 19:40
    „Látjátok, látjátok. A sok pesszimistának üzenem...HAJRÁ SOPRON.”
  • 1. Damian72 2012. augusztus 18. 12:27
    „Bízom benne, hogy meg lesz a 3 pont! Jól sikerült a felkészülés, jöhet az eredményes előadás. Hajrá Sopron!”

Véget ért a zárlat Sopronban, 74 méhcsaládot kellett megsemmisíteni

Feloldották a Sopron körzetében elrendelt méh karantént. A betegség miatt 74 méhcsaládot kellett… Tovább olvasom