Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2012. 05. 25. péntek - Orbán

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Róluk írtuk

keresés

Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:


19 találat Horváth Katalin névre

Sok hurcolkodás után újra otthon a kötetek

2008.02.01. 09:28

Jánossomorja - Sok évtizedes otthonkeresés után remélhetőleg hosszú időre megoldódott a jánossomorjai könyvtár sorsa. Az avatóünnepség alkalmából a téka lelkét, Horváth Katalint munkásságáért „Jánossomorja kultúrájáért" díjjal tüntették ki.

Sikerült: Guinness-rekord Sopronban

2007.10.16.

Sopron - Sikerült! Sopron Fő terén hétfő délelőtt 10 óra 28 perckor 2200 óvodás és kisiskolás éneke csendült fel. Több mint öt percig énekelték a Télkergető című CD-re felkerülő dalokat, így felállították a legnagyobb gyerekkórussal készített hangfelvétel magyarországi rekordját, ami egyúttal nemzetközi rekord is.

Ob: csillogó érmek

2007.07.26.

Eredményesen szerepeltek a Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub versenyzői az országos bajnokságon.

A 10 ezer lakosúnál kisebb helységek települési képviselője

2006.09.14.

A 10 ezer lakosúnál kisebb helységek települési képviselőjelöltjei

Győriek a válogatottban

2006.08.27.

A közeljövőben rendezik meg a korosztályos világbajnokságokat, melyen a Győri Vízügy-Spartacus Evezős Klub több versenyzője is érdekelt lesz – tudtuk meg Écsi Antal vezetőedzőtől.

Éremeső Szegeden

2006.07.20.

Szegeden rendezték a 107. országos bajnokságot, amelyen 24 egyesület közel 1000 sportolója vett részt.

Gyógyfürdő minősítést kaphat Kapuvár

2006.07.03.

Az illetékes szerint ezáltal a társadalombiztosítással támogatott gyógyítást végezhetnek Kapuváron.

Érmek a vidékbajnokságról

2006.06.21.

Evezés

A közelmúltban rendezték meg a vidékbajnokságot, melyen a Győri Víz-

ügy-Spartacus Evezős Klub is sikeresen szerepelt.

Életjelek karácsonyi énekre

2005.12.26.

A halászi Horváth Katalin agyi értágulattal s túl vékony érfalakkal született. A 25 éves nő átesett három agyvérzésen: tavalyi műtétje orvosi szempontból egyedülálló volt, eddigi felépülése maga a csoda. A falubeliek többször gyűjtöttek a gyógykezelésére. Kati most a teljes felépüléséért küzd, s beteg, rászorult embereken segítene.

A nagy boltok megeszik a kicsiket

2005.09.14.

„ Egy ország sem engedte meg, hogy ennyi bevásárlóközpont épüljön. A visszaesést most is érezzük, ha így folytatódik, előbb-utóbb halott lesz a Belváros, múzeumokat látogató turistákból ugyanis nem lehet megélni. A szlovákiai vásárlók nélkül már bajban lennénk, jelenleg ők adják a forgalom negyven százalékát" – ez Németh István Péter győri butiktulajdonos véleménye.

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...