Róluk írtuk

Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

14 találat Danyi Gábor névre

2018.11.06. 06:50

Női kézilabda BL - Nehezen nyert a Győr: Audi ETO-Thüringer 31-28 - fotók, nyilatkozatok

Az Audi ETO sok hibával, de nagyot küzdve, az utolsó öt percben a maga javára fordította a mérkőzést. A csapat bebiztosította továbbjutását a középdöntőbe.

2018.10.30. 12:19

Győri Audi ETO: Yvette Broch nem tér vissza a szezonban, Görbicz Anita a BL-ben is lesz irányító

Danyi Gábor vezetőedző a Sport TV-n beszélt az elmúlt pár hónapról, a nehézségekről, az esélyekről is.

2018.10.25. 06:33

Női kézilabda NB I - Rangadóra készültek Siófokon, sima Audi ETO győzelem lett a vége + nyilatkozatok

Az Audi-ETO szinte végig biztosan a kezében tartotta a mérkőzést, a Siófok 15 percen át bírta a zöld-fehér tempót.

2018.10.03. 20:04

Női kézilabda NB I - Audi ETO-Vác - az eleje szoros volt, aztán beindult a zöld-fehér henger

A szerdai meccs volt a főpróba a hétvégi BL-rajt előtt.

2018.09.22. 19:49

Női kézilabda NB I - Nem volt sima, de hibátlan maradt az Audi ETO

A szeptember végi egyhetes válogatott szünetet megelőzően Dunaújvárosba látogattak a zöld-fehér mezes győriek.

2018.09.16. 14:48

Női kézilabda NB I - 11 góllal legyőzte a Debrecent az Audi ETO

Hazai pályán győzött a győri együttes.

2018.09.07. 19:50

Női kézilabda NB I - Magabiztos győzelem: a Győri Audi ETO 45 gólt dobott Budaörsön

A mezőny legeredményesebb játékosa a győriek norvég irányítója, Stine Oftedal volt kilenc góllal.

2018.07.23. 06:35

Női kézilabda - Audi ETO: Yvette Broch még Hollandiában gyógyul, a győri csapat a Balatonon készül

Az Audi-ETO női csapata vasárnap egy hétre Balatonboglárra utazott, hogy ott készüljön az új szezonra.