Győr - Az MSZP szerint klasszikus mutyizás, régimódi panamázás folyik a Szijjártó Péter vezette gazdasági bizottságban – ezt percre pontosan kedden 11-kor jelentették be Győrben és Budapesten. Válaszul a Fidesz szintén sajtótájékoztatón közölte, hogy a szocialistáknál ugyanígy működött a rendszer, hisz például Kun András volt MSZP-s győri alpolgármester fiának tavaly 600 ezret, egy másik szocialista politikus cégének pedig egymilliót szavaztak meg.
Győr - „Úgy látszik, a hatalommal nemcsak él, hanem vissza is él a Fidesz vezette győri önkormányzat" – vélekedett Neupor Zsolt, a Magyar Szocialista Párt elnöke tegnapi sajtótájékoztatóján.
Győr - Színvonalas szálloda lehet a Bécsi kapu tér 1–3. alatti, üresen álló műemlék épületből. A város egy mádi vállalkozásnak adja el az ingatlant 192 millió forintért.
Jelentõs változásokat hozott a tegnapi nap a Gyõri ETO FKC háza táján. Új elnökség irányítja a nagy múltú klub munkáját.
Durva, lejárató kampánynak minősítette Molnár Csaba országgyűlési képviselő, a Magyar Szocialista Párt megyei elnöke lapunkhoz eljuttatott sajtóközleményében a Fidesz győri szervezetének hétfői sajtótájékoztatóján bemutatott, a megye 175 ezer háztartásába eljuttatni szánt, „A hazugság ára – Mennyit fizetünk 2007-ben?” című szórólapot.
A hazugság ára Mennyit fizetünk 2007-ben? címmel tájékoztató szórólapot terjeszt a Fidesz a kormánypártok megtévesztő választási ígéreteiről jelentette be tegnap Benkő Szilárd városi alelnök a párt győri irodájában.
Csak a Fidesz–KDNP-s bizottsági elnökök által jelölt személyek kerültek be külső tagként a testületekbe a győri közgyűlés tegnapi ülésén.
Folytatás az 1. oldalról.
A Fidesz megyei szervezetében nem gondolták volna, hogy a Kisalföldben megjelent polgármesteri nyilatkozat után lejjebb is süllyedhet a kampány színvonala – jegyezte meg tegnap Gyõrött Szakács Imre országgyûlési képviselõ és Benkõ Szilárd kampány felelõs.
Együttműködési megállapodással is megerősítette abbéli szándékát tegnap a Fidesz, a Független Kisgazdapárt (FKGP), valamint a Kisgazda Polgári Egyesület (KPE) győri szervezete, hogy a helyi önkormányzati választáson minden egyéni választókerületben támogatja a FideszKDNP jelöltjeit.
