Ambros Martín a magasban - Izgalmak után aranyérmes a Győri Audi ETO - sok fotó + nyilatkozatok

Történetük 14. bajnoki címét szerezték meg a győriek.

2018.05.15. 06:26

Közös ünneplés a szurkolókkal - A Dunakapu téren köszöntötték Görbicz Anitáékat - fotók

Szurkolókkal ünnepelte a BL-győzelmet az Audi ETO KC.

2018.05.13. 22:21

BL győzets az Audi ETO - Grimsbö és Kiss Éva közösen döntött, ki védjen - nyilatkozatok a meccs után

A győztes Győri Audi ETO KC két kapusa, Kari Aalvik Grimsbö és Kiss Éva közösen dönthette el, melyikük védjen a női kézilabda Bajnokok Ligája-döntő hosszabbításának második félidejében.

2018.05.12. 21:24

Női kézilabda BL Final4 - Az ETO ellenfele a döntőben a Vardar Szkopje lesz - Bucuresti-Audi ETO 20-26 - Sok-sok fotó

Úgy jutott döntőbe az Audi ETO, hogy a bukaresti csapat végig futott az eredmény után. Egyszer sikerült egyenlíteniük, ám a végét az ETO bírta jobban.

2018.04.26. 06:49

Női kézilabda NB I - Húsz góllal nyert az Audi ETO a Kecskemét ellen Győrben - videó

Az Audi-ETO 39-19-re győzött az újonc Kecskemét ellen az Audi-arénában.

2018.04.25. 06:41

Női kézilabda - Az Audi ETO után a a Rosztov-Donnál folytatja Ambros Martín

A Rosztov-Don női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy plusz egy évre szóló szerződést kötött Ambros Martínnal.

2018.03.27. 06:48

Női kézilabda - Megválasztották a Győri Audi ETO új edzőjét - Danyi Gábor az új edző?

Hogy ki az új szakvezető, azt szerdán jelenti be a klub.

2018.03.14. 20:49

Női kézilabda NB I - Audi ETO-Érd 31-26 (19-14)

A listavezető Győri Audi ETO KC az Érd együttesével csapott össze a magyar bajnoki találkozón.

2018.03.12. 08:56

Audi ETO - A Danyi-Tervel kettős váltja Ambros Martínt Győrben?

Információink szerint jó eséllyel az eddigi másodedző, Danyi Gábor lesz a szezon végén távozó Ambros Martín utódja.

2018.02.27. 07:51

Női kézilabda BL - ETO-győzelem a Bukarest elleni győri meccsen + nyilatkozatok, fotók

Mindkét félidőt két-két góllal nyerte az Audi ETO, Görbicz tíz gólt dobott.