Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2012. 05. 24. csütörtök - Eszter, Eliza

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Rábaközi hírek - Csorna és Kapuvár hírei > A punkfesztivál első sérültje

A punkfesztivál első sérültje

Kapuvár - Súlyos sérüléssel végződő baleset történt szerda este kilenc óra után Kapuvár belterületén, a vasúti töltés mentén. A csütörtökön kezdődő punkfesztiválra érkezett egy tizenéves társaság.

Turbók Attila - 2008.06.18. 22:56
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
A fiatalok nem a szervezők által javasolt megközelítési útvonalon mentek a fesztivál helyszínére, hanem szándékaik szerint lerövidítették volna az útvonalat, ezért a vasúti töltésen gyalogoltak. Nem vették észre a Győr felől érkező szerelvényt.

Fotó a helyszínről: Turbók Attila
Fotó a helyszínről: Turbók Attila


A három fiatal közül egyiküket a vonat elsodorta, miután a tizenhét éves kunszentmártoni fiú súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. A sérültet - állapotának stabilizálása után - a kiérkező mentők a megyei kórházba szállították. A baleset miatt a vasúti közlekedés több mint egy órán át szünetelt a vonalon.

Fotó a helyszínről: Turbók Attila
Fotó a helyszínről: Turbók Attila


A fesztivál már hozzászólóinkat is megosztotta. Az AORA programja.
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!
123456789... következő >> végére >>> 146 hozzászólás
Moderálásra küldöm 146. szivecske 2008.07.08. 19:19

:)) ajha! nem is vettem észre, köci a bizalmat rancid légy jó! egyébként semmi sem baj:)) majd 1x,csaó!

Moderálásra küldöm 145. lány 20 2008.07.06. 16:13

ez már csak archivum,elmúlt mint minden :(

Moderálásra küldöm 144. jeszt 2008.07.05. 17:59

hm..ez nem az az oldal amelyik..rancid!msn-t ott szoktak kérni,de próba szerencse :)

Moderálásra küldöm 143. rancid 2008.07.05. 15:15

szivecske msn ed van?
elküldenéd a cseke99@freemail.hu us emailre?
de csak ha nem baj
csak ismerkedni akarnék jo arcokkal :)

Moderálásra küldöm 142. szivecske 2008.07.04. 17:51

az bizti rancid!! gyógyulj meg!sőt meg is fogom kérdezni a társaidtól h itt vagy -e?( értsd jövöre punk feszt bem j strasse!!) haaa.......a többivel + ne foglalkozz,lépj túl rajta!! fontos h élsz!!szióóóóóó!!

Moderálásra küldöm 141. Culto 2008.07.04. 13:51

Sziasztok....... ki igy ki ugy,, próbálta ennek a bármely szemszögből nézve is balesetnek mondható "eseményt kommentálni,, íme egy két példa azok közül akik számomra negatív véleményt írak...:utazó
éne
antipunk
mermármér
manólány..
kopasz130
sanyi55
s/p/s
Kapuvári
gyucu
László
Dárius
P. Zsanett
nos hát tinektek,, asszem...( a legmegfelelőbb és legegyszerűbb megszólítás) Kurva Anyátok!!!!!! persze én nem szerettem volna ezek szintjére lealacsonyodni de hát sajnos ez csak igy megy.:S akik pedig ugymond "Öromet" okoztak...:J. rotten
p. mester
egy pankcsaj
picii
leanov
nos ők pedig Köszönjük az eggyüttérző és oltalmazó szavakat,,
akik a listából kimaradtak azoktól elnézést kérek..
utolsó momentum hogy,,, én is személyesen, ismerem a" Rancidot" és a harmadik fiatal az én volnék. hiába a gerinctelenségetek én sosem kivánnám ezt amit átélt a srác.. és az embertelenségetekre nem stilus,vallás,politikai… Tovább olvasom »

Moderálásra küldöm 140. rancid 2008.07.04. 11:58

akkor ha jövöre ott lesz találkozunk :)
köszi!

Moderálásra küldöm 139. szivecske 2008.07.04. 06:17

rancid gyógyulást!!jövöre punk feszt ugyan itt!(lehet)bem j ut kapuvár!!

Moderálásra küldöm 138. leanov 2008.07.03. 10:31

Először is üdv minden bartának, akiket nincknév alapján felismertem, nameg neked:)

Teljesen mindegy, hogy milyen zenét hallgat egy ember, ha világvége lenne és halnának dögivel, akkor sem gondolkoznál azon, hogy ezt megmentsem - e mert diszkós, vagy rocker, vagy punk. Ha mégis, ha iylen ember vagy, aki ez alapján más halálát kívánja, nem baj. Mert az iylet, nem kell észrevenni. Persze tömegben talán veszélyes lehet, valójában gyáva féreg mind, főleg egyedül. Tényleg fura és szar olvasni olyat, hogy dögöljön meg, hülye pank, stb, mikor pontosan tudod kiről beszélnek,tiszteled és szereted. De igazábol lényegtelen, mert ezek nem személyre szóló bántások, hanem unatkozó idiót faszkalap( antipunk) segítségkiáltásai. Mert tudod vannak olyan nyomorékok, akiknek az is megváltás, ha az ember már csak veszekedni is leáll vele. Nem fogunk. Jobbulást Jocinak.(névvel ellátott emberi lény)

Csilla

Moderálásra küldöm 137. picii 2008.07.02. 13:00

azért rohadt nagy geciségnek tartom egy két ember részéről a "fikázodást". Rövídíteni akarta az utját és xarul sült el most ő erről mit tehet??....Pff...Amugy a legjobb haveromat fikázátok...Nah pá


146 hozzászólás123456789... következő >> végére >>>
Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...