Kisalföld logö

2017. 09. 23. szombat - Tekla 9°C | 18°C Még több cikk.

Állásajánlat: Menedzserasszisztens

Győri székhelyű középvállalkozás menedzserasszisztensi pozícióra munkatársat keres.
Feladatkör

- kapcsolattartás a bel- és külföldi ügyfelekkel
- üzleti levelezés több nyelven
- folyamatos együttműködés a cégen belüli részlegekkel (gyártás, pénzügy, értékesítés)
- megrendelések nyomon követése
- szervezési feladatok ellátása
- megrendelők folyamatos tájékoztatása
- az ügyvezető igazgató, üzemvezető és gyártás-előkészítő munkájának támogatása
- vendégek fogadása
- esetenként tárgyalások levezetése idegen nyelven

Elvárások

- angol nyelv középszintű, német nyelv felsőszintű ismerete
- felsőfokú végzettség
- MS Office felhasználói szintű ismeretek
- kiváló kommunikációs készség
- precíz, önálló munkavégzés
- határozott, udvarias fellépés
- ápolt, igényes megjelenés

Fizetés: megegyezés szerint.

A pályázatokat 2013. május 31-ig várjuk az alábbi e-mail címen:
menedzserasszisztensallas@gmail.com illetve postai úton a "menedzserasszisztens" jelige feltüntetésével a kiadó címére: 9021 Győr, Újlak u. 4/A címre!
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

KIÁRUSÍTÁS!

Zuhanykabin, fürdőszoba bútor, kád, wc tető, kiegészítő. Tovább olvasom