2017. 07. 27. csütörtök - Olga, Liliána 16°C | 21°C Még több cikk.

Brit győzelemek páylakerékpárban

A házigazda brit csapat világcsúccsal nyerte pénteken a pályakerékpárosok 4000 méteres férfi üldözőversenyét a londoni olimpián.
A hazai közönség előtt szereplő Victoria Pendleton nyert pénteken a női pályakerékpárosok keirin számában a londoni olimpián.

Pendleton mögött a kínai Kuo Suang (Guo Shuang) lett a második és a hongkongi Li Vaj-Sze pedig a harmadik.
A brit kerekes, aki az olimpia után visszavonul, négy éve Pekingben a sprintben végzett az első helyen.

Pályakerékpár, női keirin, olimpiai bajnok:
1.Victoria Pendleton (Nagy-Britannia)
2. Kuo Suang (Kína)
3. Li Vaj-sze (Hongkong)

A britek ezzel megvédték Pekingben szerzett címüket.

A 2012-es londoni nyári olimpia pályakerékpáros 4000 méteres férfi üldözőversenyében aranyérmes brit csapat tagjai Edward Clancy, Geraint Thomas, Steven Burke és Peter Kennaugh versenyez a Kerékpárcsarnokban.
Fotó: MTI/EPA/Christophe Karaba

Eredmények:

pályakerékpár, férfi üldözőverseny, 4000 m, olimpiai bajnok:
1.Nagy-Britannia (Edward Clancy, Geraint Thomas, Steven Burke, Peter Kennaugh) 3:51.659 p - világcsúcs
2. Ausztrália (Jack Bobridge, Glenn O'Shea, Rohan Dennis, Michael Hepburn) 3:54.581
3. Új-Zéland (Sam Bewley, Marc Ryan, Jesse Sergent, Aaron Gate) 3:55.952

A 2012-es londoni nyári olimpia pályakerékpáros 4000 méteres férfi üldözőversenyében aranyérmes brit csapat tagjai Edward Clancy, Geraint Thomas, Steven Burke és Peter Kennaugh mutatják medáljukat a győzelmi emelvényen.
Fotó: MTI/EPA/Ian Langsdon

Berecz a 23. nyolc futam után

A vitorlázó Berecz Zsombor két futammal a vége előtt a 23. helyen áll a londoni olimpián a Laser… Tovább olvasom