Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 09. 30. kedd - Jeromos

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > London 2012 olimpia > Augusztus 2., csütörtök - London 2012 olimpia program

Augusztus 2., csütörtök - London 2012 olimpia program

2012.06.27. 13:36
Megosztás: Facebook Twitter E-mail
AUGUSZTUS 2., CSÜTÖRTÖK
09.30–11.00 Gyeplabda Nők csoportmérkőzés
10.00–11.45 Íjászat Női egyéni nyolcaddöntő
10.00–12.00 Kosárlabda Férfiak csoportmérkőzés
10.00–12.00 Tollaslabda Férfi páros negyeddöntő
10.00–13.50 Strandröplabda Férfi, női csoportmérkőzés
10.00–17.15 Sportlövészet Férfi gyorstüzelő pisztoly 1. nap
10.00–17.15 Sportlövészet Férfi dupla trap döntő
10.00–17.30 Vívás Női tőr csapat nyolcad-, negyed-, elődöntő, 5–8. helyért
10.30–12.00 Kézilabda Férfiak csoportmérkőzés
10.30–12.00 Röplabda Férfiak csoportmérkőzés
10.30–13.30 Cselgáncs Férfi 100 kg selejtező, negyeddöntő
10.30–13.30 Cselgáncs Női 78 kg selejtező, negyeddöntő
10.30–13.50 Evezés Férfi négyes elődöntő
10.30–13.50 Evezés Férfi könnyűsúlyú négyes döntő
10.30–13.50 Evezés Férfi kétpárevezős döntő
10.30–13.50 Evezés Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős elődöntő
10.30–13.50 Evezés Női nyolcas döntő
10.30–13.50 Evezés Női egypárevezős elődöntő
10.30–13.50 Evezés Női könnyűsúlyú kétpárevezős elődöntő
11.00–12.00 Vízilabda Férfiak csoportmérkőzés
11.00–13.00 Asztalitenisz Férfi egyes elődöntő
11.00–13.10 Úszás Férfi 50 gyors előfutamok
11.00–13.10 Úszás Férfi 100 pillangó előfutamok
11.00–13.10 Úszás Női 200 hát előfutamok
11.00–13.10 Úszás Női 800 gyors előfutamok
11.45–12.15 Gyeplabda Nők csoportmérkőzés
12.00–14.00 Kosárlabda Férfiak csoportmérkőzés
12.00–16.30 Lovaglás Díjlovaglás csapat 1. nap
12.15–13.45 Kézilabda Férfiak csoportmérkőzés
12.30–14.00 Röplabda Férfiak csoportmérkőzés
12.30–21.00 Tenisz Férfi egyes negyeddöntő
12.30–21.00 Tenisz Férfi páros elődöntő
12.30–21.00 Tenisz Női egyes negyeddöntő
12.30–21.00 Tenisz Női páros elődöntő
12.30–21.00 Tenisz Vegyes páros negyeddöntő
12.40–13.40 Vízilabda Férfiak csoportmérkőzés
13.00–19.00 Vitorlázás Férfi 49-es
13.00–19.00 Vitorlázás Férfi 470-es
13.00–19.00 Vitorlázás Férfi finn dingi
13.00–19.00 Vitorlázás Férfi csillaghajó
13.00–19.00 Vitorlázás Női 470-es
13.00–19.00 Vitorlázás Női elliott
13.30–16.30 Tollaslabda Női egyes negyeddöntő
13.30–16.30 Tollaslabda Vegyes páros elődöntő
14.30–16.30 Ökölvívás Férfi 60 kg nyolcaddöntő
14.30–16.30 Ökölvívás Férfi 75 kg nyolcaddöntő
14.30–18.00 Szlalom Férfi C–2 elődöntő, döntő
14.30–18.00 Szlalom Női K–1 elődöntő, döntő
14.45–16.15 Gyeplabda Nők csoportmérkőzés
15.00–17.20 Íjászat Női egyéni negyeddöntő, elődöntő, 3. helyért, döntő
15.00–17.30 Cselgáncs Férfi 100 kg vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő
15.00–17.30 Cselgáncs Női 78 kg vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő
15.10–16.10 Vízilabda Férfiak csoportmérkőzés
15.30–17.00 Kézilabda Férfiak csoportmérkőzés
15.30–17.30 Asztalitenisz Férfi egyes bronzmérkőzés, döntő
15.30–17.30 Kosárlabda Férfiak csoportmérkőzés
15.30–19.20 Strandröplabda Férfi, női csoportmérkőzés
15.45–17.15 Röplabda Férfiak csoportmérkőzés
16.50–17.50 Vízilabda Férfiak csoportmérkőzés
17.00–18.30 Gyeplabda Nők csoportmérkőzés
17.00–19.30 Kerékpár Férfi csapat üldözőverseny selejtező
17.00–19.30 Kerékpár Férfi csapat sprint selejtező, elődöntő, döntő
17.00–19.30 Kerékpár Női csapat sprint selejtező, elődöntő, döntő
17.15–18.45 Kézilabda Férfiak csoportmérkőzés
17.30–19.30 Kosárlabda Férfiak csoportmérkőzés
17.30–19.30 Torna Női egyéni döntő
17.45–19.15 Röplabda Férfiak csoportmérkőzés
18.00–21.00 Tollaslabda Férfi egyes negyeddöntő
18.00–21.00 Tollaslabda Női páros elődöntő
19.00–21.50 Vívás Női tőr, csapat bronzmérkőzés, döntő
19.20–20.20 Vízilabda Férfiak csoportmérkőzés
20.00–21.30 Gyeplabda Nők csoportmérkőzés
20.30–22.00 Kézilabda Férfiak csoportmérkőzés
20.30–22.05 Úszás Férfi 50 gyors elődöntő
20.30–22.05 Úszás Férfi 100 pillangó elődöntő
20.30–22.05 Úszás Férfi 200 hát döntő
20.30–22.05 Úszás Férfi 200 vegyes döntő
20.30–22.05 Úszás Női 200 hát elődöntő
20.30–22.05 Úszás Női 100 gyors döntő
20.30–22.05 Úszás Női 200 mell döntő
21.00–22.00 Vízilabda Férfiak csoportmérkőzés
21.00–22.30 Röplabda Férfiak csoportmérkőzés
21.00–23.00 Kosárlabda Férfiak csoportmérkőzés
21.00–00.50 Strandröplabda Férfi, női csoportmérkőzés
21.30–23.30 Ökölvívás Férfi 60 kg nyolcaddöntő
21.30–23.30 Ökölvívás Férfi 75 kg nyolcaddöntő
22.15–23.45 Kézilabda Férfiak csoportmérkőzés
22.15–23.45 Gyeplabda Nők csoportmérkőzés
23.00–00.30 Röplabda Férfiak csoportmérkőzés
23.00–01.00 Kosárlabda Férfiak csoportmérkőzés
Megosztás: Facebook Twitter E-mail

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

Cikkajánló

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...