Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2010. 07. 29. csütörtök - Márta, Flóra
Időjárás: Napos, felhős25°C - Esős22°C
Itt vagyok: Nyitólap > Korábbi cikkek > Tarajos invázió: jönnek a punkok Kapuvárra!

Tarajos invázió: jönnek a punkok Kapuvárra!

-isj-
2009.06.22. 01:00
Értékelem a cikket!
Betűméretet növelem Betűméretet csökkentem Cikket küldöm e-mailben Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Kapuvár - A kapuvári punkfesztivál főzenekara az eredeti, '76-os angol punkmozgalom egyik kulcszenekara, a Sham69. Már ez önmagában világszám!

Hírlevél feliratkozás

Értesülni szeretnék a napi friss helyi hírekről! E-mailemre levél érkezik, amelyben megerősítem a feliratkozást.




A punkok legjobbjait láthatja és hallhatja ismét a közönség hétvégén Kapuváron (Bem utca, MEDOSZ pálya) az AorA (Action Or Apathy) Fesztiválon. A három nap közel negyven zenekar húzza a bakancs alá valót, pogózhat kedvére fiú, lány, punk, kevésbé punk és nem punk. Vagyis a koncert kínálat bőséges.

Sham69 és a többiek


A Sham 69 öregjei
A Sham 69 öregjei

A bevezetőben említett brit Sham69 megjelenése várhatóan a legnagyobb eseménye a fesztiválnak (megkockáztatjuk a város nyáron pezsgőnek beharangozott kulturális életének is). Az index.hu cikke szerint az őspunkok közül nagyon kevesen jutottak el Magyarországra, tulajdonképpen a Sex Pistols az egyetlen, amelyik eredeti összeállításban előfordult a Kárpát-medencében.




Jegyárak, info:

70/940-5159

Jegy elővételben: luki@luki.hu

Helyszínen: 6000 HUF/3nap
Napijegy: 3000 HUF

A főszervező, Luki szerint érdemes még odafigyelni a német Speichelbroiss-ra vagy a magyar őspunkokra (Bandanas), akik a fesztivál miatt álltak össze ismét. Az olasz Sexbomba idén ismét a programba kérezkedett, a szervezők nem tervezték meghívásukat, de a zenekar jelezte, félgázsiért is jön. Az osztrákok és a lengyelek is képviseltetik magukat, és a szlovének se maradnak távol.

A tavalyi, első AorA sajnálatos balesettel kezdődött, idén a szervezők lehetőség szerint a vasútállomásról mindenkit a fesztivál helyszínére szállítanak. A fesztivál részletei >>







Punkok között


Nem ígérünk semmit, de stábunk idén is a punkok közé merül, hiába minden korábban olvasott rosszalló hozzászólás, mi szeretjük a világsztárokat testközelből. És tavaly a punkokkal se volt semmi bajunk.

Már csak egy dolog foglalkoztat: a város kérésére házirendbe vésték, este hat után a bérletes (punk) nem mehet a városba. De akkor úgy mégis, hogyan jutok haza anyámhoz, megmutatni az esti koncertek fotóit. Ja, igen, megvárom az éjfélt (elvégre 18 óra és 24 óra közötti időtartamra szól a tiltás?: bölcs.) Vajon így akarták elkerülni, hogy tarajos fiatalok lepjék el a belvárost? Idézet a házirendből: "Bérlettel rendelkezők minden nap 18 óráig hagyhatják el a fesztivál helyszínét, ez a város kérésére került be a napirendbe."

Részletes házirend >>

Nagyobb méret: katt
Nagyobb méret: katt

ˆaz oldal tetejéreˆ

Hozzászólok a cikkhez


Mi tekintettel vagyunk a személyiségi jogokra, elutasítjuk a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja! Ön a(z) 38.107.191.118 IP címről szól hozzá.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!
12345 következő >> végére >>> 42 hozzászólás
Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 42. hozzászólás bomann 2009.06.25. 06:28

ú!!

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 41. hozzászólás bomann 2009.06.25. 06:27

<moderálva> állnak a sárba a medoszon szegény gyerekek majd ógy fagynak meg elkeseritő!!!(punkok)

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 40. hozzászólás Parasztbasztato 2009.06.24. 20:43

A Kárpátiára csak jót lehet szólni;mert ha nem,azonnal moderálják...PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 39. hozzászólás Imre82 2009.06.24. 14:40

Az eső sem gond, mert egyrészt bel lehet csukni az ablakot és nem hallni annyira a humpálolást :D, másrészt pdig egy kis sár a punknak olyan, mint fogaskeréknek egy kis olaj.

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 38. hozzászólás tatira 2009.06.24. 07:23

sajnos nem igazán lesz jó idejük:(

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 37. hozzászólás Parasztbasztato 2009.06.23. 19:49

moderálva

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 36. hozzászólás Parasztbasztato 2009.06.23. 05:55

moderálva off

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 35. hozzászólás Rézfejű 2009.06.22. 22:30

Én megértem, ha valaki az egész napi munka után éjjel pihenni akar, ez teljesen jogos álláspont. Viszont 3 napot egy évben igenis ki lehet bírni. Közeli ismerősöm egy étterem mellett lakik, szerencsétlenségére. Ott májustól szeptemberig MINDEN HÉTVÉGÉN lakodalom van, néha egy hétvégén kettő is. Az ugye nem három alkalom. Mégis kibírja, pedig utálja a színvonalas lakodalmas zenét. (Amit nem csodálok.) Néhány résztvevő viselkedése miatt az egész rendezvényt elítélni pedig jelentős ostobaság. Én személy szerint többször láttam lakodalomban olyan részeget, aki azt sem tudta, hol van, maga alá is csinált. Akkor most be kellene tiltani az összes lakodalmat? Ruha alapján ítélni pedig ismételten ostobaság! Gondolom, aki a munkája miatt gumicsizmában jár, nem örülne neki, ha "büdös parasztnak" titulálnák. Teljesen jogos. Akkor viszont a másik embert sem illene elítélni, hogy a 3 napos szórakozásra milyen ruhát ölt. Nagy szerencse, hogy ízlések és pofonok különbözőek, mert ha… Tovább olvasom »

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 34. hozzászólás Parasztbasztato 2009.06.22. 21:02

moderálva

Moderálásra küldöm Moderálásra küldöm 33. hozzászólás tornacipő 2009.06.22. 20:22

"Petrás valóban punk volt és jobbos lett belőle mint ahogy sok más punkból."
való igaz, mert most ez a "divat"

<moderálva>

akkor meg az volt a "divat" - de sajnos, az ilyen emberek miatt tart itt ez az ország


Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ
HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...