NB III foci - Hiába vezetett a Csorna, a végén a Dorog nyert

Csorna, 250 néző. V.: Holczbauer.

Csorna: Ásványi – Füzi, Szabó B., Németh Be., Bolla, Nagy K., Tóth A., Varga B. (Benszki B. 67.), Márton (Szőke 79.), Vizler (Kovács P. 74.), Németh Ba. (Szalka 74.). Vezetőedző: Horváth Rudolf.
Dorog: Tulipán – Vígh (Hoszpodár 83.), Nagyházi, Forgó, Ferkó (Berkó 85.), Selmeci, Bokán, Papp, Balla (Tóth M. 46.), Szerencsi, Lénárt. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Gsz.: Márton (43.) ill. Forgó (45.), Vígh (62.).
43. perc Tóth hozta helyzetbe Mártont, aki 13 méterről egy duplán megpattanó lövéssel szerezte meg a vezetést. (1-0)
45. perc Bedobás után Forgó került helyzetbe, aki kíméletlenül kihasználta lehetőségét. (1-1).
62. perc Egy baloldali beadást követően Vígh fejelt a bal alsó sarokba. (1-2).

Márton góljával a Csorna szerezte meg a vezetést, de az első játékrész hajrájában egalizált a Dorog, majd a második félidőben fordított is. Bár megvoltak a helyzetek az egyenlítésre, de pont nélkül maradt a Csorna. A Csornában újabb saját nevelésű fiatal debütált Benszki Bence személyében.

Horváth Rudolf: - Gyors gólváltást követően úgy érzem, a második félidő a miénk volt.