Gólzápor húsvéthétfőn

2024.04.01. 18:01

NB II foci - ETO FC Győr-Siófok 4-2 - sok-sok fotó

A tabella 16. helyén álló Siófok ellen behúzta az ETO a kötelező győzelmet az NB II hétfő esti találkozóján.

Az ETO-Siófok mérkőzésen hat gól esett, ebből négyet a győri zöld-fehérek rúgtak. Fotó: Rákóczy Ádám

ETO FC Győr-Siófok 4-2 (3-1)

GYŐR, ETO Park. Játékvezető: Kovács Imre (Ország Péter, Vörös Dániel)
ETO: Ruisz – Kiss M., Szépe, Boldor, Vianna – Tóth R. – Diarra (Boschilia, 73.), Bumba (Anton, 81.), Csontos (Vingler, 81.), Skvarka – Kröhn (Huszár M., 73.). Vezetőedző: Kuznyecov Szergej
SIÓFOK: Winter – Varjas Z., Hegedűs J., Vékony, Varga B. – Major G. (György N.), Kovács B. (Németh B., 46.), Posztobányi (Nemes M., 69.), Kitl (Tóth B., 69.) – Gyurkits (Svedjuk, 76.), Dénes Cs. Vezetőedző: Dragan Vukmir

Gólszerző: Csontos D. (29.), Tóth R. (31.), Diarra (42.), Kröhn (71.), ill. Dénes Cs. (36.), Németh B. (85.)

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Három perc a ráadás a mérkőzés végén.

89. perc: Varjas kap pazar kiugratást, de Ruisz remekül mozdul ki a kapujából, és előbb testtel blokkol, aztán lábbal tisztáz.

87. perc: Varga Bence távolról a kapufát találja el.

85. perc: Varga Bence jobb oldali beadását a hosszún érkező Németh Barnabás éles szögből lövi a léc alá. 4–2

82. perc: Boschilia 18 méterről ad le szitáló lövést. Winter hárít.

81. perc: Bumba helyére jön Anton, Csontos helyére pedig Vingler.

80. perc: Vianna közeli lövését lábbal védi Winter.

77. perc: Huszár lövése kevéssel elmegy a kapu mellett.

76. perc: Siófoki cserék. Gyurkits helyére jön Svedjuk, Major G. helyére pedig György N.

74. perc: Csontos bal alsó felé tartó lövését brvúrral védi Winter.

73. perc: Diarra helyére Boschilia, Kröhn helyére pedig Huszár M. áll be.

71. perc: Bumba indítja Diarrát remekül, aki nem lő a tizenhatos jobb oldalán, hanem a másik oldalon érkező Kröhn elé passzol. Kröhnnek nincs nehéz dolga, 13 méterről az üres kapuba lő. 4–1

69. perc: Posztobányi helyére Nemes M., Kitl helyére Tóth B. áll be.

67. perc: Varjas szabálytalansága sárga lapot ér.

66. perc: Bumba cselezi be magát jobbról a 16-oson belülre, aztán célba veszi a jobb alsót. Kissé eltéveszti a célt.

64. perc: Csontos találja el közelről Wintert.

55. perc: 20 méterről próbákozik lövéssel Vianna, de a bombaerős kísérlet elmegy a kapu fölött.

50. perc: Pazar győri összjáték után Skvarka elviszi a labdát a kapus mellett, aztán Vékonynak sikerül nagyot menteni.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Kovács Bence helyére Németh Barnabás állt be a vendégek csapatába a szünetben.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45+1. perc: Dénes Cs. lapos lövését fogja Ruisz.

42. perc: Diarra most már nem kegyelmez: jobbról cselez befelé, aztán 20 méterről hatalmas erővel lő a bal alsóba. 3–1

39. perc: Diarra lapos, erős lövése elmegy a kapu mellett.

36. perc: Labdát veszít az ETO a saját térfelén. Dénes Csanád a felezővonaltól vihet a labdát a bal oldalon kapura, a lövése Ruiszról a bal kapufára, onnan pedig a gólvonal mögé pattan. 2–1

31. perc: Csontos jobb oldali szöglete után Winter kissé alászalad a labdának, a hosszún érkező Tóth R. pedig védőjét megelőzve fejel, a labda a felső lécről vágódik a gólvonal mögé. 2–0

29. perc: Kiss Máté iromadik meg a jobb oldalon, Diarrát játssza meg, majd Skvarkát, akinek a passza eljut Csontosig. Csontos 15 méterről laposan lő a bal alsóba. 1–0

26. perc: Diarra keveredik át a bal oldalra, innen lő 24 méterről, de a labda nagyon magasan elmegy a kapu fölött.

23. perc: Csontos viszi kapu felé a labdát, de pocsékul passzol kulcshelyzetben.

21. perc: Bumba próbálkozik pattogós lövéssel jó 22 méterről, de a labda elmegy a kapu jobb oldala mellett. Taps azért járt a kísérletért.

13. perc: Diarra cselezget a jobb oldalon, a passza jó Bumbának, aki Kröhnhöz továbbít, az ő lövését a siófoki védők blokkolják.

7. perc: Dénes Cs. 27 méterről próbálkozik lövéssel, de a kísérlete kapu fölé száll.

1. perc: A fehérben játszó ETO kezdi a meccset. Kék-feketében a siófokiak.

Előzetes - Az ETO ősszel nyert Siófokon, a hétfői meccsen is a 3 pont megszerzése a cél