Puskás II: Zima – Umathum, Fodor, Juricic, Magasföldi, Janyickij, Vékony (Dmytro 70.), Yablonskyi (Pyschur 70.), Makara, Vajda, Dusinszki
Vezetőedző: Vanczák Vilmos
Csorna: Ásványi – Somogyi-Bakos (Szőke 73.), Szabó B., Németh B., Bolla (Kovács P. 78.), Ladjánszki, Tóth A., Füzi, Márton (Szalka 73.), Nagy K. (Varga B. 85.), Németh B. (Vizler 46.). Vezetőedző: Horváth Rudolf.
Gsz.: Vékony (26.), Vajda (55.).
26. perc Egy védekező harmadban eladott labdát követően Vékony került helyzetbe és 3 méterről a kapuba passzolt. 1-0. 55. perc Szabadrúgás utáni visszarúgott labdát Vajda 2 méterrő a kapuba jutatta. 2-0.
Az első félidő közepén egy szerencsés góllal megszerezte a vezetést a felcsúti alakulat. A második játékrészben többet birtokolta a labdát a Csorna. A mérkőzésen debütált egy újabb csornai születésű játékos, a 16 éves Varga Botond.
Horváth Rudolf: - Idegenben is lépkedünk előre, szűkülnek a távolságok az ellenfelekkel szemben. Szeretnénk megszerezni a jövő héten az első idegenbeli győzelmünket.
A további eredmények: III. Kerület–MÁV Haladás  3-2, Budaörs–Kelen SC 2-1, Balatonfüredi FC–VLS Veszprém 0-1, Bicskei TC–Dorogi FC 1-3.