Úszás: utánpótlás ob

2023.12.04. 16:52

Harmadik az éremtáblán a Győri Úszó SE

November 29. és december 2. között rendezték meg Szegeden az úszók II. Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokságát.

A versenyen több mint félszáz egyesület 517 versenyzője ugrott medencébe, természetesen a győriek is harcba szálltak az érmekért.

Ahogy már az elmúlt 10 évben megszokhattuk, újfent kiválóan vizsgázott csapatként az UNI-Győri Úszó SE:  38 érmet gyűjtött, köztük 15 arany-, 15 ezüst- és 8 bronzérmet, amivel az éremtábla 3. helyét sikerült megszerezni, ezzel a legjobb vidéki egyesületként végzett a csapat. A pontversenyben az UNI-GYÚSE a második pozíciót szerezte meg.

Minden egyes győri fiatal jól teljesített, lenyűgözően hasznosítva az edzéseken szerzett tudást a rajtoknál, fordulóknál és a víz alatti munkánál.

Az UNI Győri Úszó SE csapata a leghangosabb és legösszetartóbb volt, szurkolásban páratlanul magas szintet ért el!

Kiemelkedő siker a három korosztályos csúcsn is GYÚSE színekben: Lakó Dorina 50m pillangó, Pápai Olivér 400 gyors és 200 hát

Pápai Olivér továbbá elhozta a legerősebb teljesítményért járó különdíjat serdülő korosztályban a 400 m gyorsúszás teljesítményéért!