NB III foci - Csalódás Urbán Flóriánnak a csornai csapat veresége

Csorna, 150 néző. V..: Nyekita B.

Csorna: Ficsór (Lázár 70.) – Veres (Csikai 70.), Bolla, Németh B., Tóth A., Füleki (Papp R. 75.), Füzi, Ladjánszki (Németh B. 70.), Kerékgyártó, Somogyi-Bakos, Márton (Domján 80.). Vezetőedző: Urbán Flórián.
Komárom: Bánfalvi – Nagy T., Sandal (Kalmár 91.), Irmes, Wágenhoffer (Szecsődi 31.), Szénási, Tímári, Oláh (Szabó B. 75.), Nagy Z., Jankovics (Harangozó 91.), Nagy Zs. Vezetőedző: Garami Zsolt.
Gsz.: Oláh (45.), Nagy Z. (66.)

45. perc Az első félidő utolsó percében szöglethez jutott a Komárom, egy rossz lövés után Oláh elé pattant a labda, aki kíméletlenül a kapuba bombázott. 0-1. 66. perc Nagy Z. kapott kiváló ütemű labdát, kilépett a védők közül és a jobb alsóba gurított. 0-2.

Urbán Flórián: - A múlt heti játékhoz és koncentrációhoz képest a mai mérkőzés óriási csalódás számomra. A múlt héten léptünk előre egy felet, ma pedig kettőt vissza...