2023.09.03. 08:49

NB II foci - Gyirmót FC Győr-Kazincbarcika 2-2

Zsinórban ötödször játszott döntetlent Csizmadia Csaba együttese.

Gyirmót FC Győr-Kazincbarcika 2-2 (2-1)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Káprály Mihály (Aradi József, Kovács Gábor)
GYIRMÓT: Hársfalvi – Polgár K., Hudák D., Csörgő V., Jova B. – Kovács M., Kovács D. – Madarász M., Takács R., Medgyes Z. – Pethő B. Vezetőedző: Csizmadia Csaba
KAZINCBARCIKA: Tóth B. – Ternován, Szekszárdi M., Heil, Papp M. – Csilus T., Kotula, Szabó B. – Pekár, Pinte, Kártik B. Vezetőedző: Csábi József

Gólszerző: Takács R. (4.), Madarász M. (31.), ill. Pethő B. (21., öngól), Papp M. (55.)

90+5. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszöjük megtisztelő figyelmüket!

90+4. perc: Szegi lövése egy védőben akad el.

90+3. perc: Megint Hudák fejel, ezúttal Tóthnak nagy bravúr kell, hogy szögletre üsse a labdát.

90+2. perc: Szegi bedobása után Hudák D. fejel, Tóth B. véd.

90+1. perc: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

90+1. perc: Szegi érkezik Polgár K. helyére.

90. perc: Ádám F. kap reklamálásért sárga lapot.

86. perc: Ternován kap sárga lapot.

81. perc: Kurdics kerül ígéretes helyzetbe, de kapu fölé lő.

80. perc: Kovács Milán szólója végén nem túl erős lövéssel teszi próbára Tóth Balázst, a barcikai kapus másodjára fogja csak meg a labdát.

78. perc: Kurdics csúsztatott fejesét Hársfalvi fogja meg.

73. perc: Jova helyett Helembai Márk játszik a folytatásban a hazaiaknál.

70. perc: Csilus elkésett becsúszása is sárga lapot ér.

63. perc: Szekszárdi Milánt Szemere Balázs váltja a vendégeknél.

60. perc: Kettős gyirmóti csere. Kovács D. helyére Kicsun áll be, Pethőt pedig Erdei Milán váltja.

55. perc: GÓÓÓL! Egyenlít ismét a Kazincbarcika. Csilus beívelése után Kotula lövi vissza a labdát középre, ahol az egyedül érkező Papp M. két méterről fejel a kapuba. 2–2

53. perc: Medgyes Z. esik el Szekszárdi M. lábában mellett a tizenhatoson belül. A játékvezető felmutatja Medgyesnak a második sárga lapot, így kiállítja a gyirmóti játékost.

49. perc: Csilus Tamás nem túl erős lövése elmegy Hársfalvi kapuja mellett.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Cserék voltak a szünetben mindkét oldalon. Madarász helyére Szőke Gergő állt be a hazaiaknál, Szabó Balázst pedig Csatári Gergő váltotta a vendégeknél.

45+3. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Három perc az első félidő végén a ráadás.

43. perc: Madarász ápolása miatt áll a játék.

38. perc: Szekszárdi Milán kap sárga lapot Medgyes feltartásáért.

36. perc: Pekár 21 méteres szabadrúgása a sorfalat találja el.

31. perc: GÓÓÓL! Ismét vezet a Gyirmót. Jova B. vezeti a labdát a bal oldalon, majd középre ível, Pethő B. lekészíti, Madarász Márk pedig tíz méterről laposan a kapu bal oldalába lő. 2–1

21. perc: GÓÓÓL! Egyenlít a Kazincbarcika. Pekár szabadrúgását Kártik mellől fejeli el Pethő Bence, épp a saját kapujának a jobb alsó sarkába. 1–1

20. perc: Medgyes Z. kap sárga lapot buktatásért.

13. perc: Pekár esik el a tizenhatoson belül. Kárpály egy sárga lap felmutátásával jelzi, hogy nem vevő a műesésre.

4. perc: GÓÓÓL! Polgár beadását Szekszárdi fejeli ki, ám nem szabadul fel a vendégek kapuja. Medgyes Z. szedi össze a labdát a bal oldalon, majd éles szögből erővel belövi a kapu elé, a rövid oldalon Takács Ronald másfél méterről, a védőjét megelőzve a hálóba lő. 1–0

1. perc: A sárgában játszó hazaiak kezdik a meccset. A Kazincbarcika ma kékben szerepel.

Előzetes - „Előrelépésünket jelzi, hogy kapott gól nélkül, nullára hoztuk pécsi mérkőzésünket, ezzel szemben komoly kontralehetőségeink voltak, amikből, ha eredményesebbek vagyunk, akár nyerhettünk is volna. Nehezen indul be az a bizonyos szekér, de optimista vagyok, hiszen látom a srácokon, bántja őket is, hogy a helyenként jó játék ellenére sem jön a siker. Ezt a gondolatot úgy vicceltem el előttük, hogy hét közben megszereztem a pro licencemet, így most már ez sem lehet akadály, hogy meglegyen az első győzelem” – fogalmazott Csizmadia Csaba vezetőedző.