országos bajnokság

2021.04.28. 16:43

Sikerrel kezdték az évet a győri triatlonosok duatlonban

VII. BÚI Duatlon Országos Bajnokság szezonnyitó versenyt rendeztek a hétvégén Balatonbogláron. A Győri Triatlon SE (GYTSE) hat utánpótlás és két felnőtt versenyzője állt rajthoz.

kisalfold.hu

A fiatal kora ellenére rutinosnak mondható 11 éves Németh Dorián (Újonc 2 kategória) nagyszerű, összeszedett versenyzéssel mindenkit maga mögé utasított, így megszerezte az aranyérmet, míg Krüger Zsanett felnőtt versenyző élete első duatlon versenyén kategória 2. helyen végzett sprint távon (5 km futás, 20 km kerékpározás, 2,5 km futás).

Németh Dorián – Fotó: Dr. Németh-Csigai Krisztina
Krüger Zsanett – Fotó: Dr. Németh-Csigai Krisztina

Gyermek kategóriában Krüger Eric nagyszerű versenyzéssel, egy szerencsétlen szituáció miatt 8. lett, ugyanebben a kategóriában az első versenyét teljesítő Szász Csenge 36., míg Nagy Adél 53. helyen végzett. Gasztonyi-Maller Bence serdülő versenyző 35., míg az első versenyén Molnár Gyula az 54. lett (Újonc 2 kategória).

Simon Gergely felnőtt versenyző sérülése utáni első versenyén a 7. helyet csípte el.