Női kosárlabda NB I - Soproni győzelem Cegléden

Cegléd–Uniqa-Sopron 58–64 (14–16, 20–27, 11–9, 13–12)

Cegléd, NB I-es női mérkőzés, 500 néző. V.: Papp, Farkas, Praksch.

Cegléd: Medgyessy 2, Kányási, NAGY-BUJDOSÓ 13/9, SKORIC 11/3, Makszimovics 10. Cs.: KATONA 17, Ruttner 1, Serbán 4. Edző: Cziczás László.

Sopron: Fegyverneky 6, TURNER 15/6, Dubei 2, GEORGE 24/6, KRNJIC 8. Cs.: Határ, Crvendakic 4, Drammeh 5, Weninger. Edző: Sterbenz László.

Az első negyedben felváltva vezettek a csapatok, a Cegléd nem hagyta magát. A második szakaszban 29–16-ra megugrott a címvédő. A hazaiak a szünetig valamivel közelebb kerültek. Fordulás után állandósult az 5–8 pontos soproni előny, a Cegléd egyszer még feljött három pontra (34. perc: 51–54), de a zöld-sárgák összességében végig kézben tartva a mérkőzést nyertek a Cegléd otthonában.

Sterbenz László: – A szokottnál és az elviselhetőbbnél is több hibával sikerült nyernünk egy európai ellenféllel szemben.