2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Világbajnok táncosok

Győr - A hiphop műfajában szerzett két világbajnoki címet a győri Dimenzió Tánc Sport Egyesület Winner’s Elements csoportja. Két első helyezéssel tértek haza a horvátországi Pulából, a Nemzetközi Táncszövetség által szervezett világbajnokságról a mosonmagyaróvári, a soproni, a győri és a székesfehérvári táncosok.
A hiphop junior- és a hiphop felnőtt- csapatok versenyét nyerték meg, tizenhat csoport közül lettek a legjobbak. A hiphop duó kategóriában Szili Vivien és Konta Barbara a negyedik helyezést szerezte meg. Az öt éve alakult csapat edzője Lakatos Szabolcs, aki többszörös világ- és Európa-bajnok. Ő és a világbajnok csapat nyáron az érdeklődő tizenéveseknek szívesen megtanítja a hiphopot tánctáborokban. Érdeklődni a 20/226-3832-es telefonszámon lehet. A képen a győztesek a frissen szerzett kupákkal.