![]() |
| Fotók: Tudósító |
![]() |
Ja,és a fotózás közben a péksék termékét is fogyassza.Hogy is nevezik az ilyent?
A "kedves"tudósitó engem is feljelentett,lett is 14000 ft birság,pedig csak a munkámat végeztem!
Tisztelt Tudósító !
Ez a gépjármű még nem szerepelt itt,nagyobb figyelem kellene ha egy "tudósító"ön.
Amúgy a tábla szerint árupakolásra kijelölt hely van ott,(de nem így)A sofőr mentségére írva álljon be valaki egy 3,5t autóval oda szabályosan. Naponta vezetek a városban és ennél sokkal felháborítobb dolgokat látok parkolás szempontjából,mégsem futok a fényképezőgépemért hogy egy dolgozó ember nehézségeit még jobban megnehezítsem. Az a három perc amíg ott állt,önön kívül nem biztos hogy sok embert bosszantott.Miért nem segített neki pakolni a kenyereket?Hát persze fényképezni könnyebb.Ajánlani tudom hogy járjon nyitott szemmel és tényleg a döbbenetes képeket tegye közzé!
Valamelyik ... tudósító lefotózhatná azt, amikor a Kossuth utcán a mélyszegény <moderálva..> megállnak a sáv közepén a parkoló autók mellett, akadályozva a forgalmat! Bár az már lehet, hogy diszkrimináció.....mármint lefotózni és közzé tenni.
A BBMMK melleti kerékpárútra is rendszeresen rááll egy-két barom terepjárós. (ottani üzlettulajok?).
"...minden szempontból korszerű..."
Ez így ebben a formában nem igaz!
Döbbenet, hogy a MÁV új - minden szempontból korszerű - új mozdonyához tizedennyi hozzászólás sem fog érkezni...
Ha te lennél ennek az áruszállító autónak a vezetője szeretném tudni hogy hogyan rakod le az árut. Úgy látom nagyon ráérsz ilyenekkel foglalkozni ahelyett hogy valami értelmes elfoglaltsággal töltenéd az idődet.
Üdv Aliska
Döbbenet :DD
mert megteheti. Agyarország, én így (nem) szeretlek
hirdetés
