Kisalföld logö

2017. 07. 22. szombat - Magdolna 21°C | 34°C Még több cikk.

A Kisfaludy Napok legsikeresebb fellépői

Győr - A megyei középiskolák művészeti seregszemléjén 11 kategóriában 50 intézmény 1383 tanulója lépett színpadra. Kiemelkedő eredmények születtek, az arany oklevelesek neveit tesszük közzé.
A diákírók, diákköltők kategóriában Radáni Márk (Krúdy Gimnázium) remekelt. A honismeret, helytörténet, néprajz kategória legjobbjai: Erdős Renáta, Pölöskei Daniella (Hunyadi Mátyás Szakképző Iskola, Mosonmagyaróvár), Oláh Enikő (Kovács Margit ÁMK, Győr), Lendvai Patrícia (Szabadhegyi, Győr), Szabó Júlia, Gosztola Vivien (Ujhelyi, Csermajor), Oravecz Viktória (Veres, Győr), Véland Lilla (Veres, Győr), Alasztics Edina (Kazinczy, Győr), Bonnyai Dóra (Kazinczy), Füves Tamás (Kazinczy), Horváth Jarmila (Kazinczy), Kerekes László (Kazinczy), Keszi Ágnes (Kazinczy), Knauz Ramóna (Kazinczy), Kucska Ágnes (Kazinczy), Mákos Rebeka (Kazinczy), Muzsay Mirjam ( Kazinczy), Nagy Eszter (Kazinczy), Németh Lilla (Kazinczy), Rebenek Bianka (Kazinczy), Száz Brigitta (Kazinczy).

Fotó kategóriában Kocsis Roland (Széchenyi, Sopron), Domján Viktória ( Apor) és Fenesi Bianka (Révai) teljesítményét értékelték a legkiválóbbnak.

Képzőművészet kategóriában Hirschler Eszter (Berzsenyi, Sopron), Qaim Zsófia (Berzsenyi), Kovács Ágnes (Péterfy, Győr), valamint Vántus Lilla (Krúdy, Győr) remekelt, míg a néptánc-népzene kategória legjobbjai: Rezeda (Dunaszeg), Margaráta Citerazenekar (Bercsényi, Győr), Szűts Imre (Roth Gyula Gyakorló, Sopron), Lippentősök (Révai, Győr), Derőce, Lukács Sándor Gépészeti Szakképző Iskola, Győr), Tanai Anna-Viszló Bálint (Péterfy Győr), Sárközi Zsóka (Harmónia Művészeti Iskola, Győr), Ledena Cokolada (Vas és Villamosipari Szakképző Iskola, Sopron), Nagy Bence (Kazinczy), Horváth Bence-Molnár Dániel-Szabó Gábor (Págisz ÁMK, Győr), Regős Kamara (Győr), Szabó András-Horváth Szilvia (Jedlik-Krúdy), Molnár Balázs-Szabadics Orsolya (Révai-Kossuth).

A legkiválóbb diákszínjátszók: Alávaló Színkör (Révai), Körtelikör Csoport (Révai).

Fotók: H. Baranyai Edina

A pop-rock, jazz, táncdal és mai dal kategóriában
Pop-rock, jazz, táncdal, mai dal kategória arany oklevelesei: Nyereg együttes (Berzsenyi, Sopron), Fever Együttes (Berzsenyi, Sopron), Licisták and Little Band (Berzsenyi), Szalai Zsófia (Krúdy, Győr), Szántó Klaudia-Kiss Viktória (Krúdy), Sani Singers (Révai), Pavlóczki Adrienn (Metrum Alapfokú Művészetoktatási Iskola, Kapuvár), Dániel Balázs (Kazinczy), Dávid Szandra (Deák Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola, Győr), Snóbli Zoltán-Jégh Dávid (Piarista Általános és Középiskola, Mosonmagyaróvár), Paku Patrícia (Szabadhegyi Közoktatási Központ, Győr), Szántó Klaudia (Krúdy, Győr), Böröcz Anna-Csibi Dorina Anna- Gellén Hajnalka (Kerényi György Művészeti Iskola, Csorna), Kiss Viktória (Krúdy, Győr), Horváth Alexandra-Horváth Johanna (Bercsényi, Győr), KOMA Kamarakórus (Kovács Margit ÁMK, Győr), Pub Pirates (Kossuth, Mosonmagyaróvár), Paku Patrícia-Falb Zsófia-Hernyák Eszter (Szabadhegyi, Győr), Brasch Bence (Kossuth, Mosonmagyaróvár), Dávidovics Kata (Krúdy), Snóbli Zoltán (Piarista, Mosonmagyaróvár), Pollreisz Henrietta (Piarista), Nagy Ágnes (Krúdy), Horváth Orsolya (Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola, Győr), Tomczyk Vivien-Mihály Virág-Varga József (Krúdy), Rollen (Kazinczy).

Az énekkar, kamarakórus, népdal kategória arany oklevelesei: Szalai Zsófia-Lakatos Dorina (Krúdy), Stencinger Petra-Stencinger Patrik (Bolyai János Közgazdasági Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár), Szabó Csilla (Harmónia, Győr), Horváth Johanna (Bercsényi), Piarista Ifjúsági Vegyeskar (Piarista Általános és Középiskola, Mosonmagyaróvár), Juhász Nikolett (Eötvös, Sopron), Szalai Eszter (Eötvös, Sopron), Széchenyi Népdalkör (Deák, Győr), Halász Júlia (Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium, Kapuvár), Keresztény Anna (Piarista, Mosonmagyaróvár), Lengyel Dulcinea (Harmónia, Győr), Fiú Népdalkör (Piarista, Mosonmagyaróvár), „Énekes Rigók" (Piarista), Kazinczy kamarakórus, Erős Mónika (Révai, Győr), Nagy Éva Lívia (Kazinczy), Visy Anna (Kazinczy), Bősze Veronika (Péterfy), Mezei Boglárka (Péterfy), Ősze Viktória (Péterfy), Bertalan Adrienn (Deák), Rauch András Kórus (Berzsenyi, Sopron), Ortutay Népdalkör (Szabadhegyi)

A szólóének, szólóhangszer kategóriában a legkiválóbban teljesítettek: Kovács Kata (Révai), Csizmadia Tamás (Roth Gyula, Sopron), Módos Máté (Révai), Molnár Borsika Lotti (Révai), Molnár Csenge-Hujber Anna Lili (Révai), Suhalyda Anna-Suhalyda Viola (Révai), Bozsóki Anna-Pintér Kata (Révai), Szabó Lilla (Széchenyi, Sopron), Feng Ya Ou Ferenc (Kossuth), Szalai Tamás (Kossuth), Messaoudi Emina (Krúdy), Dávidovics Judit-Kozma Kinga (Krúdy).

Vers- és prózamondó kategóriában: Takács Johanna (Péterfy), Kiss Edina (Kazinczy), Lakatos Dorina (Péterfy), Takács Nóra (Kossuth), Szórádi Balázs (Kazinczy) Zöld Katalin (Révai), Márton Ádám (Kossuth), Jáger Sára (Kazinczy), Fazekas Csilla (Kazinczy), Károlyi Szabina (Ujhelyi, Csermajor).

Tánc- és mozgásművészet kategóriában aranyoklevelet vett át: Pet Jazz (Eötvös, Sopron), Girl Show (Vas- és Villamosipari Szakképző Iskola, Sopron), Názár Vivien-Horváth Patrik (Révai), Wéninger Dalma (Győri Tánc- és Képzőművészeti Szakközépiskola), 12. Osztály (Győri Tánc- és Képzőművészeti Szakközépiskola).

A középiskolák összesített pontversenyében 1. a Kazinczy, megelőzve a Révait és a 3. helyezett Krúdy gimnáziumot.

Olvasóink írták

  • 1. zsu911 2009. március 23. 19:09
    „Sajnálom, hogy a Mórát nem látom itt... :(”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Útfelújítások öt városrészben

Győr - A lakóutca-felújítási program szerint a következő hetekben újabb munkálatok kezdődnek a… Tovább olvasom