Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 04. 21. hétfő - Konrád

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.02.11. - 1800 hozzászólás Most akkor van, van nincs cigány bünözés Magyarországon? RSS Később elolvasom

#90. Szerző: ASHER | Előzmény: (#89) joob13
2009-05-14 - 18:01 ó.
joob13:
ASHER:itt a cimem!!
asher bar-oni
68 kkd hatsmauth
11131 cfat-safed
erets-israel!!
gyere ide ha...................!!!
te csak nev es cim nelkul vagy hudebator???

Salom adoni igazad van majd a cim után én el intézem le fényképezem verés után és el küldöm neked a képet salom kedves barátom

el voltal tunve a terkeprol egy ideig!! hol jartal??
remelem a mail-eket rendben megkaptad??
Shalom kedves Testverem!!!!

#89. Szerző: joob13 | Előzmény: (#85) ASHER
2009-05-14 - 17:45 ó.
ASHER:itt a cimem!!
asher bar-oni
68 kkd hatsmauth
11131 cfat-safed
erets-israel!!

Salom adoni igazad van majd a cim után én el intézem le fényképezem verés után és el küldöm neked a képet salom kedves barátom

#88. Szerző: ASHER 2009-05-14 - 17:06 ó.
en a sajat nevemen,es cimimmel is merek ide irni!!
es ti?? miert is nem???

#87. Szerző: ASHER | Előzmény: (#86) dRm
2009-05-14 - 17:01 ó.
dRm:
A legnagyobb problema a pozitiv diszkriminacio ami a ciganyokat megilleti az orszagban. Ezt igazan csak az latja jol aki kulfoldon el es tapasztalja hogy itt az allam senkivel sem kivetelezek ellenben a hazai viszonokkal. Es mindenki annyit kap amennyit a "kasszaba" befizet. Tudjatok itt nincs am randalirozas a korhazban meg a disco elott... Innen az ilyen tetves retkes ciganyokat ugy vagnak ki mint a szel... Es mindamellett a feketek ugyanugy dolgoznak rendor vagy elado vagy egyetemista es ugyszinten az azsiai stb... Ez a gond.

Ez abban az idoben amikor gazdasagi nehezsegekkel kuszkodik az orszag jobban erzodik / valhat igazan elesse a helyezet. Mert az egyszeru atlagos magyar ember azt latja, hogy o majd megszakad a penzert es alig tartja el a csaladjat, mig ezek a retkesek akarmit csinalhatnak ugyis jon a segiily. Problema gyokere ebben rejlik.

ASHER,
viselkedj legyszives, vagy azert ilyen nagy a szad mer anyadek dobbantottak Auswitzbol? Remelem a sargacsillagok meg megvannak.

a sargacsillagok megvannak!! majd alkalom adtan a fejetekre szogeljuk 100-as szoggel
nehogy leessen!!!

#86. Szerző: dRm 2009-05-14 - 15:36 ó.

A legnagyobb problema a pozitiv diszkriminacio ami a ciganyokat megilleti az orszagban. Ezt igazan csak az latja jol aki kulfoldon el es tapasztalja hogy itt az allam senkivel sem kivetelezek ellenben a hazai viszonokkal. Es mindenki annyit kap amennyit a "kasszaba" befizet. Tudjatok itt nincs am randalirozas a korhazban meg a disco elott... Innen az ilyen tetves retkes ciganyokat ugy vagnak ki mint a szel... Es mindamellett a feketek ugyanugy dolgoznak rendor vagy elado vagy egyetemista es ugyszinten az azsiai stb... Ez a gond.

Ez abban az idoben amikor gazdasagi nehezsegekkel kuszkodik az orszag jobban erzodik / valhat igazan elesse a helyezet. Mert az egyszeru atlagos magyar ember azt latja, hogy o majd megszakad a penzert es alig tartja el a csaladjat, mig ezek a retkesek akarmit csinalhatnak ugyis jon a segiily. Problema gyokere ebben rejlik.

ASHER,
viselkedj legyszives, vagy azert ilyen nagy a szad mer anyadek dobbantottak Auswitzbol? Remelem a sargacsillagok meg megvannak.

#85. Szerző: ASHER 2009-05-14 - 15:21 ó.
itt a cimem!!
asher bar-oni
68 kkd hatsmauth
11131 cfat-safed
erets-israel!!

#84. Szerző: piskóta | Előzmény: (#83) piskóta
2009-05-14 - 13:30 ó.
piskóta:
ASHER:
piskóta:kedves éva. ezeket a törvényeket mire te hivatkozol a te fajta társaid hozták a védelmükre. de ha olyan okosak vagytok ne csak törvényt hozzatok hanem emeljétek ki a cigányságot ebböl a fertőből. mi magyarok képtelenek vagyunk rá. lakjatok velük eggyütt, gyermeteiketeket járassátok egy suliba velük. ha sikerül , meghajlunk és meg köszönjük. ha nem akkor meg húzzatok velük eggyütt a picsába.

es a magyarok??miert is nem huznak vissza az Etil-Kozbe??azt a karpatmedencet,ugyanis
csak csellel elloptak Svatopluk Szlav Fejedelemtol,es a Visigotoktol,akik mar a magyarok
bejovetele elott,oshonosak voltak ott!!!!!mi zsidok visszahuztunk izraelbe,megis ez is faj nektek!!!pedig mi itthon vagyunk az oshazankban!!-es ti??kiknek az oshazajaban Hoskod
tok??

asher . ugy látom ti már nem sokáig fogtok hőskődni sehol)

szerinted melyik népetet nem irtották rövidebb hosszabb ideig? csak ti csináljátok és nyomorgatjátok a világot ezzel a holokauszt témával. köpködsz ránk? kiváncsi lennék, mi magyarok és ti zsidók hány embert öltünk külön külön.

#83. Szerző: piskóta | Előzmény: (#76) ASHER
2009-05-14 - 13:25 ó.
ASHER:
piskóta:kedves éva. ezeket a törvényeket mire te hivatkozol a te fajta társaid hozták a védelmükre. de ha olyan okosak vagytok ne csak törvényt hozzatok hanem emeljétek ki a cigányságot ebböl a fertőből. mi magyarok képtelenek vagyunk rá. lakjatok velük eggyütt, gyermeteiketeket járassátok egy suliba velük. ha sikerül , meghajlunk és meg köszönjük. ha nem akkor meg húzzatok velük eggyütt a picsába.

es a magyarok??miert is nem huznak vissza az Etil-Kozbe??azt a karpatmedencet,ugyanis
csak csellel elloptak Svatopluk Szlav Fejedelemtol,es a Visigotoktol,akik mar a magyarok
bejovetele elott,oshonosak voltak ott!!!!!mi zsidok visszahuztunk izraelbe,megis ez is faj nektek!!!pedig mi itthon vagyunk az oshazankban!!-es ti??kiknek az oshazajaban Hoskod
tok??

asher . ugy látom ti mát nem sokáig fogtok hőskődni sehol)

#82. Szerző: piskóta 2009-05-14 - 13:22 ó.
ÉVÁNAK. teljessen eggyet értek vele hogy nem irtani kéne a romákot , hanem segiteni kikászálodni a szarságból, de hogyan.? az a baj hogy a bünöző cigók a példa képek. vajdák simliskednek és ezért úgy gondolják nekik is megengedett. szociális háló fent tartja őket valamilyen szinten. a legnagyobb baj az hogy nem tudjuk szétválasztani a gyerekeket. mert ha őket tanitanánk rendes körülmények közé juttatnánk őket akkor lehetne valami belőlük. de ez helyett össze van mosódva minden kaszt. és sajnos a könnyebb élet vonzó. nem kell suli drogot árulok mert könnyen pénzhez jutok a többiről nem is beszélve mert nincs értelme. rettentő sok időt pénzt áldoztunk rájuk. és semmi. mit kéne tennünk?

#81. Szerző: abszcizinsav 2009-05-14 - 09:07 ó.
Sziasztok!

Nem feltétlenül idevágó a hozzászólásom, de a cigányokkal kapcsolatos, és ezért nem akartam új témát nyitni.
Szóval a mai soproni kisalföldben olvastam, az iváni cigányok esetét. Ugye Angliába mentek ki dolgozni egy kertészetbe 6 hónapra, a feladat mint kiderült hagyma csomagolás volt, 250ezer forintos bérért. A vége 1 nap lett 1800Ft-ot kaptak a napra. Magyarán szólva jól átvágták őket.
Na most lehet itthon a 250e Ft a soknak számít viszont kint az egyáltalán nem nagy pénz, ha azt hozzávesszük, hogy szinte látatlanba mentek ki nagy hülyeség volt már csak az útiköltség miatt is. Én nem tudom de talán érdemes lenne elgondolkozniuk, hogy ahol hallották ezt a munkát, vagy aki ajánlotta az nem e azt akarta, hogy elhúzzanak Ivánból. Mert nagyon ugy tűnik hogy az volt a cél, mivel igy hazajönni már nem tudnak( oda útra is alig volt) és akkor szépen kint maradnak. Ezen talán érdemes lenne elgondolkozni, meg hogy miért van ez...
Amúgy én nagyon jól tudom, hogy mennyire nehéz munkát találni, főleg mert énis nemrég még kerestem,pályakezdőként, viszont találtam. És nekem ne mondja senki, hogy itthon nem lehet mert lehet, csak tényleg keresni kell. Az meg, hogy hátrányos megkülönböztetés, hát van olyan cigány ismerősöm aki igenis becsületesen jó munkával egy normális állást talált, és most is ott van.
A másik dolog a szociális segélyek. Sztem igenis csak az kapjon, aki meghatározott idejű közmunkát végez cserébe. Ha rokkant, vagy valamiért részben munkaképtelen, akkor meg igenis kapja meg a rokkantságit mer egyéb más juttatást és keressen részmunkaidőt. Na persze ehhez a hivatalos szervek normális működése is kéne, nameg az embernek is ugy kéne hozzálnia. De az hogy csak osztogatjuk a szociális segélyeket nem megoldás, és közbe meg elvesszük a 13 havi nyugdijat meg egyéb adók. Na köszönöm. Tudom, hogy okoskodni a legkönyebb meg kritizálni, de4 azzal, hogy ezen legalább gondolkodik kicsit az ember már többet tesz az ügy érdekében, mint sok más embertársunk...
Egyébként ezek a dolgok hozzájárulnak a cigány bűnözéshez, nameg az egyes csoportok válasza arra...

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...