Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 10. 21. kedd - Orsolya

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2007.10.26. - 1330 hozzászólás Magyar Gárda RSS Később elolvasom

#1330. Szerző: Magyaroknyila 2013-11-01 - 17:09 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Ahogy apám tette…

Fehér inget húzok, fekete mellényhez,
Ez járja, ez illik a magyar legényhez.
Porosodó csizmám, a szögről leakasztom,
Addig fényesítem, mígnem látom benne arcom.

Kakastollért megyek a baromfiudvarba,
Kalapomba tűzöm, ékeskedjen rajta.
Övemre akasztom apám öreg kardját,
Így indulok róla, koptatni a rozsdát.

Szegény anyám csendben, nem mozdul az ajka,
Sürög körülöttem, az ételt csomagolja.
Nagy nehezen végül, szóra nyílik szája:
„Büszke lenne apád, ha most ő is látna!”

Elköszönök, megölelem – talán utoljára,
De megígérem: visszatérek, mert tudom, hogy ezt várja.
Az utcavégről visszanézek, megállok egy percre,
Úgy hagytam el a hazámért, ahogy apám tette.

#1329. Szerző: Magyaroknyila 2013-10-04 - 08:47 ó.
Magyar rendőr velünk van!?http://www.youtube.com/watch?v=8vIS90AamLc

#1328. Szerző: Magyaroknyila | Előzmény: (#1327) gyugyu1
2013-03-20 - 06:44 ó.
gyugyu1:Az m1-utn meg a gárdisták a rendőrökkel együtt ásták ki a hó fogságából az elakadt járműveket !!! DE CIGÓT NEM LÁTTAM A KÉPEKEN !!!!!!

Ezt te nem értheted kicsi vagy még,az ÉMÁSZ-nak segítettek begyűjteni a leszakadt vezetékeket.

#1327. Szerző: gyugyu1 2013-03-19 - 13:58 ó.
Az m1-utn meg a gárdisták a rendőrökkel együtt ásták ki a hó fogságából az elakadt járműveket !!! DE CIGÓT NEM LÁTTAM A KÉPEKEN !!!!!!

#1326. Szerző: gyugyu1 2013-03-12 - 19:14 ó.

Végleges a döntés: marad a zárt kapu

Index

2013. március 12., kedd 16:22

|

A Nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) elutasította a Magyar Labdarúgó Szövetség a FIFA-döntés végrehajtásának felfüggesztése iránti kérelmét, azaz a Magyarország–Románia-vb-selejtezőt zárt kapuk mögött kell lejátszani a Puskás Ferenc Stadionban.

#1325. Szerző: Magyaroknyila 2013-03-12 - 16:02 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Az Új Magyar Gárda is képviseltette magát a Székely Szabadság Napján.A gárdisták is kiálltak a magyar nemzeti önrendelkezés szimbolikus küzdelme, Székelyföld autonómiája mellett rendezett vasárnapi marosvásárhelyi demonstráción – számol be az Új Magyar Gárda honlapja. A busznyi szimpatizáns között Békés megye 23 gárdistával és 4 jobbikossal képviseltette magát a tüntetésen.

#1324. Szerző: HorthyMiklós | Előzmény: (#1322) vitriol2
2012-11-02 - 20:10 ó.
vitriol2:
HorthyMiklós:Putriol mi lenne ha befognád a retkes pofádat? Köröstárkányi magyarirtás 1919 tavaszán, tár­kányi és kisnyégerfalvi etnikai mészárlás!Délvidéki magyar irtás!

tudod én nem erről irtam- ja és a nyilas- pribékekhez hasonloan a csendörök is nagyon irtották az embereket ujvidéken-IS

Lefagyott a vigyor?! Nem tudták feledni a 1919-ben Pécset kikiáltott Baranyai Szerb-Magyar köztársaságot!

#1323. Szerző: Magyaroknyila | Előzmény: (#1322) vitriol2
2012-11-02 - 14:38 ó.
vitriol2:
HorthyMiklós:Putriol mi lenne ha befognád a retkes pofádat? Köröstárkányi magyarirtás 1919 tavaszán, tár­kányi és kisnyégerfalvi etnikai mészárlás!Délvidéki magyar irtás!

tudod én nem erről irtam- ja és a nyilas- pribékekhez hasonloan a csendörök is nagyon irtották az embereket ujvidéken-IS

Nah mi van vitriol mit nyöszörögsz,milyen csendőrök?

#1322. Szerző: vitriol2 | Előzmény: (#1321) HorthyMiklós
2012-11-02 - 12:22 ó.

#1321. Szerző: HorthyMiklós 2012-11-02 - 10:59 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Putriol mi lenne ha befognád a retkes pofádat? Köröstárkányi magyarirtás 1919 tavaszán, tár­kányi és kisnyégerfalvi etnikai mészárlás!Délvidéki magyar irtás!

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...