Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 07. 31. csütörtök - Oszkár

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2007.08.14. - 45 hozzászólás Gyermekfelügyelet RSS Később elolvasom

#15. Szerző: FG 2010-04-15 - 15:43 ó.
8 hónapos kisfiam mellé keresek megbízható, 25 év feletti bébiszittert napi 8-9 órában hétköznap mindennapra Győrben. Hosszú távban gondolkodok.
Önéletrajzos, bemutatkozó jelentkezést érdeklődést az fgabriela@freemail.hu címre várok.
Bérezés megegyezés szerint!

#14. Szerző: kagerera 2010-03-27 - 22:05 ó.
Gyógypedagógiát hallgató 21 éves egyetemista lány gyermekfelügyeletet vállalna Győrben. Elérhetőség: 0670-397-9679

#13. Szerző: xyz01 2009-06-19 - 08:36 ó.
Kedves Szülők!

Rossz tapasztalataim azt mondatják velem ,hogy minimum egy jó érettségivel
rendelkező emberkét keressetek a gyerkőc mellé!Több pénzt nem kér viszont talán
magasabb intelligenciával és problémamegoldó képességgel bír.Nem is beszélve arról ,hogy mivel sok időt fog vele tölteni, tanulhasson tőle a gyerek.
Ne szégyelljétek a bizonyítványt elkérni.Megéri!

De cseppek még jobb választás lehet!

#12. Szerző: Borcsa 2009-06-18 - 19:33 ó.
Megbízható 19 éves diáklány (pedagógus szülők gyereke ) gyermekfelügyeletet vállalna, a nyári szünet alatt is. Tapasztalattal, szükség esetén referenciával rendelkezem. Érdeklődni egész nap a 30/981-0520-as számon lehet.

#11. Szerző: cseppek 2009-03-27 - 15:55 ó.
Családi napközi jellegű gyerekfelügyelet Győrben 500Ft/óra

28 éves pedagógus-fejlesztő pedagógus édesanya vagyok több éves tapasztalattal!
Saját otthonomban, 2 éves kisfiammal együtt gyermekfelügyeletet vállalok (gyerekcentrikus lakás, több játszótér a közelben, fejlesztő eszközök, étkezés a családdal együtt, napközbeni és éjszakai ellátás, beteggondozás-amennyiben nem igényel kifejezetten szakszerű ápolást).

Igény szerint elhozom a kicsit a bölcsiből, oviból és elviszem külön foglalkozásra is! Több gyermek nem akadály.
0-6 éves korig
500Ft/óra napközben, 1500.-/egy éjszaka (külön szoba-külön ágy)

tel: 20/407-0284
e-mail: gaddaf@citromail.hu
cím: Győr, Szigethy Attila út

#10. Szerző: xyz01 2009-01-20 - 16:55 ó.
Kedves Szülők!

Rossz tapasztalataim azt mondatják velem ,hogy minimum egy jó érettségivel
rendelkező emberkét keressetek a gyerkőc mellé!Több pénzt nem kér viszont talán
magasabb intelligenciával és problémamegoldó képességgel bír.Nem is beszélve arról ,hogy mivel sok időt fog vele tölteni, tanulhasson tőle a gyerek.
Ne szégyelljétek a bizonyítványt elkérni.Megéri!

#9. Szerző: xyz01 | Előzmény: (#1) Manone
2009-01-20 - 16:45 ó.
Manone:Kedves Fórumozók!
A segitségeteket szeretném kérni.Én egy megbízható,kedves ,gyermek szerető fiatal lány vagyok és gyermek felügyeletett válalnék 2 éves kortól.Ha tud valaki olyan családot ahol elkell a segitség én örömel tenném!

Ne haragudj de nem bíznám olyan emberre a picimet aki az
alapvető helyesírási szabályokat sem ismeri.

#8. Szerző: diana 2009-01-20 - 15:42 ó.
Kedves Szülők!

Dia vagyok, egy 21 éves óvódapedagógusnak tanuló, megbízható, káros szenvedélyektől mentes győri egyetemista lány.
Szívesen vállalnám kisfia/kislánya felügyeletét, a nap bármely szakában. Jogosítvánnyal, saját autóval rendelkezem.

Hívjanak bátran! Dia 0630/965-71-75

#7. Szerző: szasenszka | Előzmény: (#2) Zita78
2008-08-26 - 21:33 ó.
Kedves Zita!

25 éves lelkes, megbízható, gyerekcentrikus óvónő vagyok. Ha még nem sikerült megtalálni gyermeked mellé a megfelellő embert, szívesen vállalnám.
Budapesten lakom és jelenleg nem dolgozom.
Üdv: Szasa

Szia! Érdeklődni szeretnék hogy találtál e már családot?Ahol felügyeletet vállalnál, ha nem akkor kérlek keress meg, mi pont ilyet keresünk kisfiunk mellé.
703143426

Üdv:ZIta
kattintson a képre a nagyobb mérethez

#6. Szerző: málna 2008-07-09 - 19:28 ó.
Kedves Zita!
Ha még aktuális a hírdetése ,én a nyár folyamán szívesen vállalnám gyermeke felügyeletét.
email címem:tuzliliom@vipmail.hu

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...