Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 07. 24. csütörtök - Kinga, Kincső

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2007.08.14. - 45 hozzászólás Gyermekfelügyelet RSS Később elolvasom

#35. Szerző: ane88 | Előzmény: (#32) Tappara
2011-06-07 - 10:06 ó.
Jó napot. olvastam a hirdetését. még aktuális hogy babysittert keresnek?

Tappara:Sziasztok!

2 kicsi gyermekünk mellé keresünk sürgősen megbízható, vidám, kreatív bébiszittert.
Kislányunk 3 éves, egész nap mozgásban van, nagyon szereti a kreatív játékokat a feladatokat és nagyon sokat beszél, kisfiunk 1 éves és most június végére várjuk a harmadik picit, aki szintén fiú lesz. Elsősorban a két nagyobbra kéne felügyelni, velük kéne játszani, csak nagyon ritkán lenne szükség mind a három gyerkőc felügyeletére. Kertes házban élünk Győr mellett.
Jelentkezni az orsihorvath@citromail.hu címen lehet.

#34. Szerző: Monicc 2011-06-03 - 12:51 ó.
Üdv!

Lenne egy kérdésem ami érdekel.
Azt olvastam,hogy ha csak oklevelem van a babysitterkedésből akkor nem tudok elhelyezkedni itt Magyarországon.
Igaz ez???
Előre is köszönöm a választ!

#33. Szerző: bajcsilány 2011-05-31 - 11:49 ó.
Gyermekfelügyeletet vállalok!!!!
22 éves vagyok, jelenleg Sopronban folytatom a tanulmányaimat, a Benedek Elek Pedagógiai Karon, csecsemő és gyermeknevelő-gondozó szakon! Jókedvű, kreatív, kedves, türelmes vagyok, és értek a gyerekek nyelvén.
Tapasztalataimat a bölcsődei gyakorlatok folyamán szerzem/szereztem.
A nyár folyamán Győrben és környékén szívesen vállalok felügyeletet, egyébként Kisbajcson élek, de a távolság nem akadály, kerékpárral vagy autóval megközelíthető minden
A felügyelet alatt szívesen takaríttok, bevásárolok.
Az órabér megegyezés szerint..
Major Erzsébet / a picik csak Böbi-znek
Elérhetőségem: 0620/3266233
erzsix20@gmail.com

#32. Szerző: Tappara 2011-05-16 - 12:15 ó.
Sziasztok!

2 kicsi gyermekünk mellé keresünk sürgősen megbízható, vidám, kreatív bébiszittert.
Kislányunk 3 éves, egész nap mozgásban van, nagyon szereti a kreatív játékokat a feladatokat és nagyon sokat beszél, kisfiunk 1 éves és most június végére várjuk a harmadik picit, aki szintén fiú lesz. Elsősorban a két nagyobbra kéne felügyelni, velük kéne játszani, csak nagyon ritkán lenne szükség mind a három gyerkőc felügyeletére. Kertes házban élünk Győr mellett.
Jelentkezni az orsihorvath@citromail.hu címen lehet.

#31. Szerző: jonka 2011-05-16 - 07:33 ó.
Kedves Fórumozók! Bébiszittert keresünk két kisfiúnk mellé munkanapokon napi három órára Hegyeshalomtól 25 kilométerre, Ausztriában. Jelentkezni mailen vagy telefonon lehet. Mail: vargamagdolna@balint-varga.com , telefon: 004369917710812
Köszönöm!

#30. Szerző: anie15 | Előzmény: (#28) liv65
2011-05-07 - 16:53 ó.
liv65:Győr környékiek vagyunk.
kattintson a képre a nagyobb mérethez

Kedves livi65, én egy 18 éves Révais gimnazista lány vagyok, két egészen pici kistestvér mellett sok tapasztalattal és felsőfokú német nyelvtudással. A hét bármelyik napján átlagosan délután 2től egész éjszaka is tudok munkát vállalni. Aktuális lenne még a dolog?

#29. Szerző: sunny88 | Előzmény: (#28) liv65
2011-04-11 - 15:05 ó.
liv65:Győr környékiek vagyunk.

Kedves "liv65"!
Én Győrben élek, de szívesen vállalnék a környéken is gyermekfelügyeletet. Aktuális még részedről? Az árban rugalmas vagyok!

#28. Szerző: liv65 | Előzmény: (#27) lilapupilla
2011-04-03 - 11:34 ó.
Győr környékiek vagyunk.

#27. Szerző: lilapupilla | Előzmény: (#25) liv65
2011-03-27 - 01:36 ó.
liv65:Sziasztok,
Kb. milyen ár reális manapság gyermekfelügyeletre? 10 éves fiam mellé keresek heti kétszer néhány órára valakit, ezért szeretnék először tájékozódni.
Köszi

Ha Sopron illetve környékéről valósiak, én szívesen elvállalom.Az árban szerintem meg tudunk egyezni. (moderálva) Györgyi

#26. Szerző: lilapupilla 2011-03-26 - 04:12 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Sopron és környékén gyermek felügyeletet vállalok! 23 éves egyetemista lány vagyok, a Nyugat Magyarországi Egyetem és Alkalmazott Művészeti Intézet hallgatója. Szeretek rajzolni,origamizni,felolvasni illetve fejlesztő kreatív játékokat kitalálni és a főzés sem okoz gondot. Van tapasztalatom a gyermekfelügyeletben, egy évig állandó családnál voltam hétvégenként.
Nekem péntek szombat vasárnap, egész nap megfelel, hétvégente akár több napot is eltudok vállalni. Egyéb napokon nappali felügyeletet, megegyezés szerint.
Éjjeli felügyeletet, a hét minden napján megoldható.
Elérhetőségem : +3620/623-58-59

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...