Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 08. 21. csütörtök - Sámuel, Hajna

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2007.08.14. - 45 hozzászólás Gyermekfelügyelet RSS Később elolvasom

#1. Szerző: Manone 2007-08-14 - 18:54 ó.
Kedves Fórumozók!
A segitségeteket szeretném kérni.Én egy megbízható,kedves ,gyermek szerető fiatal lány vagyok és gyermek felügyeletett válalnék 2 éves kortól.Ha tud valaki olyan családot ahol elkell a segitség én örömel tenném!

#2. Szerző: Zita78 | Előzmény: (#1) Manone
2007-12-19 - 13:37 ó.
Manone:Kedves Fórumozók!
A segitségeteket szeretném kérni.Én egy megbízható,kedves ,gyermek szerető fiatal lány vagyok és gyermek felügyeletett válalnék 2 éves kortól.Ha tud valaki olyan családot ahol elkell a segitség én örömel tenném!

Szia! Érdeklődni szeretnék hogy találtál e már családot?Ahol felügyeletet vállalnál, ha nem akkor kérlek keress meg, mi pont ilyet keresünk kisfiunk mellé.
703143426

Üdv:ZIta

#3. Szerző: tundi 2008-03-17 - 14:36 ó.
18 éves, egyetemista, nem dohányzó lány vagyok. Nagyon szívesen vállalnék alkalmi/rendszeres gyermekfelügyletet, főleg kisebb gyerekekre.Gyakorlatom nincs, de remélem meg tudok felelni az elvárásoknak.

#4. Szerző: tundi 2008-03-17 - 14:38 ó.
Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy Sopronban tudok gyermekfelügyeletet vállalni, ugyanis itt tanulok..

#5. Szerző: adriana 2008-06-26 - 13:44 ó.
Kedves Anyuka és Apuka!

Bébiszitterkedést vállalnék már csecsemőkortól egészen 12 éves korig alkalmanként vagy rendszeresen, akár hosszabb távon is Győrben és környékén. Tapasztalattal rendelkező, kreatív, megbízható, gyermekszerető, káros szenvedélyektől mentes, egyetemista lány vagyok. Folyékonyan beszélek angolul és alapfokon németül. Szívesen játszom, rajzolok, sétálok, beszélgetek a gyerekekkel.
Ha szüksége van egy megbízható emberre, aki felelősséget érez gyermeke iránt, kérem írjon,hívjon:

Tel.: +36-20/544-1330
vagy
e-mail: txdrir@yahoo.com

#6. Szerző: málna 2008-07-09 - 19:28 ó.
Kedves Zita!
Ha még aktuális a hírdetése ,én a nyár folyamán szívesen vállalnám gyermeke felügyeletét.
email címem:tuzliliom@vipmail.hu

#7. Szerző: szasenszka | Előzmény: (#2) Zita78
2008-08-26 - 21:33 ó.
Kedves Zita!

25 éves lelkes, megbízható, gyerekcentrikus óvónő vagyok. Ha még nem sikerült megtalálni gyermeked mellé a megfelellő embert, szívesen vállalnám.
Budapesten lakom és jelenleg nem dolgozom.
Üdv: Szasa

Szia! Érdeklődni szeretnék hogy találtál e már családot?Ahol felügyeletet vállalnál, ha nem akkor kérlek keress meg, mi pont ilyet keresünk kisfiunk mellé.
703143426

Üdv:ZIta
kattintson a képre a nagyobb mérethez

#8. Szerző: diana 2009-01-20 - 15:42 ó.
Kedves Szülők!

Dia vagyok, egy 21 éves óvódapedagógusnak tanuló, megbízható, káros szenvedélyektől mentes győri egyetemista lány.
Szívesen vállalnám kisfia/kislánya felügyeletét, a nap bármely szakában. Jogosítvánnyal, saját autóval rendelkezem.

Hívjanak bátran! Dia 0630/965-71-75

#9. Szerző: xyz01 | Előzmény: (#1) Manone
2009-01-20 - 16:45 ó.
Manone:Kedves Fórumozók!

Ne haragudj de nem bíznám olyan emberre a picimet aki az
alapvető helyesírási szabályokat sem ismeri.

#10. Szerző: xyz01 2009-01-20 - 16:55 ó.
Kedves Szülők!

Rossz tapasztalataim azt mondatják velem ,hogy minimum egy jó érettségivel
rendelkező emberkét keressetek a gyerkőc mellé!Több pénzt nem kér viszont talán
magasabb intelligenciával és problémamegoldó képességgel bír.Nem is beszélve arról ,hogy mivel sok időt fog vele tölteni, tanulhasson tőle a gyerek.
Ne szégyelljétek a bizonyítványt elkérni.Megéri!

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...