Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 07. 25. péntek - Kristóf, Jakab

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2007.08.14. - 45 hozzászólás Gyermekfelügyelet RSS Később elolvasom

#45. Szerző: Mirci85 2013-01-28 - 22:49 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Kedves Szülők!

Győrben több éves tapasztalattal gyermekfelügyeletet vállalok a nap 24 órájában, hétköznap és hétvégén is.

27 éves, kedves, türelmes, megbízható értelmes nő vagyok, káros szenvedélyektől mentes.

Mobil: +3620/385-46-24
Email: agneslaki85@gmail.com

Üdvözlettel:

Laki Ágnes

#44. Szerző: Mirci85 | Előzmény: (#42) Mirci85
2013-01-28 - 22:28 ó.
Mirci85: 27éves, megbízható, gyermekszerető, türelmes, értelmes nő vagyok. Káros szenvedélyeim nincsenek, jelenleg szüleimmel élek Győrben.

Édesanyám bölcsődei gyermekgondozó révén sok időt töltöttem a győri intézményben és aktívan részt vettem az 1-3 éves korú gyermekek felügyeletében, ellátásában. Ez mellett két éven keresztül egy 7 éves győri kisfiú felügyeletét vállaltam. Iskolába mentem érte, házi feladatot készítettünk, játszottunk, sokat olvastunk, sportoltunk, kerékpároztunk, nagyokat sétáltunk.  Ez az időszak sokat segített nekem abban, hogy a nagyobb korosztályú gyermekek életébe is betekintést nyerhettem.
Legutóbbi időszakban pedig egy 2, illetve 4 éves kisgyermekre vigyáztam napi 7-8 órában heti 4-5 alkalommal.

Jelenleg nappali tagozatos hallgató vagyok a veszprémi Pannon Egyetemen, közgazdász szakon. Tantárgyaim, óráim már nincsenek, egyedül a szakdolgozat írás és 2 vizsga megléte hiányzik,
Rugalmas napirendemnek köszönhetően a nap 24 órájában a rendelkezésükre állok, amennyiben szükséges.

Tisztelettel: Laki Ágnes

Elérhetőségeim:
Tel: +3620/385-46-24

#43. Szerző: annipanni 2013-01-08 - 17:19 ó.
Friss nyugdíjas nagymama vagyok gyermekfelügyeletet vagy háztartás vezetést vállalok akár Ausztriában is. Idősek felügyeletét is vállalom. Ha tudna valaki ebben segíteni nagyon megköszönném.

Üdvözlettel emailcímem majer51@freemail.hu

#42. Szerző: Mirci85 2012-09-03 - 11:35 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez 27éves, megbízható, gyermekszerető, türelmes, értelmes nő vagyok. Káros szenvedélyeim nincsenek, jelenleg szüleimmel élek Győrben.

Édesanyám bölcsődei gyermekgondozó révén sok időt töltöttem a győri intézményben és aktívan részt vettem az 1-3 éves korú gyermekek felügyeletében, ellátásában. Ez mellett két éven keresztül egy 7 éves győri kisfiú felügyeletét vállaltam. Iskolába mentem érte, házi feladatot készítettünk, játszottunk, sokat olvastunk, sportoltunk, kerékpároztunk, nagyokat sétáltunk.  Ez az időszak sokat segített nekem abban, hogy a nagyobb korosztályú gyermekek életébe is betekintést nyerhettem.
Legutóbbi időszakban pedig egy 2, illetve 4 éves kisgyermekre vigyáztam napi 7-8 órában heti 4-5 alkalommal.

Jelenleg nappali tagozatos hallgató vagyok a veszprémi Pannon Egyetemen, közgazdász szakon. Tantárgyaim, óráim már nincsenek, egyedül a szakdolgozat írás és 2 vizsga megléte hiányzik,
Rugalmas napirendemnek köszönhetően a nap 24 órájában a rendelkezésükre állok, amennyiben szükséges.

Tisztelettel: Laki Ágnes

Elérhetőségeim:
Tel: 06709384042

#41. Szerző: Bemese 2012-07-30 - 12:53 ó.
Kedves Szülők!

2 éves kislányom mellett Győr-Révfalu városrészben napi maximum 5 órában rendszeres, vagy akár alkalmankénti gyermekfelügyeletet vállalok. Ha úgy érzed még kicsi a bölcsihez, de azért kellene a társaság, ha jön a tesó és jó lenne, ha valaki foglalkozna a nagyobbal néhány órát, keress bátran! Az étkezést is megoldjuk.
Rengeteget mondókázunk, énekelünk, táncolunk, rajzolunk, olvasunk, biztonságos zárt belső udvarban lehetőség nyílik homokozásra, labdázásra, egyszóval biztosan nem unatkozik majd a gyermek.

Itt tudtok érdeklődni: emese.borsos@gmail.com

Szeretettel várok minden megkeresést.
Üdvözlettel: Emese

#40. Szerző: Babybogyó 2012-06-12 - 18:36 ó.
21 éves csecsemő és kisgyermeknevelő szakos, gyakorlattal rendelkező (nem dohányzó) hallgató gyermekfelügyeletet vállal Sopron és környékén!

Rugalmas,barátságos és gyermekszerető vagyok!

Elérhetőségeim:
diajo19@freemail.hu
0630 482 90 26

Üdvözlettel: G. Klaudia

#39. Szerző: noncsika87 2012-04-20 - 09:04 ó.
Kedves Érdeklődők!
Győrben gyermekfelügyeletet válalok, pedagógus végzettséggel.
Nagyon szeretem a gyerekeket, szívesen játszom, foglalkozom velük.
Szeretem a szerepjátékokat épp úgy, mint a szabályjátékokat, szeretek játékosan
tanítani és mesélni a gyerekeknek.
Boldog vagyok, ha mosoly ül az arcukra
25 éves vagyok és Győrben élek, itt vagy a város környékén keresek családot.
Nagy szeretettel várom a jelentkezésüket!

E-mail címem:kisvirag0901@citromail.hu

Üdvözlettel: Noémi

:

#38. Szerző: kittya2 2011-11-01 - 18:34 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Sziasztok!
Gyermekfelügyeletet vállalok Győrben!18 éves megbízható,kedves,életvidám,gyerekimádó lány vagyok,a Széchenyi Egyetem Varga Tibor Zeneművészeti Intézet hallgatója.Gyakorlatom van, féléves unokaöcsémre szoktam vigyázni, amikor épp nem érnek rá a szülők.Ugyanakkor van egy öcsém is, akire régebben én vigyáztam,ha szüleimnek munka jött közbe. A hét mindennapján,hétfő és szerda kivételével ráérek megbeszélés alapján, ugyanis reggeltől estig óráim vannak, úgyhogy nem mindig van szabadidőm.Éjszakai felügyeletet viszont bármikor vállalok! Ár megegyezés alapján.
Elérhetőségeim:
Telefonszám:06/30 302-1257
E-mail: nemethkitti25@citromail.hu
Köszönettel: Kitti

#37. Szerző: Lacry 2011-06-21 - 12:58 ó.
Gyermekfelügyeletet vállalok Győrben 5 hónapos kislányom mellett. A kislányom nagyon nyugodt baba, ezért is gondoltam rá, hogy más gyerekekkel is szívesen foglalkoznék. Több éves tapasztalatom van a gyerekek területén, különböző korosztályokra is vigyáztam már pár hónapostól egészen a kiskamaszokig, ezért jól megértem a pici gyerekeket és a nagyobbakat is egyaránt.
Érdeklődni a következő e-mail címen lehet: sza_jud@freemail.hu.
Ár megegyezés szerint.

#36. Szerző: dini2010 2011-06-13 - 14:35 ó.
Sziasztok!
Egy éves kisfiúnk mellé keresünk sürgősen megbízható, németül beszélő bébiszittert alkalmi (hetente kb 2-6 óra hosszra/1-2 alkalomra) felügyeletre. Kertes házban élünk Győrtől 8 km-re. Jelentkezni a következő mail címen lehet: harisedina@freemail.hu
Köszönettel!

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...