Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 10. 02. csütörtök - Petra

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.12.08. - 61 hozzászólás ELVESZETT KUTYÁK RSS Később elolvasom

#61. Szerző: anuvuk 2010-02-14 - 17:58 ó.
A közterület felügyelőknek egy kicsit nagyobb figyelmet!
Győrött a Lehel uti járda környéke vastagon tele van kutya.....al.
A közelben több élelmiszer áruház, a vásárcsarnok található.
Amennyiben a kutya tulajdonosnak szólok, hogy szedje fel, - még megkérdi, csak nem felügyelő vagyok? -nem, csak a rendetlen embereket nem csipem.
A kutya tartás ott kezdődik, hogy a kötelességet szó nélkül megcsinálják!!!!

#60. Szerző: rebetli 2010-02-14 - 08:00 ó.
Itt az idő!Most meg lehet nézni,Sopron Jerevánt.Amerre megyünk tele kutyaszarral!Hol vannak a magukat dícsőitő kutyatartók?Sehol!Ezt kell reklámozni,hogy milyen rendhagyók a k.tartók!?Rendhagyók,igen!Otthagyják amerre járnak!Szégyen!Hol a felügyelet?Ja hideg van?Begubancolódnak a meleg ingyen fűtött irodákba!Olyant is láttammár nem is egyszer,hogy a kutyát fésüli a gazdi az erkélyen,a csomóba kifésül szőrt meg kiszórja az arrajárók fejére!A barom!Ez Sopronban a Juharfa uton a búszvéggel szemben,egy földszínti erkélyen láttam többször!Egy fekete-fehér tarka korcs!Van más is,de majd legközelebb!

#59. Szerző: christyl33 | Előzmény: (#46) roloci
2010-01-28 - 14:44 ó.
Szilveszter másnapján eltűnt Nyúlról 2 kutyus!Egyikük REX névre hallgat, németjuhász és setter keverék kan, barnás-feketés szőrű, másik kutyus DEXTER névre hallgat, rottweiler fiatal kan!Ha BÁRKI BÁRMIT tud róluk, KÉREM hívjon a 06/70-572-1333as számon!A megtalálónak akár pénzjutalmat is adnék!

#58. Szerző: meir | Előzmény: (#57) rebetli
2010-01-25 - 20:35 ó.
rebetli:SZAR A HÓBAN!MOST LÁTNI IGAZÁN!Nem az elveszett,elkóborolt kutyák csinálják!
Az a sok kutyatartó aki szarik mindenre!Nem általánosítom a k.tartókat,mert igazán zömmel betartják az előírásokat!Mint én is! Van kutyám 2.is,de még nem kellett utánam takarítani!

Nem kekeckedes keppen!!
Nalunk mivel van ugy 1000-nyi kamera,ha nem szedem fol zacskoba,es dobom a jo gyujtobe-(igen,azert is!!!!)-Kemeny buntetest kapok szinte azonnal,ami akar az Eb elkobzasaval is jarhat,a 4-ik estben!!!

#57. Szerző: rebetli 2010-01-25 - 18:17 ó.
SZAR A HÓBAN!MOST LÁTNI IGAZÁN!Nem az elveszett,elkóborolt kutyák csinálják!
Az a sok kutyatartó aki szarik mindenre!Nem általánosítom a k.tartókat,mert igazán zömmel betartják az előírásokat!Mint én is! Van kutyám 2.is,de még nem kellett utánam takarítani!

#56. Szerző: meir | Előzmény: (#54) roloci
2010-01-20 - 17:33 ó.
roloci:
meir:Argentin Dog!!
az uj kutyulim!! persze en vigyazok is ra mint a ket szememre!!!!!!!
rendkivulien kedves joszag!!!!

GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csodás kutyus!!!!!!!!!!!

Hegymaszo zsinegbol csinaltam neki porazt ami ugy kb,; 30 meteres!!!
igy nem kell elengednem ha setalni viszem!!csak itthon az udvaron van szabadon!!!
Imadom,mert egy igazan ragaszkodo,jatekos tars!!!
kaptam hogy ne legyek mindig egyedul!

#55. Szerző: roloci | Előzmény: (#49) MAGIC
2010-01-20 - 01:31 ó.
MAGIC:2010.01.09.-én találtunk Kunsziget mellett a Bolgányi Hídra vezető úton egy BOXER
1-2 éves fiú kutyát, kiéhezett átázott állapotban.
A kutya jelenleg Sáráson található átmenetileg, kérjük a tulajdonos jelentkezését.
Leírása:
Tigriscsíkos barna alapon, fekete maszkkal. Mellkasán fehér mellény és mellső lábain is fehér foltos.
A kutya jól nevelt, az autót ismeri, szófogadó és barátságos.

Érdeklödni lehet: 06-70-778-5414

Remélem megértő/szerető gazdira talál a kutyus!!!!!!

#54. Szerző: roloci | Előzmény: (#52) meir
2010-01-20 - 01:30 ó.
meir:Argentin Dog!!

GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csodás kutyus!!!!!!!!!!!

#53. Szerző: roloci | Előzmény: (#48) Zsuzska321
2010-01-20 - 01:29 ó.
Zsuzska321:Szilveszter éjjel eltűnt Kajárpécről egy keverék, kis termetű Negró névre hallgató, fekete-cser, mellén fehér foltos kutyus. Ha valaki látta vagy tud róla valamit, kérem hívja a következő telefonok valamelyikét: 96/736-687, 30/377-3301.

Meglett a kutyus????????

#52. Szerző: meir 2010-01-18 - 19:33 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Argentin Dog!!

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...