Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 10. 26. vasárnap - Dömötör

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.05.26. - 176 hozzászólás Előtakarékos lakások RSS Később elolvasom

#176. Szerző: bambara28 | Előzmény: (#174) pomel
2014-08-16 - 07:56 ó.
Kedves Melinda

Koltseg meg a rezsi es kozos koltseg.
Nem csak Fundamenta lehet
Kepem nincs :-)
Bocsi az ekezet miatt,csak gyorsan irtam telefonrol.
Udv Barbi

pomel:Sziasztok!
Valaki megtudná nekem mondani hogy jelenleg a 40ezer Ft megtakarítás mellett milyen költségek terhelik az egy fős pályázati lakások fent tartását? Illetve a megtakarítás módját kiköti az önkormányzat hogy milyen formában kell (csak Fundamenta vagy más módot is elfogad) ?
Van esetleg vkinek fényképe belülről ezekről a lakásokról? (pomel@freemail.hu)
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv:
Melinda

#175. Szerző: bambara28 | Előzmény: (#173) blackcat21
2014-08-16 - 07:54 ó.
Kedves Csilla!

Nem kizaro ok a magasabb kereset es az auto. Lenyeg hogy fizess rendesen. Mar csak 5 evre lehet szerzodest kotni. Ugy tudom hogy kozben felmondhatod. Magasabb osszget nem lehet rakni,de te kulon kerheted pl a fundamentat vagy akarmelyik masik bankot ahol a megtakaritast akarod hogy rautalj a megadott osszegre.
Ha van vmi kerdesed,akkor a vasutallomassal szemben levo ligetnel nem a Revai iskola oldalan hanem a masik felen van a lakasugyi es nepjoleti osztaly. Van ugyfelszolgalat lent,ahol valaszolnak es segitenek ezzel kapcsolatban.
Bocsi az ekezetek miatt,de telefonrol irtam gyorsan. :-)

Udv Barbi

blackcat21:
bambara28:Kedves Géza!

-Ha írsz egy email címet,átlüldöm a korábbi pályázati hirdetményt. Abban szinte minden benne van.
-Ha nincs a neveden ingatlan akkor igényelheted
-Nincs megkötés bérre,csak annyi hogy havi 40ezret kell megtakarítani,és a pályázáskor 300ezret fel kell mutatni számlán. ( ha 2en pályáztok,akkor az is jó ha ketten mutatjátok fel pl fele fele arányban)
- 3 fősre csak 3 fővel minimum,vagy 90 napot betöltött terhességel lehet
-ebben nem vagyok biztos,de ha időközben szétmentek akkor úgy tudom maradhat a nem költözni vágyó fél.

A pályázati anyagot küldöm akkor,ha adsz egy email címet,plusz ha van kérdés szívesen válaszolok.

Üdv:
Barbi

Kedves Barbi!

Én is próbáltam átrágni magam a pályázaton, illetve itt a hozzászólásokon, de nem találtam a kérdésemre a választ.
Nekem az lenne a kérdésem, hogy köthető-e 5 évnél rövidebb szerződés, amennyiben nem, felmondható-e a szerződés ennél hamarabb, ha rendelkezünk azzal az összeggel amire már felvehetünk hitelt?
Esetleg az 5 éves időszakon belül öröklünk, ezért már nem szeretnénk tovább fizetni az előtakarékosságot? Mi a helyzet akkor ha a pályázatban leírt összegnél többet is meg tudunk/szeretnénk takarítani havonta, ezáltal nem akarunk 5 éves szerződést kötni.
Kizáró ok-e a az átlagosnál "magasabb" kereset, és az hogy van autónk? A magasat azért tettem idézőjelbe, mert nem minimálbérre gondolok, a párom informatikus. A szörnyű az, hogy mindketten dolgozunk, viszonylag jól keresünk, de az albérlet kifizetése után nem nagyon marad félretenni.
Ha esetleg nem tudsz minden kérdésemre válaszolni, írd meg hol tudnék utánanézni!

Előre is köszönöm a válaszod

Üdv Csilla

#174. Szerző: pomel 2014-08-10 - 17:05 ó.
Sziasztok!
Valaki megtudná nekem mondani hogy jelenleg a 40ezer Ft megtakarítás mellett milyen költségek terhelik az egy fős pályázati lakások fent tartását? Illetve a megtakarítás módját kiköti az önkormányzat hogy milyen formában kell (csak Fundamenta vagy más módot is elfogad) ?
Van esetleg vkinek fényképe belülről ezekről a lakásokról? (pomel@freemail.hu)
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv:
Melinda

#173. Szerző: blackcat21 | Előzmény: (#172) bambara28
2014-07-24 - 22:54 ó.
bambara28:Kedves Géza!

-Ha írsz egy email címet,átlüldöm a korábbi pályázati hirdetményt. Abban szinte minden benne van.
-Nincs megkötés bérre,csak annyi hogy havi 40ezret kell megtakarítani,és a pályázáskor 300ezret fel kell mutatni számlán. ( ha 2en pályáztok,akkor az is jó ha ketten mutatjátok fel pl fele fele arányban)
-ebben nem vagyok biztos,de ha időközben szétmentek akkor úgy tudom maradhat a nem költözni vágyó fél.

A pályázati anyagot küldöm akkor,ha adsz egy email címet,plusz ha van kérdés szívesen válaszolok.

Üdv:
Barbi

Kedves Barbi!

Én is próbáltam átrágni magam a pályázaton, illetve itt a hozzászólásokon, de nem találtam a kérdésemre a választ.
Nekem az lenne a kérdésem, hogy köthető-e 5 évnél rövidebb szerződés, amennyiben nem, felmondható-e a szerződés ennél hamarabb, ha rendelkezünk azzal az összeggel amire már felvehetünk hitelt?
Esetleg az 5 éves időszakon belül öröklünk, ezért már nem szeretnénk tovább fizetni az előtakarékosságot? Mi a helyzet akkor ha a pályázatban leírt összegnél többet is meg tudunk/szeretnénk takarítani havonta, ezáltal nem akarunk 5 éves szerződést kötni.
Kizáró ok-e a az átlagosnál "magasabb" kereset, és az hogy van autónk? A magasat azért tettem idézőjelbe, mert nem minimálbérre gondolok, a párom informatikus. A szörnyű az, hogy mindketten dolgozunk, viszonylag jól keresünk, de az albérlet kifizetése után nem nagyon marad félretenni.
Ha esetleg nem tudsz minden kérdésemre válaszolni, írd meg hol tudnék utánanézni!

Előre is köszönöm a válaszod!

Üdv: Csilla

Canister:Üdvözlet!

Bármennyire is kerestem mindenhol, és egy jó pár 10 oldalt visszaolvastam itt is a forumban, sajnos nem találom meg a legalapvetőbb információkat, amire szükségem lenne. Nagyon szépen megköszönném, ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre:

- Hol találok bármilyen (aktuális) leírást az egész "programról"?
- Ki igényelheti a lakást/pályázhat?
- Van-e bármilyen bérre/egyéb jövedelmi hyelzetre való megkötés?
- Az 1/2/3 fős lakások azt jelentik, hogy 1/2/3 főnek kell konkrétan beköltöznie? Tehát adott esetben a párommal pályázhatok-e 3 fős lakást, ha még csak tervezzük a gyereket? És amennyiben tegyük fel meg is kapjuk a 3 főset, majd szétmegyünk és egyedül maradok a 3 fős lakásban, akkor mi a helyzet?

Biztos lenne/lesz még kérdésem, és előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol!

üdv,

Kovács Géza

#172. Szerző: bambara28 | Előzmény: (#171) Canister
2014-05-23 - 21:44 ó.
Kedves Géza!

Üdv:
Barbi

Canister:Üdvözlet!

Bármennyire is kerestem mindenhol, és egy jó pár 10 oldalt visszaolvastam itt is a forumban, sajnos nem találom meg a legalapvetőbb információkat, amire szükségem lenne. Nagyon szépen megköszönném, ha valaki tudna válaszolni a kérdéseimre:

- Az 1/2/3 fős lakások azt jelentik, hogy 1/2/3 főnek kell konkrétan beköltöznie? Tehát adott esetben a párommal pályázhatok-e 3 fős lakást, ha még csak tervezzük a gyereket? És amennyiben tegyük fel meg is kapjuk a 3 főset, majd szétmegyünk és egyedül maradok a 3 fős lakásban, akkor mi a helyzet?

üdv,

Kovács Géza

#171. Szerző: Canister 2014-05-06 - 21:32 ó.
Üdvözlet!

üdv,

Kovács Géza

#170. Szerző: Reni07 | Előzmény: (#169) WD40
2014-02-21 - 07:02 ó.
Szia,
márciusban és októberben lehet pályázni. A pályázati anyagot a www.gyor.hu oldalon találod meg.
Üdv:Reni

WD40:Az érdekelne,hogy 2014-ben mikor van pályázati lehetőség és hogy tudnék pályázni?
Előre is köszönöm!

#169. Szerző: WD40 2014-02-09 - 21:13 ó.
Az érdekelne,hogy 2014-ben mikor van pályázati lehetőség és hogy tudnék pályázni?
Előre is köszönöm!

#168. Szerző: WD40 2014-02-09 - 20:39 ó.
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy 2014-ben mikor lesz pályázati lehetőség elő takarékos lakásra?

#167. Szerző: maybe | Előzmény: (#166) Rozika19
2014-02-04 - 20:20 ó.
Rozika19! Enyhén "lelombozó", amiket írtál... De köszi szépen az őszinte jellemzést! Meg a tanácsot..

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...