Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 04. 24. csütörtök - György

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.05.26. - 170 hozzászólás Előtakarékos lakások RSS Később elolvasom

#170. Szerző: Reni07 | Előzmény: (#169) WD40
2014-02-21 - 07:02 ó.
Szia,
márciusban és októberben lehet pályázni. A pályázati anyagot a www.gyor.hu oldalon találod meg.
Üdv:Reni

WD40:Az érdekelne,hogy 2014-ben mikor van pályázati lehetőség és hogy tudnék pályázni?
Előre is köszönöm!

#169. Szerző: WD40 2014-02-09 - 21:13 ó.
Az érdekelne,hogy 2014-ben mikor van pályázati lehetőség és hogy tudnék pályázni?
Előre is köszönöm!

#168. Szerző: WD40 2014-02-09 - 20:39 ó.
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy 2014-ben mikor lesz pályázati lehetőség elő takarékos lakásra?

#167. Szerző: maybe | Előzmény: (#166) Rozika19
2014-02-04 - 20:20 ó.
Rozika19! Enyhén "lelombozó", amiket írtál... De köszi szépen az őszinte jellemzést! Meg a tanácsot..

#166. Szerző: Rozika19 | Előzmény: (#165) maybe
2014-01-31 - 12:05 ó.
maybe:Tudná valaki egy picit részletezni a szigethys 1 fős lakásokat?
Méretek, állapotok (úgy általában) és milyen burkolással (vagy anélkül), felszereltséggel lehet az ottaniakat átvenni.. ?
Furán hangozhat a kérdés, főleg ha mindenhogy hasznos lehetőség, de... : "érdemes" a szigethys lakásokért 3 évig pályázni?
Mennyi esély van rá, hogy valaki máshol kapjon 1 fős lakást?

Köszönöm!!

Egy szóval lehet jellemezni: iszonyatos.
Azt a tervező illetőt, aki, ha jól emlékszem még elismerést is kapott ezért a borzadájért, azt zárnám be oda pár évre! Esetleg akkor észbekapna!
Ha mázlija van az embernek és a szélső lakások egyikét kapja meg, akkor abban a megtiszteltetésben van része, hogy kis ablak is tartozik a szobához, egyébként meg csak a bejárati rész funkcionál természetes fényforrásként.
Egyáltalán nem érdemes arra a vacakra éveket pazarolni, én mikor megláttam majdnem fordultam is ki azonnal az úgynevezett "lakásból".
A fürdőszobarész egy hányadék volt, ez a szoba legvégében van, ha egy téglalapként képzeled el, akkor a végéből válassz le egy vékony csíkot és az az. Konyhának megy egy majdnem széteső kredenc szerűség a szobában (ami maga a lakás), össz:27m2 kb az egész (de ezzel nem is lenne gond). Állítólagos felújítás, amit a bérlőnek el kéne végezni, itt szerintem a büdös életbe nem volt.
Röviden ennyi. Bocs ha elvettem a kedved, de szépíteni azon semmit nem lehet, ha csak a híd alatt és e között választhatsz, akkor talán jobb választás lehet, de egyébként nem. Inkább keress partnert egy két főshöz, vagy bármi más.

#165. Szerző: maybe 2014-01-18 - 18:00 ó.
Tudná valaki egy picit részletezni a szigethys 1 fős lakásokat?
Méretek, állapotok (úgy általában) és milyen burkolással (vagy anélkül), felszereltséggel lehet az ottaniakat átvenni.. ?
Furán hangozhat a kérdés, főleg ha mindenhogy hasznos lehetőség, de... : "érdemes" a szigethys lakásokért 3 évig pályázni?
Mennyi esély van rá, hogy valaki máshol kapjon 1 fős lakást?

Köszönöm!!

#164. Szerző: Reni07 | Előzmény: (#163) elanor6
2014-01-17 - 12:14 ó.
Szia,

nálunk a levélben amit küldtek volt egy időpont a lakás megnézéséhez és volt egy időpont amikor az önkormányzathoz be kellett menni. Az önkormányzatál elmondják, hogy milyen teendőid vannak még (pl lakástakarék megkötés ilyenek.) Nekünk már meg volt kötve a lakáselőtakarékosság így mi másnap visszamentünk és az önkormányzatnál aláírunk egy szerződést/megállapodást pontosan már nem emlékeszem. Az önkormányzat továbbítja a győr-szolhoz. A győrszol kb 1 hét után jelentkezett, hogy mehetünk aláírni a szerződést, miután aláírtuk talán pár nap telhetett el és már át is vehettünk a lakást. Mi január elején néztük meg a lakást és kb jan 20 vettük át a lakást.

Hol kaptatok lakást?

Üdv:

Reni

#163. Szerző: elanor6 2014-01-16 - 13:20 ó.
Aki már kapott lakást: mennyi idő a lakás megnézésétől számítva, amíg megkapom a kulcsot?
Esetleg le is írhatná az ügyintézés menetét!

Köszönöm!

#162. Szerző: tadam1986 | Előzmény: (#160) Berni188
2014-01-15 - 10:25 ó.
Berni188:Szia. 10-es sorszám az nem jó?

a kétszemélyes a 6-osnál, az egyszemélyes a 7-esnél tart, így reális esélyed van

#161. Szerző: tadam1986 | Előzmény: (#160) Berni188
2014-01-07 - 12:59 ó.
Berni188:Szia. 10-es sorszám az nem jó?

10-es nem rossz szerintem, legalábbis mi cserélnénk veled

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...