Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 04. 19. szombat - Emma

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.05.21. - 45 hozzászólás DXN Ganoderma RSS Később elolvasom

#15. Szerző: Spc777 | Előzmény: (#11) andy
2009-07-22 - 08:57 ó.
Kedves Andy!

Ez nekem olyan "béközepes" dumának tűnik.

Természetesen teljes mellszélességgel képviseltem az első céget, mindaddig, amíg ki nem derült, hogy aki őket képviselte Magyarországon, nem korrekt. A termékekkel semmi gondom, gondunk nem volt, de azzal már bizony igen, hogy tavaly nyáron hat hétig zárt iroda ajtókat és semmi terméket nem találtunk. Építs így üzletet, csinálj így forgalmat és élj meg belőle!

Kerestünk mást. Találtunk jobbat.

Átigazoltunk!

Nagyon furcsa lenne, ha most nem képviselném teljes mellszélességgel a DXN - t.

Ha egy focista eligazol egy amatőr csapattól, egy profihoz, őt is megvádolod, mert már nem csillebérci sc-t képviseli teljes mellszélességgel, hanem a mondjuk a Milánt?

Miért gondolod, hogy minden csak fekete, vagy fehér lehet?

Miért gondolod, hogy csak az lehet az igazi siker, ami az elspő ötlettel valósul meg? Mellesleg ilyen nem is olyan gyakran van. Általában a sikeres emberek, amikor már sikeresek nem azt képviselik teljes mellszélességgel, amit elsőre szintén teljes mellszélességgel képviseltek.

A cégalapításokról az előző hozzászólásomból tájékozódhatsz.

Nem új! Más! És jobb!

De valóban ez érdekel, vagy csak kötözködsz?

andy:
Spc777:?????

Bocsi, de nekem nem tisztul kép cégről!
Idén március 4.-én indult cég. Rendben! De előtte melyeik Ganodermás céget képviselted teljes meggyőződéssel? S új különb lesz réginél? Esetleg régiek alapítottak új céget? Nemcsak nekünk kívülállóknak nehéz képben lennünk, de adott esetben ez még a tagoknak sem biztos, hogy megy...

#14. Szerző: Spc777 | Előzmény: (#12) Josh30
2009-07-22 - 07:11 ó.
Kedves Josh30!

Pecsétviaszgombát termesztő cég, Malaysiában van több, mint száz!
Ezekből a legnagyobbat, a DXN - t 16 éve alapították. És egy másikat, amelyik valamilyen formában megjelent Európában 13 éve.

Tehát nem mostanság, mint, ahogy azt itt igyekeznek némelyek elhinteni.

A DXN árukínálatát megjelenítő magyarországi cég sem mai csirke, nem most alakult, hanem 1998. - ban. A tulajdonosa mindig is ugyanaz az ember volt.

A megbukott MAGYAR vállalkozás, ami nem azonos egyik malaysiai céggel sem, csupán egy kisstílű viszonteladó volt, tulajdonosai közt valóban szerepelt a DXN magyarországi disztríbutorának tulajdonosa is, de ez csupán befektetés volt számára.

És éppen Ő az, aki most bírósági úton igyekszik a befektetését, elsikkasztó emberekkel szemben fellépni.

Tehát nem, hogy onnan pénzt hozott volna el, hanem őt károsították meg.

Mindezek mellett egyetlen hálózati tagnak sem származott ebből az ügyből semmilyen anyagi hátránya!

Mindenki minden esetben megkapta az általa megvásárolt termékeket, és a jogos jutalékát is.

Hogy az előbb itt megjelent vállalkozásnak nem sikerült, hát így jártak.

FONTOS!

A DXN - nek soha semmilyen köze nem volt ehhez az elsőhöz, és nem is lesz a jövőben sem!

Csak üdvözölni tudom, ha Ganoderma tartalmú termékeket fogsz fogyasztani. Az egész családom élő példa rá, hogy ez nagyon jó dolog.
Az immunrendszeredet és a keringésedet egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy ezt milyen forrásból szerzed be!

Hidd el!
Számunkra nem az a cél, hogy mindenki tőlünk vásároljon! Vannak éppen elegen!
A DXN - nek mára négy földrészen több, mint 4 millió forgalmazója van! Ezek nagyjából 20-25 millió fogyasztót szolgálnak ki.

Európában márciusban indultunk, ma közel 5.000 törzsvásárlója van a DXN - nek!

Irdatlan nagy ez a piac! Ha Te máshonnan vásárolsz, ettől nem lesz kevesebb az én bónuszom, ami a harmadik hónapban már több volt mint 200.000 Ft. És nagyon jól tudjuk, hogy ez példátlan az MLM cégek közt.
Nem csodálkozunk, ha kiveri a biztosítékot egyeseknél.

Nem számítva Tőled forgalomra, mégis meghívlak a weboldalamra, ahol a Pecsétviasz gombáról és a DXN-ről is további információkat kaphatsz: www.spc777kave.com

Josh30:Spc777: a két Ganoderma cég adatai között én kurkásztam. Az egyik éppen becsődölt, amikor a másik megalakult, és az andy által idézett szövegben van egy lényeges félmondat, miszerint a két cégnek "a tulajdonosi köre részben ugyanaz".
de ha valaha veszek, biztos, hogy nem hálózati terjesztőtől.

#13. Szerző: bbsc 2009-07-20 - 23:52 ó.
Mi van újabb átverés amit mások bevesznek?

#12. Szerző: Josh30 2009-07-20 - 21:30 ó.
Spc777: a két Ganoderma cég adatai között én kurkásztam. Csak csendesen említeném meg, hogy a vasból készült tárgyakat sok-sok cég árulja. Van köztük sikeres, becsődölt, meg szép egyenletesen működő, sok-sok tulajdonossal. A pecsétviaszgomba termékeit (mennyivel szebb szó, mint a Ganoderma...) kettő. Az egyik éppen becsődölt, amikor a másik megalakult, és az andy által idézett szövegben van egy lényeges félmondat, miszerint a két cégnek "a tulajdonosi köre részben ugyanaz". Elég régóta dolgozom a kereskedelemben ahhoz, hogy ismerjek cégeket és embereket, akik mint a búvópatak, időről-időre eltűnnek és felbukkannak, más-más helyen, profillal, és adósságot, csődöt, pusztulást hagynak maguk után. A kereskedelem parazitái, akik a "tisztes haszon" varázsszónál többre értékelik a "mutyizás, vagyonátmentés, lehúzás, trükközés" szavakat.
Mindazonáltal igazad van. Ki-ki maga dönt. A pecsétviaszgomba jótékony hatásairól magam is sokat olvastam (tagadhatatlanul az itteni erőszakos nyomulás hatására), de ha valaha veszek, biztos, hogy nem hálózati terjesztőtől.

#11. Szerző: andy | Előzmény: (#10) Spc777
2009-07-20 - 06:56 ó.
Spc777:?????

Próbálom értelmezni ezt az utalást, de nem megy.

Biztos majd elmagyarázod.

A mi saját kútfőből megy az ennyi:

Ha a Te szemed előtt megjelenik egy cég, aki foglalkozik valamivel, akkor gyorsan keresel egy hasonlót, amelyiket éppen felszámolnak, és az APEH eljárást folytat ellene, és ezzel a hírrel kampányolsz.
Ez kicsit röhejes, megy olyan politikás, ellenzékis baromkodásnak tűnik előttem.

Te egy már éppen egy éve kétes működésű cég piszkos dolgaival érvelsz (melyet természetesen a témában érintettek nagyon jól ismernek), egy Magyarországon idén március 04.-től indult cég ellen. Aki mellesleg 16 éve olyan piacokon bizonyít, mint Ausztrália, India, vagy Mexikö - csak néhány kiragadott példát felsorakoztatva.

Ha logikád, vagy mi, helyes lenne, akkor mától nekem nem szabadna vasból készült tárgyakat vásárolnom, mert a diósgyőri vasas cég ugye becsődölt. És akkor nyilván az összes simlis!

Miért nem mész el országgyűlési képviselőnek?
Garantáltan beférnél! Még fizetnének is az efféle nyilatkozataidért!

A gomvarráshoz: www.kisalfold.hu/forum/ganoterapia-_ganoderma_gomba_az_immunerositesben/1000045/2003109/?action=kifejt

Bocsi, de nekem nem tisztul kép cégről!
Idén március 4.-én indult cég. Rendben! De előtte melyeik Ganodermás céget képviselted teljes meggyőződéssel? S új különb lesz réginél? Esetleg régiek alapítottak új céget? Nemcsak nekünk kívülállóknak nehéz képben lennünk, de adott esetben ez még a tagoknak sem biztos, hogy megy...

#10. Szerző: Spc777 | Előzmény: (#9) andy
2009-07-20 - 05:53 ó.
?????

Próbálom értelmezni ezt az utalást, de nem megy.

Biztos majd elmagyarázod.

A mi saját kútfőből megy az ennyi:

Ha a Te szemed előtt megjelenik egy cég, aki foglalkozik valamivel, akkor gyorsan keresel egy hasonlót, amelyiket éppen felszámolnak, és az APEH eljárást folytat ellene, és ezzel a hírrel kampányolsz.
Ez kicsit röhejes, megy olyan politikás, ellenzékis baromkodásnak tűnik előttem.

Te egy már éppen egy éve kétes működésű cég piszkos dolgaival érvelsz (melyet természetesen a témában érintettek nagyon jól ismernek), egy Magyarországon idén március 04.-től indult cég ellen. Aki mellesleg 16 éve olyan piacokon bizonyít, mint Ausztrália, India, vagy Mexikö - csak néhány kiragadott példát felsorakoztatva.

Ha logikád, vagy mi, helyes lenne, akkor mától nekem nem szabadna vasból készült tárgyakat vásárolnom, mert a diósgyőri vasas cég ugye becsődölt. És akkor nyilván az összes simlis!

Miért nem mész el országgyűlési képviselőnek?
Garantáltan beférnél! Még fizetnének is az efféle nyilatkozataidért!

A gomvarráshoz: www.kisalfold.hu/forum/ganoterapia-_ganoderma_gomba_az_immunerositesben/1000045/2003109/?action=kifejt

#9. Szerző: andy | Előzmény: (#8) Spc777
2009-07-19 - 07:44 ó.
#8. Szerző: Spc777 2009-07-19 - 07:18 ó.
#7. Szerző: Josh30 2009-07-05 - 22:46 ó.
Egy húsz éve halott "klasszikus" után szabadon: a kávé legyen kávé!
Ennek meg ráadásul olyan neve van, mint egy fertőző betegségnek. Azonkívül tényleg elég ízléstelen dolog félévente előrángatni ezt a témát. Ha valaki ilyen drága vacakot árul, akkor tényleg legyen pénze valami kevésbé lúzer módon hirdetni.

#6. Szerző: andy | Előzmény: (#4) wellnesskavehaz
2009-07-05 - 19:00 ó.
wellnesskavehaz:Miért kéne fizetősen hirdetnie?
Azért van az internet hogy mindenki szabadon használja a lehetőségeket.
Te meg miért kötözködsz, nincs ennél jobb dolgod?Javaslom inkább te is csatlakozz a DXN hez és keress pénzt azzal hogy egészséges kávét iszol!
Ganoderma tartalmú termékeinket 4 millióan fogyasztják a világon, s most már Európában is lehetővé vált, akár neked is!
Ganoderma kávé az elöbbi linken vagy ganoderma kávé a http://wellnesskavehaz.hu
kinálatából. Tudod vannak akik kifogást keresnem vannak akik pénzt![url]

Felhasználói szabályzatban szerepel:
§7. A felhasználók nem használhatják e hozzászólási felületeket reklámtevékenység folytatására, kivéve, ha erre írásos engedéllyel rendelkeznek a Szolgáltatótól."

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...