Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 08. 01. péntek - Boglárka

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.05.21. - 45 hozzászólás DXN Ganoderma RSS Később elolvasom

#25. Szerző: Teréz 2010-01-13 - 13:27 ó.
Mindenki hozzájuthat ezekhez a finom, ízletes
és nem utolsósorban az egészségre jótékony hatású kávékhoz itt: www.akave.dxn.hu

Fokozza a szervezet természetes öngyógyító képességét, és lehetővé teszi, hogy a szervezet erős immunrendszert alakítson ki.
Csökkenti a vérben a koleszterin és a szabad zsírok mennyiségét.
Csökkenti a vércukorszintet; visszaállítja a hasnyálmirigy működését.
Csökkenti a vérben található lipidek számát, és stabilizálja a vörösvérsejtek membránjait.
Mivel a ganoderma adenozint tartalmaz, csökkentheti a vérlemezkék felhalmozódását, bomlasztja a trombinokat és megakadályozza a trombózist.
Javítja a mellékvesekéreg működését az endokrin-egyensúly fenntartása érdekében.

#24. Szerző: Teréz 2010-01-12 - 12:27 ó.
Eddig csak egy káros szenvedélyem volt a kávézás! Amióta nálunk is kaphatóak a DXN ganodermás kávéi, az sincs! Ráadásul egyik finomabb mint a másik és még a napi immunerősítésem is megoldott! www.akave.dxn.hu

#23. Szerző: wellnessitalok 2009-12-02 - 14:54 ó.
Sziasztok!

Én is a DXN Ganoderma kávét fogyasztom, és csak dícsérni tudom a jótékony hatásait.
Online tudtok rendelni Ganoderma kávét, és így Ti is tapasztalhatjátok a DXN termékeinek a lúgosító hatásait!

www.wellnessitalok.hu

#22. Szerző: wellnesskavehaz 2009-11-28 - 21:32 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Ha már ide találtál kedves fórumozó, hát ne maradj ki a Mikulás hadmüveletből

Érdekelnék a termékek de kicsit tartózkodó , tele van kérdésekkel?
Milyen ízű lehet, valóban nincs gomba íze?
Mik a különbségek? Melyik a finomabb? A gyerek is szeretni fogja?

Nos mától nincs akadálya, hogy kipróbálja a DXN kávéit és a forró csokit!
Most lehetőséget biztosítok mindenki számára, hogy 1500Ft +postaköltség/ 500Ft / áron kipróbálja a 6 kávét és a forró csokit amikből ízlés szerint elkészítve minimum 14 egészséges forró ital készíthető!

ÉS AJÁNDÉKBA ELKÜLDÖK ÖNNEK EGY A GANODERMA EGÉSZSÉGÜGYI HATÁSAIRÓL SZÓLÓ KIS KÖNYVET MELYNEK AZ ÉRTÉKE ÉS ÁRA 315FT EGYÉBKÉNT!

részletek itt: http://ganodermakave.info/dxnprobacsomag.html

#21. Szerző: e-ganoderma.hu 2009-11-25 - 16:25 ó.
Mondhat bárki bármit, attól a Ganoderma még Ganoderma marad. Nagyon sok emberen segített már, és fog ezután is.
A legtöbb betegség a szervezet mérgezésének és elsavasodásának a következménye. A Ganoderma egyszerre méregtelenít, tisztítja a vérereket, és erősen lúgosít. Az ázsiai gyógymódokhoz kapcsolódik, amelyek nem tünetileg kezelnek, hanem az okot szüntetik meg. A pecsétviaszgomba csak egyetlen dolgot tesz, de azt zseniálisan. A többi pozitív eredmény ennek a mellékhatása. A Ganoderma feltérképezi a bennünk rejlő elváltozásokat, és megerősítve immunrendszerünket, serkenti a szervezet öngyógyító folyamatait.
www.e-ganoderma.hu

#20. Szerző: ganodermakavek 2009-11-18 - 21:58 ó.
Sziasztok!

Én is a ganoderma családhoz tartozom, de nem biztos, hogy a fórumon ez a vitatkozás előbbre visz. Én sokat köszönhetek neki, de nem csak én, hanem az édesapám is. Talán többet innen.

www.dxnkave.hu/blog

#19. Szerző: Spc777 | Előzmény: (#17) Spc777
2009-10-19 - 05:38 ó.
Jajjj!

Most nézem, hogy nem írtam, milyen témában íródik a blogom.

Természetesen DXN, Ganoderma, egészségmegőrzés, és az anyagi helyzetünk orvoslása a témája!

Bocsi!

Spc777:Üdv Mindenki!

Nagyon sok az érdeklődő.
Ezért is:
Belefogtam egy blog írásába, hogy ne kelljen minden alkalommal újra levélben válaszolnom. (Hiába: talán kicsit kényelmes vagyok!)

Ma már van a blogon annyi tartalom, hogy érdemes átnézni a téma iránt érdeklődőknek:

buszosvoltam.blogspot.com/

Spc777
kattintson a képre a nagyobb mérethez

#18. Szerző: wellnesskavehaz 2009-10-17 - 08:33 ó.
"még mindig tisztességtelen módon, reklámnak használva a fórum területét!"
Kénytelen vagyok ezzel vitába szállni! Az internet a szabadság lehetősége!
És egy óriási lehetőség arra, hogy megoldást találjunk a problémáinkra!
Én miután volt egy stroke szerű betegségem tavaly és utána hónapokig nem tudtam aludni, rosszul voltam , elöjött a refluxom kétségbeesetten ütögettem a googleba a alvászavar,reflux, depresszió szavakat mert nagyon szerettem volna megoldást.
Lehet hogy téged zavar a ganoderma betoppanása a fórumra , de én mint segítséget kereső ember bizony nagyon örültem volna akkor, ha rátalál a Google nekem egy fórumra és segítséget kapok problémámra. Aztán rátaláltam a DXN ganoderma termékekre és azok végre használtak! Minden gyógyszert le tudtam rakni, elmúlt a reflux, óriásiakat alszom és egészséges vagyok. Ezek után írtam be én ebbe a fórumba és bár úgy látszik vannak akik csak azt szeretik itt látni, ami úgyanúgy a rossz dolgokról beszél mint a híradó én azért bemerészkedtem ide valami jó hírrel is.
Ha neked ez reklám akkor legyen az ! Biztos hogy van akinek viszont segíteni fog ha rá talál, mint ahogy én is kétségbeesetten kerestem a megoldást anno.
És egy fórum ugyanolyan mint egy kéretlen email, nem muszáj annak elolvasni akit nem érdekel. Menj tovább és olvass a Gyurcsányról, a magyar gárdáról vagy a turulmadárról ha téged csak az érdekel.
Jó egészséget mindenkinek:
Nagy Gábor
http://wellnesskavehaz.hu/blog

#17. Szerző: Spc777 2009-10-15 - 07:22 ó.
Üdv Mindenki!

Nagyon sok az érdeklődő.
Ezért is:
Belefogtam egy blog írásába, hogy ne kelljen minden alkalommal újra levélben válaszolnom. (Hiába: talán kicsit kényelmes vagyok!)

Ma már van a blogon annyi tartalom, hogy érdemes átnézni a téma iránt érdeklődőknek:

buszosvoltam.blogspot.com/

Spc777

#16. Szerző: andy | Előzmény: (#15) Spc777
2009-07-22 - 09:30 ó.
Kedves Spc777!

Nem hiszem, hogy kötekednék!

Én mindössze kívülállóként azt érzékeltem, hogy ezerrel betoppant ganoderma a fórumra. Ganodermás ajánlott linkekben anno Max-Immunos riportra hivatkozás, mely azért nem egy és ugyanaz, mit képviselt volt céged, de üzleti érdek felülírta a tisztességet. Majd síri csend, s betoppan újra, de más névvel... s nyugodtan írhatom, mert így érzem, hogy mindezt egyre erőszakosabban (bár ez nem rád vonatkozik, hisz nem Te indítottad topikot!), még mindig tisztességtelen módon, reklámnak használva a fórum területét!
Tudom nem előre látható cégtulajok tisztességes avagy tisztességtelen hozzáállása az üzlethez! De a jelenlegi piacon nem lehet zokon venni, ha valaki cégjegyzékből, cégfürkészből, stb... informálódik az ajánlatot tevő cégről, eredményéről...
Nekem is épp napokban volt egy ajánlatom. Említésre került cég jegyzett tőkéje, mint háttér, az elért eredmények, de mivel szeretem tiszta vizet a pohárban, az első dolgom volt itthon tájékozódni, mely a döntésemhez szükséges! Fontos dolog tudni, hogy kit képvisel munkatárs, dolgozó, alkalmazott! S fontos legalábbis számomra, hogy üzletileg, s emberi oldalról is megbízható e Én ilyen vagyok. Vállalom!
Egyébiránt köszönöm válaszod, és Joshnak írt soaridat is!
Tegnap pl töröltetett egy topik, de a legutolsó vélemény is igazságot rejt magában: nem is keveset...

Üdv.:Andy

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...