Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 08. 31. vasárnap - Erika, Bella

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2009.05.21. - 45 hozzászólás DXN Ganoderma RSS Később elolvasom

#35. Szerző: wellnesskavehaz 2010-12-20 - 08:34 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Áldott és békés karácsonyi ünnepeket kivánok!
A kávémat én is a Wellnesskávéházból vásárolom, s azóta nem ég a gyomrom és jobban bíirom a strapát! Pedig munka most van bőven
Mikulás
wellnesskavehaz.hu

#34. Szerző: Teréz 2010-09-26 - 18:09 ó.
Mindenki hozzájuthat ezekhez a finom, ízletes
és nem utolsósorban az egészségre jótékony hatású lúgosító kávékhoz itt: www.akave.dxn.hu

Fokozza a szervezet természetes öngyógyító képességét, és lehetővé teszi, hogy a szervezet erős immunrendszert alakítson ki.
Csökkenti a vérben a koleszterin és a szabad zsírok mennyiségét.
Nagyon finom arabika kávé ganodermával.

www.akave.dxn.hu

#33. Szerző: wellnesskavehaz 2010-09-09 - 13:27 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Koffeinnel ellentétben tartós éberség!
Már egyetemi éveim óta nagyon alacsony volt a vérnyomásom (90-100/60) emellett vérszegénységgel is küzdöttem. Emiatt igen fáradékonynak éreztem magam állandóan, a sok tanulás, munka mellet gyakran a hétvégéket is átaludtam. Soha nem voltam kipihenve, nem tudtam igazán feltöltodni. Ez a helyzet csak tovább romlott terhességeim alatt, annak ellenére, hogy mindvégig szedtem vitaminokat, vasat. Ma mint két gyermekeket nevelo anyuka reggeltol estig meg sem állok. Folyamatosan idohiánnyal küszködve teljes intenzitással kell a családot, a munkát és a háztartást ellátni. Ebben a buvös háromszögben most már sikerül az egyensúlyt megtalálnom a ganodermás kávék és a spirulina segítségével.
Azóta 1,5-2 órával kevesebbet alszok, mégis kipihenve érzem magam reggel és egész nap tele vagyok energiával, nem vagyok fáradt. A vérnyomásom rendezodött és a vérképem is szépen javul.
A kezeim, lábaim a számítógépnél való sok üléstol folyamatosan jéghidegek voltak, a szemeim estére vérben úsztak, ma már ez is a múltté.
A korábban nagyon száraz, fakó borömre már szinte egyáltalán nem használok krémeket, a bõröm kirózsásodott, szarkalábaim is eltûnõ félben vannak. )
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Próbálja ki Ön is!

Szilágyi Krisztina, Budapest
http://ganodermakave.info[url]

#32. Szerző: Teréz 2010-05-15 - 16:52 ó.
Mindenki hozzájuthat ezekhez a finom, ízletes
és nem utolsósorban az egészségre jótékony hatású kávékhoz itt:www.akave.dxn.hu

Fokozza a szervezet természetes öngyógyító képességét, és lehetővé teszi, hogy a szervezet erős immunrendszert alakítson ki.

www.akave.dxn.hu

#31. Szerző: wellnesskavehaz 2010-04-19 - 12:12 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Ha érdekelnek a ganoderma termékek, ha szeretnél többet tudni a hatékony fogyókúráról, és a betegségek kezeléséről természetesen kockázatok és mellékhatások nélkül akkor gyere fel és hallgasd meg webkonferenciánkat minden péntek este 20 órakor. A link a http://dxnmlm.info oldalon vagy ezt bemásolva a böngészőbe:
http://www.hotconference.com/conference,55829324,private
jelszó: start
Nagy Gábor[url][url]

#30. Szerző: Teréz 2010-04-16 - 19:00 ó.
www.akave.dxn.hu/termekek

#29. Szerző: Teréz 2010-04-11 - 17:24 ó.
Mindenki hozzájuthat ezekhez a finom,ízletes és nem utolsósorban az egészségre jótékony hatású kávékhoz itt: www.akave.dxn.hu

Csökkenti a vércukorszintet; visszaállítja a hasnyálmirigy működését.
Csökkenti a vérben található lipidek számát, és stabilizálja a vörösvérsejtek membránjait.
Mivel a ganoderma adenozint tartalmaz, csökkentheti a vérlemezkék felhalmozódását, bomlasztja a trombinokat és megakadályozza a trombózist.
Javítja a mellékvesekéreg működését az endokrin-egyensúly fenntartása érdekében.

#28. Szerző: aktivsejt.dxn.hu 2010-03-03 - 21:17 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Aktív sejtnek kávé, tea, kakaó ganodermából való!

Másolja a böngészőbe: aktivsejt.dxn.hu

(szlogen kizárólagos tulajdonosa az aktivsejt.dxn.hu)

Hasonló gondolkodásúak jelentkezését várjuk!

Egészségre fel!

Hajrá! Indul a Ganoderma buli!

A sejtjei imádni fogják!

www.aktivsejt.dxn.hu

reishi = ganoderma = pecsétviaszgomba, cordyceps = hernyógomba

#27. Szerző: ganoterapia 2010-02-25 - 07:49 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez http://ganoterapia.hu[url]
2009. júniusában kezdtem inni a ganoderma tartalmú kávét, felváltva a Lingzhi Coffee 3 in1 és a Lingzhi Black Coffee fajtát. (A 3 in 1-bent jobban szeretem, mert a nádcukorral ízesítve már nem kell édesítenem.)
Egy-két hét múlva, a kávéval párhuzamosan elkezdtem szedni a GL és RG kapszulákat, naponta 1-1 darabot.
Magas volt a vérnyomásom (157), dagadt a lábam és a refluxtól is szenvedtem.
A lábdagadás miatt úgy aludtam, hogy a földön feküdtem, a lábamat meg a fotelra raktam fel. Nem igazán volt kényelmes, de csak így tudtam elérni, hogy a lábam reggelig kicsit lelappadjon. A reflux miatt viszont deréktől felfelé a testemnek magasabban kellett volna lennie mint deréktől lefelé. (A lábdagadás kényelmetlenebb és fájdalmasabb volt mint a reflux, ezért döntöttem így.)
Kb. augusztus közepétől már kényelmesen alhattam, rendbejött a lábam, és akkor döbbentem rá, hogy a fent említett pózban alvás ellenére már régen tünetmentes a refluxom. A fenti kellemes tapasztalaton felbuzdulva megmérettem a vérnyomásomat (négy-öt naponként többször is), ami 127 és 132 között mozgott.
A kávét azóta is iszom, mert szeretem. A kapszulák szedését is újra elkezdem, így tavasszal nem árt egy kis immunerősítés.
Jól érzem magam, a ganodermakávé az egészségmegőrzés kellemes módja.
Mindenkinek jó egészséget kívánok!
Nagy Éva
www.nagyeva.ganodermakave.hu[url]

#26. Szerző: Teréz 2010-01-14 - 18:33 ó.
Mint utóbb kiderült a DXN egészséges kávék fogyasztásával
még egy jövedelmező és korrekt mlm-s üzleti lehetőséghez is jutottunk!
Azt mondják, aki keres az talál :
www.akave.dxn.hu/uzleti_lehetoseg

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...