Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2015. 01. 25. vasárnap - Pál

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2006.03.13. - 246 hozzászólás Családi pótlék Ausztriából. RSS Később elolvasom

#246. Szerző: Ausztriaicspadógyes 2015-01-08 - 11:22 ó.
Az ausztriai családi pótlék és adóval kapcsolatban olvasgatom a különböző fórumokat és azt szűrtem le, hogy szinte mindenki nagy hozzáértő ennek ellenére akkora sületlenségeket írnak és teljesen össze keverik a dolgokat!
Elsőre mi is azt gondoltuk, hogy magunk elrendezzük. Aztán amikor már két éve húzódott és a hivatalok teljesen kiidegeltek bennünket, egy csomó időnk ráment és mégsem értünk a végére, rájöttünk, hogy meg kell bíznunk egy hozzáértő, ezzel foglalkozó irodát.
Azóta nyugodtak vagyunk és rendben vannak az osztrák dolgaink.
Sziasztok!
Egy soproni irodában intézem a családi pótlékot és adót. Megbízhatóak és nem is drágák, mindent megoldanak. NYUGODT SZÍVVEL AJÁNLOM ŐKET!
HBB Iroda Sopron, Rákóczi u. 2. Tel: +3699-363-750

#245. Szerző: Ausztriaicspadógyes | Előzmény: (#241) Zsuzsanna80
2015-01-08 - 11:06 ó.
Zsuzsanna80:Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy van itt köztetek valaki, aki vállalkozóként ment Ausztriából GYESre, és Mo-ra kapja a CSP-t, illetve a GYES-t? Illetve jogosult valaki vállalkozóként is ezekre a juttatásokra?
Köszönettel, aki válaszol...

Szia!

Én egy soproni irodában intézem évek óta a családi pótlékot és az adót is. Teljesen megbízhatóak és nem is drágák, mindent megoldanak. A barátaink nem is Soproniak és mégis sikerült nekik is e-mailben és postán elintézni mindent! A másik ismerősöm vállalkozó masszőr kinn, neki is elintézték a családit! Csak ajánlani tudom őket!
HBB Iroda Sopron, Rákóczi u. 2. Tel: +3699-3637-50

#244. Szerző: smoni73 | Előzmény: (#238) jnora
2015-01-03 - 20:18 ó.
jnora:Sziasztok!

Független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég képviselőjeként nagyon szívesen segítek minden Ausztriában dolgozóknak az adózásban, családi pótlék, gyes teljeskörű ügyintézésében, állami támogatások felkutatásában mind a 2 országban valamint minden pénzügyi szektort érintő témában.

Részletekért keressetek bizalommal!

Üdvözlöm ! Az élettársam ausztriában dolgozott (hivatalosan) ! 201405.17.-én meghalt itthon balesetben, Van egy közös gyermekünk 10 éves , május óta semmit nemkaptunk , ha tudna tanácsot adni megköszönném

#243. Szerző: smoni73 | Előzmény: (#238) jnora
2015-01-03 - 20:15 ó.
jnora:Sziasztok!

Független pénzügyi tanácsadással foglalkozó cég képviselőjeként nagyon szívesen segítek minden Ausztriában dolgozóknak az adózásban, családi pótlék, gyes teljeskörű ügyintézésében, állami támogatások felkutatásában mind a 2 országban valamint minden pénzügyi szektort érintő témában.

#242. Szerző: smoni73 2015-01-03 - 20:14 ó.
Sziasztok! Meghalt az élettársam itthon kerékpáros balesetben :-( Ausztriában dolgozott hivatalosan 1 évet! A cég még nemfizette ki a fizetését , túlórapénz ...stb... mert még nemvolt hagyatéki kint! Van 1 közös kislányunk 10 éves! Árvaságit elindítottuk itt magyarországon de mivel ausztriában+németországban+itthon is dolgozott megnézik melyik államban mennyit kapnánk és a legtöbbet fizető Ország foglya utalni a pénzt.
= hónapja meghalt azóta egy fillért sem kaptunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hova forduljak jogorvoslatért , pénzem nincs

#241. Szerző: Zsuzsanna80 2014-12-17 - 17:03 ó.
Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy van itt köztetek valaki, aki vállalkozóként ment Ausztriából GYESre, és Mo-ra kapja a CSP-t, illetve a GYES-t? Illetve jogosult valaki vállalkozóként is ezekre a juttatásokra?
Köszönettel, aki válaszol...

#240. Szerző: Ausztriaicspadógyes 2014-12-03 - 15:44 ó.
Sziasztok!

Én egy soproni irodában intézem évek óta a családi pótlékot és adót. Teljesen megbízhatóak és nem is drágák, mindent megoldanak. A barátaink nem is Soproniak és mégis sikerült nekik is e-mailben és postán elintézni mindent!
HBB Iroda Sopron, Rákóczi u. 2. Tel: +3699-3637-50

#239. Szerző: Szotyi007 2014-11-25 - 14:48 ó.
Sziasztok!

Csak ajánlani tudom az Euro-Finanz-Service Zrt-az osztrák gyes, adóvisszatérítés, családi pótlék stb problémamentes ügyintézéséhez!

06 20 614 63 53

Mi nagyon meg vagyunk elégedve velük!

#238. Szerző: jnora 2014-11-25 - 14:38 ó.
Sziasztok!

#237. Szerző: lusman77 2014-11-02 - 14:31 ó.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. 2013 május 13.-án beadtuk a 2012-es családi póték különbözet kérelmünket. 2013 szeptemberében visszaküldtem az utolsó papirokat a MÁK-hoz. Ők 2014 februárig ráültek a papirokra! Márciusra kiért. Pár hónap szünet, majd kiegészítő papírokat kértek, visszaküldtük. Most megint kérnek egy papírt "AUFSTELLUNG IHRER LEBENSERHALUNGSKOSTEN". Mire gondolhatnak pontosan, és miért kérik. Csekk fénymásolat is kell?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv:Hajni

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...