Kisalföld logö

2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

XVI. Győri Általános Vásár Szakmai és Színpadi programjai

Szakmai programok:

2006. június 8.

11.00 – 12.00  Színpad Ünnepélyes megnyitó, díjátadás
12.00 – 13.00  Színpad Állófogadás
13.00 – 16.00  Jogi Intézet Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Deák terem és a Felkínálom Marketing Menedzser Center programja
Nemzetközi Üzletember Találkozó
Romániai üzleti kapcsolatok, a kis- és középvállalatok lehetőségei az EU csatlakozás jegyében
Előadó: Kónya László Magyarország Kolozsvári Konzulátus külgazdasági szakdiplomatája
Szlovák-magyar üzleti kapcsolatok fejlesztésének szükségessége
Előadó: Dr. Varga Tibor Magyarország Pozsonyi Konzulátus külgazdasági szakdiplomatája
Horvát export- és befektetési lehetőségekről
Előadó: Dr. Sült Tibor Magyarország Zágrábi Konzulátus külgazdasági szakdiplomatája
Kapcsolatépítő tárgyalások a jelenlévő vállalkozások valamint a kereskedelmi képviseletek vezetőivel
13.00 – 14.00  B csarnok Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara  programja
Bemutatkozik a Győr Ipartörténeti Gyűjtemény Alapítvány
Előadó: Mikóczi Tamás a kuratórium alelnöke
Gritsch Gyula a kuratórium alelnöke
15.00 – 16.30  B csarnok A Kisalföldi Vállalkozásfejlesztési Alapítvány programja
A Kisalföldi Vállalkozásfejlesztési Alapítvány tevékenységei
Előadó: Dr. Iváncsics János a KVA ügyvezető igazgatója
Általános pályázati információk mikro-, kis- és középvállalkozások részére
Előadó: Rakó István a Reginet Kft. vezető tanácsadója
Mikrohitel program ismertetése
Előadó: Vargyas Csaba mikrohitel menedzser KVA
Az MFB „Sikeres Magyarországért" vállalkozásfejlesztési hitelprogramja az üzleti szektor számára
 Előadó: Csanakiné Nagy Ilona képviseletvezető MFB Rt.
Vass László képviselő MFB Rt.

2006. június 9.

11.00 – 11.30  B csarnok Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara programja
A Kamara feladatai, a kis- és középvállalkozások lehetőségei a Fejlesztési Pólus Programban
Előadó: Mihalicz Antal a GYMS KIK elnöke
11.30 – 12.00   B csarnok Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara programja
Mesterképzés a ROP program segítségével
Előadó: Pális Ferenc a GYMS KIK szakképzési vezetője
12.00 – 14.00 B csarnok Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara programja
Vám Műhely
Előadó:  Tüske Péter a Magyar Vámügyi Szövetség elnöke
14.00 – 17.00 B csarnok Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara programja
Kamarai Szalon 
Az aláírás, mint személyiségünk bélyegzője
Előadó: Soóky Andrea S.K. Grafológiai és Írásszakértői Iroda és Oktatási Központ vezetője
Életünk a számok tükrében, önismeret, egészség, vállalkozás
Előadó: Bősi Éva a Harmónia Szabadegyetem oktatója
Gyermekekről a gyermekekért – a gyermekek élettere, a feng shui a nevelésben
Előadó: Kunczly Judit a Harmónia Szabadegyetem igazgatója

Színpadi programok:

2006. június 9 (péntek) - Nagyszínpad)

15.00-18.00 DANUBIUS RÁDIÓ élő közvetítéssel egybekötött műsora
Duplaszaltó 3 órás műsora Rádió Petrával és Rákóczi Ferenccel
18.00 BACK II BLACK együttes élő koncertje
19.30 Táncos élőzene a Party Band-del

2006. június 10 (szombat) - Nagyszínpad

11.00 Zenés Gyermekszínház -  „Mátyás király és az okos lány"
12.00-14.00 Slágerzenék
14.00  Tánc Show: Are a Bones, Alfa Dance, Rithmic Team, Albatros, Hard Steps (ír step)..
16.00 DOLLY ROLL együttes műsora
17.00 MEGASZTÁR második szériájának fellépői:
17.00 TÓTH GABI zenés műsora
17.40 PÁL TAMÁS zenés műsora
18.15 GÁL CSABA „BOOGIE" és együttesének élő koncertje
20.00 Zenés mulatság a Háttér Band-del és az
I. Győri Karaoke verseny döntőseivel

2006.június 11 (vasárnap) - Nagyszínpad

11.00 Zenés Gyermekszínházi Előadás:
Vitéz László bábszínháza, Kodály Zoltán: Kállai kettős bábtánc
Gyurkó Henrik Kossuth díjas bábművész előadásában
12.00-14.00 Gépzene
14.00 Rebels együttes élő műsora
15.00 KIS TEHÉN TÁNCZENEKAR élő koncertje
17.00 IRIGY HÓNALJMIRIGY műsora
17.45 Fődíj sorsolás
18.00 BÓDI GUSZTI, BÓDI CSABY ÉS NÓTÁR MARY műsora
19.00 Zenés vigadalom a LOYD egylettel


2006. június 11. (vasárnap) – B csarnok színpad

14.00 – 18.00 Szigetközi kulturális programok
14.00  Tátika moderntánc Dunaszigetről
14.30 Mali Dunaj énekkar
15.00  Kimlei Harmonika Együttes
15.30  Konoplje Tánccsoport Kimléről
16.00  Kemene Táncszínház Kimléről
16.30  Szigetköz AMI Darnózseliből
17.00  Őszi Rózsa énekkar Darnózseliből
17.30  Szigetköz Néptáncegyüttes Darnózseliből

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Húsz szanyi gól

Tovább olvasom