2018. 01. 24. szerda - Timót -1°C | 6°C Még több cikk.

Végre nyugalom

Kosárlabda Soproni sÖdörgök Debreceni Vadkakasok 120 63 (33–15, 30–16, 25–15, 32–17)

Sopron, NB I-es férfimérkőzés, 400 néző. V.: Téczely, Török, Farkas.

Edző: Walke Károly
A megilletődött debreceni fiatalok az első percekben nem tudtak mit kezdeni a soproni együttes határozott védekezésével. A folytatásban a vendégek is vezettek egy-két formás támadást, ám a soproni együttes magasságbeli és tudásbeli fölényét kihasználva helyenként igen látványos játékkal növelte előnyét. Sterbenz László szünet után is próbált bőven játéklehetőséget adni azoknak, akik eddig keveset jutottak szóhoz, és az újonc Péter Tamás is két duplával járult hozzá a fölényes hazai sikerhez.
Sterbenz László: – Végre egy nyugodt mérkőzés. Néhány szép jelenetnek örülhettünk mi is, szurkolóink is.
Walke Károly: – Amióta együtt dolgozunk, ilyen gyengén még nem játszottunk.