Tapolca, 300 néző. V.: Németh T.

Gelencsér – Berta (Farkas), Bárány, Lukácsi, Márkó, Kóródi, Tóth (Wolher), Halász, Renczes, Németh, Jónás. Edző: Csáki László.
Kleizer – Bencsics, Horváth, Füsi, Deák, Licskai (Végh Z.), Tóth, Szpevár (Zsirai), Hegyi, Szűcs, Dezamics. Edző: Csorba János.
Gsz.: Füsi.
A 14. percben a Kapuvár vezetett támadást, a jobb oldalon Hegyi szöktette Licskait, aki 2 lépés után 18 méterről lőtt, a labda a felső kapufáról kipattant, és az érkező Füsi 18 méterről az üres kapuba bólintott. 0–1. A 63. percben a Tapolca tizenhatosán pattogott a labda, a felszabadítás után 28 méterről középről Szpevár vállalkozott lövésre. A bombaerős lövést a kapus hárította. A 71. percben Zsirai 50 méteres átadásából Licskai indult meg a jobb oldalon, kissé kisodródva 16 méterről lövésre vállalkozott, a labda centiméterekre hagyta el a játékteret a hosszú sarok felett. Négy perc múlva egy jobb oldali támadás után a tapolcai Tóth lőtt kapura, Kleizer bravúrral hárított. A szöglet elvégzése után a jobbhátvéd átfejelte a kimozduló kapust, de a gólvonalról felszabadítottak a védők.
Megérdemelt győzelmet aratott a helyenként jobban játszó vendég kapuvári együttes.
Jók: Gelencsér, Tóth, ill. Füsi, Licskai, Szpevár.
Csáki László: – Teljesen megérdemelt győzelmet aratott a Kapuvár, az edzőmérkőzések alapján a túlzott önbizalom a visszájára fordult.
Csorba János: – Lelkes, odaadó játékkal értékes győzelmet szereztünk.