Gelencsér – Hegedüs, Bárány, Lukácsa, Németh K., Viski, Tóth Sz., Tóth B., Kiss M., Sinkó (Kiss G), Simon (Farkas B). Edző: Csáki László.
Lőre – Buti, Csík, Horváth (Jandó), Jakab, Nyerges, Bóna (Szabados), Tóth Z., Bárány N., Hollósi, Németh I. Edző: Horváth László.
Gsz.: Sinkó, Tóth B., ill. Hollósi, Csík.
Kiállítva: Tóth B.
A 15. percben Tóth B. bal oldali szabadrúgását a hosszú oldalon Sinkó élesen fejelte a léc alá. 1–0. Három perc múlva egy jobb oldali csornai támadás végén Bárány beadását két védő is elvétette középen, így Hollósi-

nak nem volt nehéz dolga a hálóba lőni. 1–1. A 42. percben Simon egy már elvesztett labdáért tovább küzdött, amit visszaszerzett majd védője szabálytalanul gáncsolta a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Tóth B. magabiztosan értékesítette. 2–1. Az 55. percben Tóth B.-t második sárga lapja miatt kiállította a játékvezető. A megítélt szabadrúgást Hollósi élesen középre lőtte, s Csík senkitől sem zavartatva középről, 8 méterről, nagy erővel a léc alá fejelt. 2–2.
A vendégek megszerezhették volna a három pontot, ha a kapu előtt határozottabbak.
Jók: Gelencsér, Sinkó, Lukácsa, ill. Horváth, Nyerges, Tóth Z., Hollósi.
Csáki László: – Szorult helyzetünknek megfelelően jól küzdöttünk, reális döntetlen született.
Horváth László: – A kihagyott helyzetek miatt győzelmet szalasztottunk el.